Rodzina Sandersów w nieoczekiwany sposób spłodziła gromadę identycznych dzieci
fot. today.com
Autor Olga Szmańda - 7 Grudnia 2020

Ich rodziny wyglądają jak lustrzane odbicia. Niezwykła historia związków bliźniaczek z bliźniakami

Rodzina Sandersów poznała się przypadkiem. Podczas jednego ze zjazdów bliźniąt w Twinsburg w Ohio, doszło do spotkania dwóch par bliźniąt. Diana i Darlene zakochały się w swoich wybrankach Marku i Craigu Sandersach. Po latach wspólnego życia i małżeństwa, rodziny doczekały się swojego potomstwa. Co ciekawe posiadają teraz identyczne potomstwo. Mimo że gromada dzieci jest swoim kuzynostwem, technicznie wygląda jak rodzeństwo urodzone z jednego związku.

Rodzina Sandersów poznała się w nieoczekiwany sposób. Jeden z braci, Mark zakochał się w swojej wybrance od pierwszego wejrzenia. Do spotkania dwóch bliźniaczych sióstr i braci doszło na zjeździe bliźniąt w Twinsburg w Ohio.

Czas odkopać stare pocztówki z czasów PRL-u. Teraz można na nich nieźle zarobićCzas odkopać stare pocztówki z czasów PRL-u. Teraz można na nich nieźle zarobićCzytaj dalej

Craig i Mark Sanders zatrzymali się na konwencji w 1998 roku, kiedy Mark spotkał Darlene Nettemeier, która była tam z jej identyczną siostrą bliźniaczką, Diane. Bliźniacze blondynki odwiedzały rodzinę w pobliżu i postanowiły zatrzymać się na tym samym wydarzeniu, co ich przyszli mężowie.

Zobacz także: Do końca roku polscy przedsiębiorcy muszą kupić nowe kasy fiskalne

Rodzina bliźniaków stworzyła nietypowy związek

Co ciekawe, na miejscowym zjeździe bliźniaków Mark, nie tylko poznał swoją przyszłą żonę, ale również przedstawił jej siostrę swojemu bratu. Później obie pary zakochały się w sobie. W 1999 roku cała czwórka postanowiła wziąć ślub tego samego dnia. Siostry mają ten sam styl pierścionków zaręczynowych i nosiły identyczne sukienki na weselu, podczas gdy ich ojciec prowadził je obie do ołtarza w tym samym czasie.

Jest nadzieja na radosne święta mimo restrykcji. Polacy czekali wystarczająco długo, w końcu może się pojawićJest nadzieja na radosne święta mimo restrykcji. Polacy czekali wystarczająco długo, w końcu może się pojawićCzytaj dalej

- Byłem sam w holu hotelu, kiedy po raz pierwszy zobaczyłem Darlene i Diane. [...] Craig był z powrotem w hotelu i pracował, ponieważ pracowaliśmy w tym czasie nad historią, a ja musiałem iść po niego, bo inaczej bałem się, że będą się bać, że jestem kimś samotnym, który rozbija imprezę bliźniaczą. Musiałem udowodnić, że faktycznie gdzieś mam dublera - powiedział Mark w rozmowie z Savannah Guthrie w programie “Today”.

Zobacz także: Bardzo smutna wiadomość. W wieku 46 lat zmarła Elżbieta Bąk

- Fajnie było kupować sukienki, bo ona brała połowę, ja brałam połowę i przymierzaliśmy je.[...] Jeśli to nie będzie dobrze na niej wyglądać, to nie będzie dobrze na mnie wyglądać - powiedziała Diane Guthrie w programie “Today”.

Mało kto zna fascynującą historię miłosną Katarzyny Łaniewskiej. Podobnego początku małżeństwa nie mogła sobie wyobrazićMało kto zna fascynującą historię miłosną Katarzyny Łaniewskiej. Podobnego początku małżeństwa nie mogła sobie wyobrazićCzytaj dalej

Pary mają dzieci, które wyglądają identycznie

Nietypowa rodzina postanowiła postarać się o dzieci. Ku zaskoczeniu wszystkich dwa małżeństwa składające się z bliźniąt jednojajowych stworzyły potomstwo, które wygląda identycznie. W 2001 roku na świat przyszły pierwsze dzieci Craiga i Diane oraz Marka i Darlene.

Teksty wybrane dla Ciebie:

Mimo że ich dzieci są jedynie kuzynostwem, wyglądają dokładnie tak, jakby były rodzeństwem. Niestety nikt nie wie, dlaczego dzieci spłodzone z dwóch małżeństw wyglądają identycznie. Rodziny mieszkają teraz obok siebie w Houston, a wszystkie bliźnięta, a także drugi syn Craiga i Diane oraz dwie dziewczynki Marka i Darlene wychowują się wspólnie.

Rodziny mają wspólne podwórko w Houston, które umożliwia dzieciom jednoczesną zabawę. Potomstwo obu par przyznało, że czasami myli ciotkę lub wujka z jednym z rodziców, patrząc na nich od tyłu. Mimo że obie matki i obaj ojcowie wyglądają identycznie, a ich dzieci są do siebie bardzo zbliżone, każdy z członków tej nietypowej rodziny zachowuje się zupełnie inaczej. Zapewne to właśnie sprawia, że są tak wyjątkowi.

Szanse na posiadanie identycznych bliźniaków wynoszą trzy na 1000 urodzeń, ale prawdopodobieństwo, że jeden identyczny bliźniak poślubi innego identycznego bliźniaka, a następnie urodzi identyczne bliźnięta, wynosi miliony do jednego. Pod względem genetycznym pięcioro połączonych dzieci obu par jest technicznie kuzynostwem, chociaż w rzeczywistości uważani są za kuzynów.

ZOBACZ TO WYJĄTKOWE ZDJĘCIE:Rodzina bliźniaków

Zobacz także w naszych serwisach:

Źródło: today.com

Następny artykuł