Kobieta rzuciła ćwiczenia i fitness. Zrobiła to, by wreszcie być szczęśliwą ze swoim ciałem
fot. Instagram - maryscupofteaa
Autor Olga Szmańda - 5 Stycznia 2021

Miała idealne ciało i uczestniczyła w konkursach bikini fitness. Po latach zaskoczyła wszystkich: "wybrałam życie"

Mary Jelkovsky przez lata zajmowała się fitnessem. Kobieta mimo to postanowiła, że przestanie dbać o swoje ciało według ostrych sportowych wytycznych. Od momentu zaprzestania ćwiczeń stała się aktywistką na rzecz ruchu “body positive”. Teraz motywuje inne kobiety do zaakceptowania swojego ciała i zrezygnowania z dążenia do idealnego wyglądu.

Kobieta, która miała idealnie wyrzeźbione ciało, zrezygnowała z ćwiczeń. Postanowiła, że poświęci swoją karierę w świecie fitnessu na rzecz walki o swoje zdrowie psychiczne. Mary Jelkovsky jest aktywistką, która działa na rzecz ruchu “body positive”. Dzięki swoim wpisom w mediach społecznościowych motywuje miliony kobiet do zaakceptowania własnego ciała.

Zanim Mary Jelkovsky zainteresowała się ruchem “body positive”, wyglądała jak inne sportsmenki zajmujące się fitnessem. Jeszcze parę lat temu miała idealne ciało, którego zazdrościli jej inni. Wykonywała dziesiątki ćwiczeń, które miały na celu zminimalizowanie poziomu tkanki tłuszczowej w jej organizmie.

Przez lata brała także udział w konkursach bikini fitness. Mimo licznych osiągnięć postanowiła, że przestanie ćwiczyć i zmienić swoje życie. Nie chciała dłużej dążyć do niemalże idealnego ciała. Mary wolała zaakceptować siebie, a nowy pogląd na własne ciało przekazuje teraz swoim obserwatorom na Instagramie.

Mary Jelkovsky

Pies znalazł noworodka na wysypisku śmieci. W bohaterski sposób uratował mu życiePies znalazł noworodka na wysypisku śmieci. W bohaterski sposób uratował mu życieCzytaj dalej

Kobieta, która poświęciła idealne ciało

Instagramowa motywatorka przestała w końcu walczyć o idealne ciało. Mimo że przez lata robiła wszystko, by wyglądać jak najlepiej, postanowiła skończyć z wyczerpującymi ćwiczeniami i katorżniczą dietą.

Mary Jelkovsky postanowiła, że przytyje i zacznie wyglądać jak “przeciętna” kobieta. Nie chciała dłużej dążyć do ideału, który znacznie wpływał na jej zdrowie psychiczne i postrzeganie siebie. Niestety mimo pięknego ciała nadal widziała w sobie liczne kompleksy.

Po tym, jak przytyła i pokochała swoje ciało, postanowiła, że zostanie ambasadorką ruchu “body positive”. Instagramerka apeluje do innych, by akceptowali swoje ciało, bez względu na wszelkiego rodzaju niedoskonałości.

- Ponieważ czasem przybranie na wadze oznacza polepszenie życia. A ja właśnie wybrałam życie. Nigdy nie myślałam, że to możliwe, ale teraz jestem bardzo dumna z samej siebie - apeluje Mary Jelkovsky pod jednym ze zdjęć na swoim profilu na Instagramie.

Mary Jelkovsky obserwuje obecnie ponad 270 tys. internautów na Instagramie. Kobieta, od kiedy przestała dbać o katorżniczą dietę i rygorystycznie trenować, stała się o wiele bardziej szczęśliwa. Ludzie, którzy obserwują jej profil w mediach społecznościowych, regularnie komentują jej odwagę. Fotografie Mary biją rekordy popularności dzięki swojej autentyczności i prawdziwemu przekazowi. Była zawodniczka bikini fitness jest wspaniałym przykładem dla młodych kobiet, które borykają się z wieloma kompleksami.

Mary Jelkovsky

Masz pozytywnego newsa, zdjęcie lub wideo? Napisz do nas na redakcja@swiatradosci.pl

Artykuły polecane przez redakcję Świat Radości:

Źródła: Instagram - maryscupofteaa / kobieta.gazeta.pl

Następny artykuł