Joszko Broda i jego żona Debora mają razem aż 11 dzieci
fot. East News - Piotr Molecki
Autor Olga Szmańda - 5 Stycznia 2021

Muzyk Joszko Broda doczekał się z żoną 11 dzieci. Wielodzietność daje mu coś niezwykłego

Joszko Broda razem ze swoją żoną Deborą mają obecnie aż 11 dzieci. Polski muzyk od zawsze marzył o dużej rodzinie, której w końcu się doczekał. Ich liczne domostwo wzbudza ogromne zainteresowanie mediów i internautów. Joszko Broda sam przyznaje, że najczęściej spotyka się z jedynie pozytywnymi reakcjami na swoją rodzinę. Na swoim profilu na Instagramie muzyk i jego żona, podsumowali ostatnie 10 lat swojego małżeństwa.

Joszko Broda to polski muzyk, producent muzyczni, kompozytor i multinistrumentalista. Urodził się 23 lutego 1972 roku w Istebnej. Jego żoną jest Debora Broszko, z którą artysta doczekał się aż 11 dzieci. Para pochwaliła się niedawno w mediach społecznościowych nowinkami ze swojego życia. Joszko Broda postanowił podsumować ostatnie 10 lat.

Joszko Broda ma aż 11 dzieci. Muzyk podsumował ostatnie 10 lat

- Przybyło nam: 4 osoby, 4 serca, 4 mózgi, 8 rąk, 16 kończyn, 80 palców i pewnie ponad 300 kg, w każdym razie sporo ludziny - informuje muzyk na swoim profilu na Instagramie.

Fotografia, którą umieścili Brodowie w mediach społecznościowych, przedstawia gromadkę ich dzieci. Aż ciężko uwierzyć, że wszystkie pochodzą od jednych rodziców. A jednak Joszko i Debora doczekali się swojej domowej drużyny.

Najstarszym dzieckiem Brodów jest syn Jan. W tym roku młody mężczyzna skończy 21 lat. Następny w kolejności jest Jan, który rocznikowo ma już 19 lat. Później na świat przyszli 16-letni Tomasz, 15-letni Mikołaj, 13-letni Jeremi, 12-letni Iwo, 11-letnia Maria, 9-letni Roch, 7-letni Józef, 3-letni Piotr i prawie roczna Antonina.

Andrzej Piaseczny pozuje z mamą w szpitalu. Wspólne zdjęcie zachwyciło fanówAndrzej Piaseczny pozuje z mamą w szpitalu. Wspólne zdjęcie zachwyciło fanówCzytaj dalej

Cała gromada dzieci Brodów wyrasta na uśmiechnięte i pełne radości pociechy. Już po samych fotografiach zamieszczonych w mediach społecznościowych, widać, że dzieci Joszko i Debory budzą sympatię. Rodzice z pewnością mają wiele powodów do radości. Fani muzyka skomentowali rodzinną fotografię i nie kryją swoich słów uznania dla rodziny.

"Człowiek to brzmi dumnie", "Prawie nie widać za wami choinki", "I tak dalej trzymajcie moi Drodzy Państwo!!!Moc serdeczności dla Was!!!", "Cudni jesteście", "Super team" - komentują świąteczną fotografię internauci.

Joszko Broda z rodziną

Joszko Broda czerpie siłę ze swojej rodziny

Warto wspomnieć, że Debora Broda sama pochodzi z wielodzietnej rodziny. Nie dziwi więc fakt, że chciała kultywować tradycję wyniesioną z domu.

- Mam 11 braci i 2 siostry i zawsze chciałam taką rodzinę tworzyć i taki klimat powtórzyć. Wiedziałam, że to jest coś, co warto zrobić, mimo, że znałam cenę takiego wyzwania. [...] Oboje chcieliśmy tworzyć dużą rodzinę. To było dla nas dość jasne i nie było co do tego wątpliwości. Nie mieliśmy planu co do liczby dzieci. Wiedzieliśmy, że chcemy ich dużo - tłumaczyła Debora Broda w wywiadzie dla "Polska Times".

Joszko Broda przyznaje również w rozmowie z “Polska Times”, że rodzina dodaje mu siły. Mimo że większość ludzi nie rozumie potrzeby posiadania tylu dzieci, dla muzyka jest to istotny element życia codziennego. Joszko Broda nie wyobraża sobie siebie bez tak dużego domu, który pełen jest miłości jego pociech i ukochanej żony.

- Człowiek mający odpowiedzialność za taką liczbę dzieci, otrzymuje niezwykłą motywację, która pozwala na przekroczenie swoich własnych barier.[...] Działasz i efekt musi być, bo taka jest potrzeba. Oczywiście dotyczy to ludzi odpowiedzialnych - tłumaczył muzyk.

Joszko Broda z rodziną

Masz pozytywnego newsa, zdjęcie lub wideo? Napisz do nas na redakcja@swiatradosci.pl

Artykuły polecane przez redakcję Świat Radości:

Źródło: onet.pl

Następny artykuł