Dziecko, które czeka z utęsknieniem na Świętego Mikołaja może go teraz spotkać online
fot. East News - Marek BAZAK
Autor Olga Szmańda - 12 Grudnia 2020

Wzruszające święta w czasie pandemii? Znamy trik, który rozczuli twoje dziecko

Dziecko przerażone nadchodzącymi świętami Bożego Narodzenia napisało list do premiera Wielkiej Brytanii. Mały chłopiec z Anglii zastanawiał się, czy w tym roku dotrze do niego Święty Mikołaj. Dzieci na całym świecie zachodzą w głowę, czy tegoroczne święta odbędą jak jak zwykle. Niestety większość z nich uważa, że z powodu pandemii COVID-19 nie spotkają się z Mikołajem. Postanowiliśmy przedstawić sposób, który rozczuli twoje dziecko i przyniesie mu radość na cały nadchodzący rok.

Dziecko postanowiło napisać list do premiera Wielkiej Brytanii. Boris Johnson poinformował media o nietypowej sytuacji, której doświadczył po przeczytaniu wiadomości 8-latka do Świętego Mikołaja. Zdaniem premiera bożonarodzeniowy symbol wręczania prezentów dotrze do wszystkich dzieci na wyspach, mimo panującej w kraju pandemii COVID-19. Co ciekawe polityk powołał się na wypowiedzi ekspertów ds. ochrony zdrowia, którzy podkreślili, że epidemia koronawirusa nie powstrzyma Świętego Mikołaja przed przyjazdem i sprawieniem im prezentów.

Zatroskane dziecko wysłało list do polityka

Boris Johnson postanowił odpowiedzieć oficjalnie na list 8-letniego, o imieniu Monti, który ze wzruszeniem pytał o Świętego Mikołaja. Co ciekawe zachowanie angielskiego dziecka nie jest odosobnione. Niestety większość dzieci na całym świecie, które wierzą w niebywałą siłę Świętego Mikołaja, boi się, że nie przybędzie on do ich domów przez sytuację pandemiczną w kraju.

Boris Johnson postanowił odpisać na list małego chłopca i zapewnić go o tym, że Święty Mikołaj na pewno i w tym roku dostarczy wszystkim dzieciom prezenty. Premier poinformował również, że zachowując odpowiednie środki ostrożności i izolacji, każde dziecko powinno posłusznie czekać na Mikołaja w odosobnieniu.

Zachowanie premiera Wielkiej Brytanii nie jest co ciekawe odosobnione. Wielu innych zagranicznych polityków zapewniało, że i w tym roku odbędą się święta. Wszystkie dzieci muszą jednak pamiętać o dystansie społecznym, by w dniu Bożego Narodzenia nie kontaktować się z Mikołajem. W końcu nikt nie chciałby zarazić Świętego.

Jola i Wojtek nie wierzyli, że w swoim wieku odnajdą miłość. Dokument HBO GO przedstawił ich niesamowitą historięJola i Wojtek nie wierzyli, że w swoim wieku odnajdą miłość. Dokument HBO GO przedstawił ich niesamowitą historięCzytaj dalej

Święty Mikołaj zapewnia, że i w tym roku pojawi się w naszych domach

Poza niezwykłymi gestami polityków i uspokojeniem dzieci, do najmłodszych zwrócił się również sam Święty Mikołaj. On również jest zaniepokojony problemami, które wywołał koronawirus. Mimo to Boże Narodzenie 2020 nie zostało odwołane. Biuro Świętego Mikołaja w Rovaniemi, postanowiła poinformować wszystkie dzieci, że przygotowania i prace Mikołaja nadal trwają. Dzięki swojemu długoletniemu doświadczeniu i pomocy elfów z pewnością nie zapomni o żadnym dziecku.

- Jedną z najwspanialszych rzeczy wiążących się ze świętami, która tak jak wszystko inne została ograniczona przez pandemię, jest wspólne spędzanie czasu - przyznał Święty Mikołaj.

- Zdecydowanie warto być grzecznym i w tym roku, a szczególnie dobry sposób okazania grzeczności to podtrzymanie w bezpieczny sposób kontaktu z przyjaciółmi czy bliskimi - dodał Święty Mikołaj.

Uwielbiany starszy pan w czerwonym wdzianku podkreślił, że on również stosuje się do zaleceń sanitarnych i przestrzega oficjalnych zaleceń. W wiosce Świętego Mikołaja elfy chodzą obecnie w maseczkach, a on sam przyjmuje gości w biurze zza pleksi o kształcie piernika. Święty Mikołaj

fot. Facebook - Santatelevision: Santa Claus’ TV

Trik, który rozczuli twoje dziecko

Okazuje się, że mimo tego trudnego czasu, który obecnie panuje na całym świecie są wśród niepowodzeń i smutku momenty, by rozczulić nasze dziecko. Niejednokrotnie okres przedświąteczny związany jest z szaleństwem zakupów, pakowania prezentów i organizowania spotkań rodzinnych. Istotnym elementem każdej Wigilii Bożego Narodzenia, od zawsze był Święty Mikołaj. Od niepamiętnych czasów jeden z członków rodziny przebierał się za postać Mikołaja i zaskakiwał najmłodszych domowników swoją obecnością. Tym razem z powodu panującej w kraju epidemii COVID-19, przyjazd Świętego do domów dzieci na całym świecie, stanął pod znakiem zapytania.

Pocieszy mieszkające na całym globie zastanawiają się, czy tym razem Święty Mikołaj zdoła odwiedzić ich dom. Okazuje się, że rodzice mogą skorzystać z licznych rozwiązań, które są całkowicie zgodne z wytycznymi sanitarnymi. Ostatnimi czasy w nasze ręce trafił pomysł, który ucieszy nie tylko naszych najmłodszych, ale również miliony innych dzieci. Co ciekawe rzeczone rozwiązanie jest stosunkowo stare. Istniało już dużo wcześniej niż wybuch epidemii koronawirusa. Jednak dopiero teraz zyskało jeszcze większą sławę, ze względu na brak możliwości przyjęcia Świętego Mikołaja w domu.

Chcielibyśmy przedstawić niebywały pomysł na prezent, który uszczęśliwi każde dziecko. Okazuje się, że wśród licznych rozwiązań związanych z prezentami, to właśnie obecność Świętego Mikołaja wzbudzała zawsze największe emocje wśród dzieci. Poznaliśmy sposób, który ułatwi w tym trudnym czasie spotkanie ze Świętym.

Okazuje się, że prostym i szybkim rozwiązaniem jest znalezienie strony internetowej pt. “ELFI”. Na rzeczonej witrynie internetowej znajdziemy instrukcję obsługi listu, filmiku lub życzeń, które może wysłać do naszej pociechy Święty Mikołaj. Innowacyjne rozwiązanie wiąże się z umieszczeniem na stronie spersonalizowanych zdjęć naszych dzieci, ich rodziny czy bliskich. Dodatkowo w toku tworzenia filmu, należy wpisać imiona dziecka lub rodzeństwa i ich zainteresowania.

Na koniec jednym ruchem, po opłaceniu zlecenia, otrzymujemy film, który nagrał dla nas Mikołaj. Strona oferuje również usługę listu od Świętego. My jednak sprawdziliśmy na własnej skórze nietypowe multimedialne rozwiązanie. Okazuje się, że to nie lada zabawa i przyjemność nawet dla dorosłych. Taki prezent może przynieść wiele radości, wzruszeń, a co najważniejsze zostanie w rodzinie na długie lata.

ZOBACZ TO NIESAMOWITE WIDEO:

Artykuły polecane przez redakcję Świat Radości:

Źródła: elfi.pl / rp.pl / polsatnews.pl / youtube.com

Następny artykuł