Chemioterapia dziewczynki dobiegła końca. Po powrocie do domu zastała niezwykłą niespodziankę od sąsiadów
fot. YouTube
Autor Olga Szmańda - 17 Listopada 2020

Dziewczyna wróciła do domu po chemioterapii. Niewiarygodne, co zrobili jej sąsiedzi, wszystko się nagrało

Chemioterapia młodej dziewczynki wpłynęła na jej życie. Kiedy po ciężkich chwilach wróciła ze szpitala do swojego domu, nie spodziewała się tego co zastała w drodze do mieszkania. Na trasie prowadzącej do domu rodzinnego dziewczynki stanął cały kordon sąsiadów, którzy powitali ją w niezwykły sposób. Reakcja nastolatki zapadnie na długo w pamięci tym, którzy przygotowali jej niespodziankę.

Chemioterapia dla wszystkich chorych na raka jest bardzo ciężkim przeżyciem. Niejednokrotnie towarzyszące leczeniu zmęczenie i smutny nastrój nie sprzyjają powrotowi do zdrowia pacjenta.

Był martwy przez 45 minut. Dalszy bieg zdarzeń nawet lekarze nazywają cudemBył martwy przez 45 minut. Dalszy bieg zdarzeń nawet lekarze nazywają cudemCzytaj dalej

W takiej samej sytuacji znalazła się nastolatka, która musiała przejść trudną i bolesną chemioterapię. Dziewczynka zmagała się z chorobą mimo swojego młodego wieku.

Spędziła w szpitalu długie dni i wiele godzin na dojazdy do placówki, w której można było podać jej chemioterapię.

Każdego dnia musiała borykać się ze zmęczeniem, smutkiem, przygnębieniem i ciężarem jakim jest nowotwór.

Kiedy tylko w jej życiu nastał szczęśliwy dzień, którym było zakończenie leczenia dziewczynka nie posiadała się z radości. Tym razem wiedziała, że zobaczy szpitalną salę i oddział onkologiczny po raz ostatni.

W dniu, w którym przeszła swój finalny zabieg chemioterapii odebrali ją ze szpitala rodzice. Nastolatka wiedziała, że ten dzień będzie jednym z najszczęśliwszych w jej życiu.

Aleksandra Kwaśniewska pokazała urocze zdjęcie z dzieciństwa. Fani wskazują na podobieństwo do tatyAleksandra Kwaśniewska pokazała urocze zdjęcie z dzieciństwa. Fani wskazują na podobieństwo do tatyCzytaj dalej

Chemioterapia dobiegła końca, a dziewczynka wróciła do domu

Nastolatka o imieniu Coco wracała ze swoimi rodzicami do domu. Tym razem trasa, którą pokonywała każdego dnia z domu do szpitala była ostatnią jaką miała wykonać.

Jej rodzice postanowili, że pojadą tym razem inną drogą. Nastolatka była na początku trochę zszokowana, że razem z rodziną nie jedzie trasą prowadzącą do ich domu. Nagle zauważyła jednak jaki był powód wybrania przez rodziców innej drogi.

Kiedy Coco i jej rodzice wyjechali na jedną z ulic w Los Angeles wzdłuż długiego odcinka na osiedlu, na którym mieszkali ustawił się długi sznur samochodów. Na każdym z aut wisiał baner, balony, serpentyny i inne kolorowe dodatki.

Grzybobranie pana Romana zakończyło się wielką atrakcją. Aż musiał przetrzeć oczy ze zdumieniaGrzybobranie pana Romana zakończyło się wielką atrakcją. Aż musiał przetrzeć oczy ze zdumieniaCzytaj dalej

Przy samochodach stali sąsiedzi nastolatki, którzy postanowili powitać ją w tym wyjątkowym dniu. Ludzie mieszkający w okolicy Coco wiedzieli, że dziewczynka od dawna mierzy się z nowotworem. Postanowili sprawić jej przyjemność i urządzić paradę na cześć ostatniego dnia chemioterapii dziewczynki.

Dzisiaj grzeje:
1. W niecałe trzy lata do ich dwójki dołączyło dziewięcioro dzieci. Trudno o większy zbieg okoliczności
2. Mężczyzna umarł na raka. Jego wierny labrador odszedł przy boku pana kilka godzin później
3. Biedronka i inne sklepy wprowadzają nowe udogodnienia dla klientów. Polacy mogą liczyć na większy komfort zakupów

Nastolatka nie posiadała się z radości. Ogarnęło ją szczęście spowodowane tym co akurat widziała. Jadąc powoli z rodzicami widziała auta ustawione wzdłuż ulicy i wiwatujących sąsiadów. Wszyscy chcieli uczcić dzień, w którym Coco wróciła zdrowa do domu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Miała potężne obawy co do zachowania swojego kota w nocy. Nagranie z ukrytej kamery wyjawiło całą prawdę
  2. Objawy chorób serca, które dostrzeżesz gołym okiem. Nigdy ich nie lekceważ
  3. Najnowsze odkrycie pokazuje, że już w prehistorii istniała równość płci. Naukowcy mają konkretne dowody
  4. Urodziła się bez nóg, a dziś dokonuje niemożliwego. Przedstawiamy kobietę, której historia jest gotowym scenariuszem filmowym
  5. Medyków zatrzymała awaria karetki. Wtedy do akcji ratunkowej wkroczył postronny mężczyzna
  6. Rząd wspiera rozwój fotowoltaiki. Ogromne pieniądze czekają na Polaków
  7. TVN ostrzega Polaków, w wielu miejscach już się zaczęło. Do 17 lepiej zostać w domach

Źródło: YouTube

Następny artykuł