Aleksandra Kwaśniewska pokazała zdjęcie z dzieciństwa
Fot. TRICOLORS/East News
Autor Kamila Krótka - 18 Listopada 2020

Aleksandra Kwaśniewska pokazała urocze zdjęcie z dzieciństwa. Fani wskazują na podobieństwo do taty

Aleksandra Kwaśniewska podzieliła się z fanami zdjęciem z dzieciństwa. Opublikowana na Instagramie fotografia pochodzi prosto z rodzinnego albumu. Ola pozuje na niej w niebieskiej kurtce i żółtych nartach.

Zdjęcie wrzucone do sieci przez Aleksandrę Kwaśniewską po raz kolejny zdumiewa internautów. Na zdjęciu sprzed lat ma 5 lat i pozuje w narciarskim wydaniu.

Wykonali magiczny taniec pod Kasprowym Wierchem. Wideo roztopi serce każdego internautyWykonali magiczny taniec pod Kasprowym Wierchem. Wideo roztopi serce każdego internautyCzytaj dalej


Aleksandra Kwaśniewska na zdjęciu z dzieciństwa

Aleksandra Kwaśniewska nie pierwszy raz podzieliła się z fanami kulisami swojego życia prywatnego. Tym razem na w mediach społecznościowych pokazała wyjątkowe zdjęcie z dzieciństwa.

Fotografia córki byłego prezydenta Polski Aleksandra Kwaśniewskiego i jego żony Jolanty pochodzi z roku 1986. Ola miała wtedy zaledwie pięć lat.

Ubrana w zimową kurtkę i czerwoną czapkę dziewczynka zdecydowanie urzekła fanów. Uwagę przyciągają w dodatku żółte narty, które dodają zdjęciu uroku.

- Okazuje się, że mając pięć lat, bezbłędnie przewidziałam frajdy i atrakcje sezonu zimowego 2020/2021. Od tamtej pory narciarstwo salonowe to mój konik. Mam puchar "Suchej Skarpety". I kilka medali prestiżowego turnieju "Szusowanie po Dywanie". Nie chcę się nadmiernie przechwalać, ale powinniście wiedzieć: nawet się przy tym nie pocę - możemy przeczytać pod załączonym zdjęciem.

Był martwy przez 45 minut. Dalszy bieg zdarzeń nawet lekarze nazywają cudemBył martwy przez 45 minut. Dalszy bieg zdarzeń nawet lekarze nazywają cudemCzytaj dalej

Fanom zdecydowanie przypadło do gustu urocze zdjęcie Aleksandry. Ich uwadze nie umknął też zabawny opis.

W komentarzach jest gęsto od komplementów oraz ciepłych słów. Obserwatorzy piszą jej między innymi: “Ale podobna do taty!”, “Uwielbiam twoje poczucie humoru. Cały tato.”, “Kocham Twoje poczucie humoru i dystans do siebie”, “Jaki słodziak!” czy “Jest Pani przefantastyczna”. Fani dostrzegli też podobieństwo do taty.

Kulisy sławy Aleksandry Kwaśniewskiej

O Aleksandrze Kwaśniewskiej zrobiło się głośno po tym, jak w 2006 roku wystąpiła w programie “Taniec z gwiazdami” w parze z Rafałem Maserakiem.

Program był jednak dopiero początkiem jej kariery. Potem rozpoczęła współpracę z telewizją TVN, prowadząc "Kulisy Tańca z gwiazdami". Została też jedną z prowadzących “Dzień dobry TVN”.

Aleksandra Kwaśniewska

Robert Gawliński rzucił muzykę na rzecz oliwek. Dla lidera zespołu Wilki słońce świeci teraz cały rokRobert Gawliński rzucił muzykę na rzecz oliwek. Dla lidera zespołu Wilki słońce świeci teraz cały rokCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. W niecałe trzy lata do ich dwójki dołączyło dziewięcioro dzieci. Trudno o większy zbieg okoliczności
  2. 16 lat temu bandyci porwali Świerzyńskiemu syna. Szukały go patrole konne, psy, ponad 100 policjantów
  3. Biedronka i inne sklepy wprowadzają nowe udogodnienia dla klientów. Polacy mogą liczyć na większy komfort zakupów

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Pies uciekł z domu, ale nie nacieszył się wolnością. Został "aresztowany", jego mina mówi wszystko
  2. Gdy się pojawią, nasza śledziona potrzebuje wsparcia. Objawy, których lepiej nie lekceważyć
  3. Najnowsze odkrycie pokazuje, że już w prehistorii istniała równość płci. Naukowcy mają konkretne dowody
  4. Urodziła się bez nóg, a dziś dokonuje niemożliwego. Przedstawiamy kobietę, której historia jest gotowym scenariuszem filmowym
  5. Medyków zatrzymała awaria karetki. Wtedy do akcji ratunkowej wkroczył postronny mężczyzna
  6. Microsoft zainwestuje w Polsce niewyobrażalne pieniądze. Wszystko zostało ujawnione, wiemy kto skorzysta
  7. Rodzina zmarłego na COVID pokazała rachunek. Można zaniemówić, ostrzegają przed horrendalnymi opłatami

źródło: radiozet.pl

Następny artykuł