Robert Gawliński z Wilków postawił na rolnictwo
Fot. TRICOLORS/East News
Autor Kamila Krótka - 19 Listopada 2020

Robert Gawliński rzucił muzykę na rzecz oliwek. Dla lidera zespołu Wilki słońce świeci teraz cały rok

Robert Gawliński postanowił wyprowadzić się z Polski na rzecz… oliwek. Lider zespołu Wilki został rolnikiem w Grecji, z czego - jak mówi - czerpie nie tylko ogromną satysfakcję, ale i przyjemność. Jak widać, wokalista posiada więcej niż jeden talent.

Robert Gawliński w rozmowie z Faktem podzielił się ciekawą nowiną. Okazało się, że wokalista zespołu Wilki zrezygnował z muzyki po to, aby zamieszkać z żoną w słonecznej Grecji. Jak im się wiedzie?

Lidl zaskakuje na Black Friday. Sprzęt niezbędny w każdym domu do 80 proc. taniej, żal nie skorzystaćLidl zaskakuje na Black Friday. Sprzęt niezbędny w każdym domu do 80 proc. taniej, żal nie skorzystaćCzytaj dalej

Reakcja Roberta Gawlińskiego na dotację od państwa

Robert Gawliński odniósł się do ostatnich wydarzeń w kraju. Postanowił skomentować temat dotacji, które Ministerstwo Kultury zaplanowało przeznaczyć na wsparcie artystów poszkodowanych obostrzeniami.

Na dotację przeznaczono łącznie 400 milionów złotych, co wywołało ogromny sprzeciw wielu artystów. Podzielili się oni na tych, którzy tłumaczą się z wysokości przyznanej im kwoty oraz na tych krytykujących pobieranie dotacji od państwa.

Ciekawie na tę sytuację zareagował właśnie Robert Gawliński. Lider zespołu Wilki nie liczył na wsparcie od państwa i otwarcie zapewnił, że nie wziąłby żadnej kwoty od rządu. Może dlatego, że Gawliński postanowił… zmienić branżę.

On miał 36 lat, a ona 17. Witold Pyrkosz i jego żona stworzyli historię miłosną, która nie mieści się w głowieOn miał 36 lat, a ona 17. Witold Pyrkosz i jego żona stworzyli historię miłosną, która nie mieści się w głowieCzytaj dalej

Zamiast Wilków ma oliwki

W marcu tego roku Robert Gawliński z żoną podjęli decyzję o wyprowadzce z Polski. Postawili na słoneczną Grecję, gdzie muzyk zajął się uprawą oliwek.

- Zgodnie z pomysłem wiceministra finansów rozpocząłem przebranżawianie się. Zbieram oliwki, zostanę rolnikiem - mówił w rozmowie z "Faktem".

Gaj oliwny rośnie zaraz obok ich domu, jednak jak podkreśla muzyk - uprawa ich nie należy do najłatwiejszych zajęć.

- Właśnie jesteśmy w trakcie naszego pierwszego oliwkobrania. Do tej pory zebraliśmy już osiem worków. Zbieranie mocno daje nam w kość. Trochę wymiękaliśmy - przyznał Robert Gawliński.

Koń zorientował się, że kot wskoczył mu na grzbiet. Jego reakcja jest fenomenalna, nie będziesz mógł powstrzymać śmiechuKoń zorientował się, że kot wskoczył mu na grzbiet. Jego reakcja jest fenomenalna, nie będziesz mógł powstrzymać śmiechuCzytaj dalej

Dzisiaj grzeje:
1. W niecałe trzy lata do ich dwójki dołączyło dziewięcioro dzieci. Trudno o większy zbieg okoliczności
2. Kot miał zostać uśpiony, bo był tak brzydki, że nikt go nie chciał. 24 godziny przed planowanym zabiegiem wydarzył się cud
3. Biedronka i inne sklepy wprowadzają nowe udogodnienia dla klientów. Polacy mogą liczyć na większy komfort zakupów

Mimo wysiłku, jaki musi włożyć w pracę, z pewnością korzysta z uroków tego pięknego i słonecznego miejsca. Sam z resztą zapewnia, że wraz z żoną czują się w Grecji jak w raju. Nic, tylko pozazdrościć!

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dalmatyńczyk zakłóca kociakowi drzemkę. Wtedy dostaje niezapomnianą nauczkę, reakcja mruczka bawi do łez
  2. Polsat: już niedługo może zniknąć część obostrzeń. Podano konkretną datę, w piątek Morawiecki ma przedstawić plan
  3. Najnowsze odkrycie pokazuje, że już w prehistorii istniała równość płci. Naukowcy mają konkretne dowody
  4. Urodziła się bez nóg, a dziś dokonuje niemożliwego. Przedstawiamy kobietę, której historia jest gotowym scenariuszem filmowym
  5. Medyków zatrzymała awaria karetki. Wtedy do akcji ratunkowej wkroczył postronny mężczyzna
  6. Zapadła wstrząsająca decyzja. Apple zapłaci ogromne pieniądze, sprawa dotyczy użytkowników smartfonów
  7. Na jaw wyszło, czym zajmowała się Danuta Martyniuk zanim została żoną Zenka. Jej wykształcenie powala

źródło: plotek.pl

Następny artykuł