Taniec pod Kasprowym Wierchem
Fot. Magdalena Agata Wòjcik / YouTube
Autor Kamila Krótka - 19 Listopada 2020

Wykonali magiczny taniec pod Kasprowym Wierchem. Wideo roztopi serce każdego internauty

Wideo spod Kasprowego Wierchu w ciągu ostatnich dni zobaczyło już tysiące internautów. Ten niesamowity taniec robi furorę w sieci i nie ma w tym nic dziwnego. Zobaczcie urzekające nagranie dwójki przyjaciół na zamarzniętym stawie.

Kasprowy Wierch sam w sobie jest zachwycającą górą, a jeśli dołączyć do niego zjawiskowy taniec, nie ma sobie równych. Zobacz to niesamowite wideo nagrane w polskich górach przez Magdalenę Wójcik i Stefano Silvino.

Robert Gawliński rzucił muzykę na rzecz oliwek. Dla lidera zespołu Wilki słońce świeci teraz cały rokRobert Gawliński rzucił muzykę na rzecz oliwek. Dla lidera zespołu Wilki słońce świeci teraz cały rokCzytaj dalej

Taniec pod Kasprowym Wierchem

Dwójka przyjaciół w polskich górach spontanicznie postanowiła nagrać wideo, na którym prezentuje swój magiczny taniec. Nie planowali tego wcześniej, a mimo wszystko stworzyli prawdziwy hit internetu.

- Poczuliśmy potrzebę, by odpocząć i wyjechać z miasta, więc postanowiliśmy pochodzić po górach - mówią w rozmowie z WP.

Przyjaciele wybrali się między innymi na Świnicę i Kasprowy Wierch, jednak pod jednym ze stawów pod szczytem nagle wpadli na pomysł, aby na nim zatańczyć.

- Pomysł z nagraniem wideo wyszedł bardzo spontanicznie. Wydawało nam się, że zobaczyć półnagie ciało na tle natury, to mogłoby być coś pięknego, też w jakimś sensie romantycznego - opowiada Magdalena. - Spróbowaliśmy najpierw jak dzieci poślizgać się na zamarzniętym stawie i okazało się, że wychodzi z tego bardzo ciekawy ruch.

Wideo trwa zaledwie 45 sekund, ale nie można oderwać od niego wzroku. Magdalena Wójcik i Stefano Silvino tańczą na zamarzniętym stawie niedaleko Kasprowego Wierchu.

Tańczyli w butach, ale z gołymi nogami. Przyznają, że trudno było to zrobić i ta decyzja należała do jednych z tych, które wykraczają poza “strefę komfortu”. W końcu temperatura wynosiła tam 1 st. C.

Wideo zatytułowane “For the people who are scared to be lonely" (ang. "Dla ludzi, którzy boją się samotności") zrobiło furorę w sieci. Jak podkreślają tancerze - ma być oddechem i pozwolić na refleksję osobom, które dzisiejsze czasy wprawiają w poczucie zagubienia.

Aleksandra Kwaśniewska pokazała urocze zdjęcie z dzieciństwa. Fani wskazują na podobieństwo do tatyAleksandra Kwaśniewska pokazała urocze zdjęcie z dzieciństwa. Fani wskazują na podobieństwo do tatyCzytaj dalej

Magdalena Wójcik i Stefano Silvino

Magdalena Wójcik i Stefano Silvino dali się poznać szerszej publiczności jako uczestnicy programu You Can Dance. Magda została finalistką 6. edycji, z kolei Stefano zwycięzcą 9. Wspólnie pracują teraz nad spektaklem “Boska Komedia” dla Teatru Tańca Zawirowania. Jego choreografem jest Elwira Piorun.

Dzisiaj grzeje:

  1. W niecałe trzy lata do ich dwójki dołączyło dziewięcioro dzieci. Trudno o większy zbieg okoliczności
  2. Wpuścili kotkę do środka. Po kilku sekundach zorientowali się, jaki błąd popełnili
  3. Biedronka i inne sklepy wprowadzają nowe udogodnienia dla klientów. Polacy mogą liczyć na większy komfort zakupów

Stefano uczy też w różnych szkołach tańca, a Magda prowadzi zajęcia oraz warsztaty.

Ma 82 lata i trafiła do Księgi Rekordów Guinnessa. Zachwyca ludzi na całym świecie, jest wideoMa 82 lata i trafiła do Księgi Rekordów Guinnessa. Zachwyca ludzi na całym świecie, jest wideoCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Rudy kotek przeszedł 19 km, żeby spotkać swoją rodzinę. Oni odpłacili mu się w najgorszy sposób
  2. Profesor Lew-Starowicz w żałobie. Przeżywa ogromną stratę
  3. Najnowsze odkrycie pokazuje, że już w prehistorii istniała równość płci. Naukowcy mają konkretne dowody
  4. Urodziła się bez nóg, a dziś dokonuje niemożliwego. Przedstawiamy kobietę, której historia jest gotowym scenariuszem filmowym
  5. Medyków zatrzymała awaria karetki. Wtedy do akcji ratunkowej wkroczył postronny mężczyzna
  6. Oferty, na które Polacy czekają cały rok. Gigantyczne przeceny w Lidlu, sprzęt elektroniczny kupimy za "grosze"
  7. Bratanek Dziwisza przerywa milczenie. Dziennikarze usłyszeli bardzo mocne słowa

źródło: wp.pl

Następny artykuł