Andrzej Piaseczny odwiedził swoją mamę w szpitalu. Wokalista zrobił z nią sobie wspólne zdjęcie
fot. East News - fot. Tomasz Jastrzebowski/REPORTER
Autor Olga Szmańda - 6 Stycznia 2021

Andrzej Piaseczny pozuje z mamą w szpitalu. Wspólne zdjęcie zachwyciło fanów

Andrzej Piaseczny umieścił na swoim profili na Instagramie zdjęcie z mamą. Wokalista odwiedził ją w szpitalu. Nietypowa fotografia związana była z urodzinami kobiety i muzyka. Co ciekawe oboje świętują je tego samego dnia. Pod zdjęciem internauci zamieścili swoje życzenia dla Andrzeja Piasecznego i jego matki.

Andrzej Piaseczny odwiedził w ostatnich dniach swoją mamę. Kobieta przebywa ostatnio w szpitalu. Muzyk postanowił, że dotrzyma jej towarzystwa w ośrodku medycznym. Miało to ścisły związek z ich urodzinami. Co ciekawe zarówno Andrzej Piaseczny, jak i jego matka, świętują ten wyjątkowy dzień równocześnie.

Muzyk postanowił udokumentować wyjątkową okazję za pomocą zdjęcia. Fotografię następnie umieścił na swoim profilu na Instagramie. Do postu zamieścił również wymowny wpis, w którym poprosił swoich fanów o “dobre myśli” dla siebie i mamy.

"...bardzo prosimy o dobre myśli, których nam teraz dla zdrowia bardzo potrzeba" - napisał Andrzej Piaseczny na swoim profilu na Instagramie.

Andrzej Piaseczny i jego wyjątkowa więź ukochaną mamą

Andrzej Piaseczny i jego mama Alicja są idealnym zespołem. Oboje łączy silna i nierozerwalna więź, o której niejednokrotnie wspominał muzyk. Piosenkarz jest bardzo zżyty ze swoją matką, która partycypuje w każdym aspekcie jego życia.

Historie miłosne Agnieszki Osieckiej. O niektórych mało kto wie, a potrafią wzruszyć do łezHistorie miłosne Agnieszki Osieckiej. O niektórych mało kto wie, a potrafią wzruszyć do łezCzytaj dalej

Co ciekawe muzykowi udało się namówić mamę na występ w programie “Starsza pani musi fiknąć”. Show stacji TVN od razu skradło serca widzów, a pani Alicja została ulubioną mamą polskiego show-biznesu. Cały program pokazywał sławne polskie osobistości, które w towarzystwie seniorów udają się w dalekie podróże i tam wspólnie przeżywają przygody.

- Mojemu synowi najbardziej jestem wdzięczna za wsparcie i nieustanną pamięć. Wiem, że na wszystkie moje dzieci mogę zawsze liczyć. Ale faktem jest, że to Andrzej do mnie najczęściej dzwoni i codziennie stara się poświęcić mi choć chwilę. To dla mnie bardzo ważne wsparcie w troskach codziennego życia - komentowała ich relację pani Alicja w rozmowie z "Super Expressem".

Andrzej Piaseczny z mamą

Wspólne urodziny matki i syna

Piosenkarz zamieścił na swoim profilu na Instagramie zdjęcie z mamą. Muzyk udał się do szpitala, by tam obchodzić z kobietą ich wspólne święto. Razem uczcili swoje 133 urodziny, które oczywiście są sumą ich lat.

- Od kilku już lat urodziny świętujemy wspólnie. Pomiędzy moimi, które jutro, a wczorajszymi Mamy. To już sto trzydzieste trzecie! Ależ ten czas… Gdybyśmy mogli sobie czegoś życzyć, to bardzo prosimy o dobre myśli, których nam teraz dla zdrowia bardzo potrzeba - poinformował pod zdjęciem Andrzej Piaseczny.

Andrzej Piaseczny 6 stycznia skończył równo 50 lat. Z kolei jego mama Alicja, obchodziła swoje święto w poniedziałek. Kobieta ma teraz 83 lata i jak widać, wygląda doskonale. Internauci od razu postanowili skomentować wzruszające zdjęcie syna z mamą. Radośnie przekazali również muzykowi wcześniej wspomniane “dobre myśli”.

"Jesteście piękni Waszą miłością. Cudownie się na Was patrzy. Gratuluję Mamie Syna, a Synowi Mamy. Życzę, jak najwięcej chwil we wspólnych uściskach. Miłość wszystko przetrwa i nie da się ukryć tego bijącego blasku", "Dużo zdrówka dla Was. Wszystkiego dobrego", "Dużo zdrówka dla mamusi i pana Andrzeja" - pisali internauci.

Andrzej Piaseczny z mamą

Masz pozytywnego newsa, zdjęcie lub wideo? Napisz do nas na redakcja@swiatradosci.pl

Artykuły polecane przez redakcję Świat Radości:

Źródło: natemat.pl

Następny artykuł