Fitness: Dagmara Dominiczak zdobyła w ubiegłym roku tyle nagród co Robert Lewandowski
Autor Olga Szmańda - 3 Stycznia 2021

Polka zaprezentowała swoje sukcesy niczym Robert Lewandowski. Też ma się czym pochwalić

Fitness stał się dla Dagmary Dominiczak sposobem na życie. Poza wielką pasją do sportu zagwarantował jej również niezliczoną ilość nagród. Kobieta osiąga w światowych rozgrywkach wiele sukcesów. To ostatnich zaliczają się choćby mistrzostwa świata w Hiszpanii. To właśnie tam po raz trzeci z rzędu zdobyła najwyższy tytuł. Pod koniec roku sportsmenka postanowiła pochwalić się swoimi pucharami niczym Robert Lewandowski.

Fitness nie jest zdecydowanie sportem dla wszystkich. Jego złożoność opierająca się na niesamowitej wytrwałości, utrzymaniu odpowiedniej wagi, dbaniu o swoje ciało i umysł, pozwala zawodnikom osiągać liczne sukcesy w świecie sportu. Jednym z idealnych przykładów na samozaparcie i doskonalenie jest Dagmara Dominiczak, która z roku na rok osiąga nowe sukcesy w świecie fitness.

Sportsmenka zagwarantowała sobie pod koniec roku sukces w mistrzostwach świata, które odbyły się w Hiszpanii. Po raz trzeci zdobyła tam pierwsze miejsce i obroniła tytuł w kategorii wellness fitness.

Dagmara jest zawodniczką sportową Ludowego Klubu Sportowego Sandomierz. To właśnie tam ćwiczy do swoich kolejnych występów na scenach wellness fitness. 8 listopada 2020 roku zdobyła m.in. tytuł mistrzyni świata w wellness fitness w Santa Susanna w Hiszpanii. Co ciekawe, obroniła tytuł po raz trzeci.

- Hat-trick proszę Państwa. Wygrywam w moim jubileuszowym 30-stym starcie. Dziękuję ogromnie rodzinie, przyjaciołom, trenerem, sponsorom i wszystkim Wam za trzymane kciuki. Jestem spełniona - poinformowała na swoim profilu na Instagramie sportsmenka.

Ona ma 85 lat, on jest o 40 lat młodszy. Na parkiecie nie mają sobie równych, wideo powala na kolanaOna ma 85 lat, on jest o 40 lat młodszy. Na parkiecie nie mają sobie równych, wideo powala na kolanaCzytaj dalej

Dagmara Dominiczak zakończyła 2020 rok z licznymi sukcesami na swoim sportowym koncie. W zawodach fitness zdobyła wiele trofeów, które postanowiła zaprezentować niczym Robert Lewandowski.

Dagmara Dominiczak - Facebook

Dagmarze Dominiczak dorównuje Robertowi Lewandowskiemu

Pod koniec 2020 roku, Robert Lewandowski zamieścił na swoim profilu na Instagramie fotografię, na której leży w łóżku razem ze swoimi sportowymi nagrodami. Piłkarz zawalczył o nie na przestrzeni minionego roku. Co ciekawe, w podobny sposób swój sukces postanowiła upamiętnić zawodniczka fitness Dagmara Dominiczak.Robert Lewandowski

Sportsmenka ma za sobą niebywale dobry rok. Aż cztery razy stanęła na podium i zajęła za każdym razem pierwsze miejsce. Dodatkowo sięgnęła po liczne złote medale w mistrzostwach świata i Europy. Jednym z jej największych osiągnięć było m.in. uczestnictwo w zawodach Arnold Classic Europe.

- Dla mnie rok 2020 był po prostu mistrzowski. Dziękuję, że byliście ze mną - poinformowała na swoim profilu na Instagramie Dominiczak. Mistrzyni fitness dodała również, do posta zdjęcie, na którym pozuje razem ze swoimi pucharami i medalami.

Pośród licznych sukcesów Dominiki Dominiczak najbardziej prestiżowym był medal w kategorii "overall" na Arnold Classic Europe. To właśnie wtedy została zwyciężczynią absolutną w Wellness Fitness. Dominika liczny obecnie, że kolejny rok będzie dla niej równie obfity co poprzedni. My również mamy nadzieje na kolejne sukcesy Polki. Dominika zdecydowanie pokazuje swoją pasją, zaangażowaniem i wytrwałością wielką kobiecą siłę.