Robert Lewandowski jest faworytem do licznych piłkarskich laurów
Fot. www.instagram.com/_rl9/
Autor Olga Szmańda - 22 Lipca 2020

Robert Lewandowski ma szanse na najważniejsze piłkarskie nagrody. Wyróżnią go jeszcze w tym roku?

Robert Lewandowski ma szanse otrzymać jeszcze w tym roku liczne sportowe nagrody, które przyznaje się tylko najlepszym. Jest wśród faworytów, bo z roku na rok się rozkręca. Czy pod koniec tego roku okaże się, że 2020 był rokiem RL9?

Robert Lewandowski nie zdobędzie już w tym roku najważniejszej z piłkarskich nagród - Złotej Piłki. Z powodu koronawirusa konkurs został w tym roku odwołany i nagroda dla najlepszego zawodnika na świecie nie zostanie przyznana. Niestety dla Polaka była to dość przykra wiadomość, ponieważ był jednym z głównych faworytów do tytułu. Wciąż ma jednak szanse na zdobycie jeszcze kilku wyjątkowo prestiżowych wyróżnień. Będzie walczył m.in. o tytuł Piłkarza Roku UEFA oraz o nagrodę Golden Foot.

Gwiazdor disco polo przeżył straszny wypadek. Jak sobie radzi pół roku później?Gwiazdor disco polo przeżył straszny wypadek. Jak sobie radzi pół roku później?Czytaj dalej

Robert Lewandowski najlepszym piłkarzem

Robert Lewandowski w sezonie 2019/2020 wypracował razem z Bayernem Monachium ósmy z rzędu tytuł mistrza Niemiec i zdobył Puchar Niemiec. W Bundeslidze strzelił 34 bramki i dzięki temu obecnie jest najlepszy w tej kategorii. Zdobył również po raz piąty koronę króla strzelców.

Dzisiaj grzeje: 1. Chłopak nie żył przez 20 minut. Kiedy się ocknął, powiedział, co zobaczył "po drugiej stronie"
2. Dotarli do rodziny, która brała udział w programie "Nasz nowy dom". Poznali wszystkie tajemnice
3. Polski złoty w odwrocie. Efekt? Wysokie opłaty i drogie kredyty

Według portalu Onet Robert Lewandowski "najprawdopodobniej będzie też najskuteczniejszym graczem Champions League i wciąż jest na czele klasyfikacji Złotego Buta”. Wspomniane wyróżnienie dotyczy najlepszego strzelca spośród wszystkich najlepszych lig europejskich należących do UEFA. Piłkarz ma szanse zdobyć także w tym roku Golden Foot, znalazł się w ścisłym gronie 10 nominowanych. Nagroda przyznawana jest czołowym piłkarzom za ich całokształt osiągnięć sportowych. W tym konkursie swojego zwycięzcę wybierają kibice. Można oddać taki głos na oficjalnej stronie Golden Foot: www.goldenfoot.com

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Właściciel pumy napisał list do prezydenta Poznania. O co prosi?
  2. Potencjalnie niebezpieczna asteroida przeleci koło Ziemi. Takich obiektów będzie więcej
  3. "Jacek Kurski weźmie drugą pierwszą komunię"? Internauci reagują na drugi ślub kościelny polityka
  4. Niezwykłe nagranie z córką Michała Wiśniewskiego. Wideo, którego nie zapomnicie
  5. Rekin chwycił chłopca w szczęki. Ojciec natychmiast wskoczył za nim do wody
  6. Piękna dziewczyna reprezentanta Polski zachwyca nienaganną figurą. Odważne zdjęcia (FOTO)

Źródło: rmf24.pl

Następny artykuł