Dom Katarzyny Dowbor
Fot. facebook.com/Katarzyna.Dowbor.FanPage
Autor Kamila Krótka - 2 Stycznia 2021

W domu Katarzyny Dowbor można się zakochać. Jeden detal przyciąga szczególną uwagę

Katarzyna Dowbor znana jest przede wszystkim z pomagania ludziom, którzy potrzebują odnowić swój dom. Polacy uwielbiają prowadzony przez nią program “Nasz nowy dom” i z pewnością niejeden raz zastanawiali się, jak wyglądają cztery ściany samej prezenterki. Katarzyna Dowbor sama zdecydowała się je pokazać.

Katarzyna Dowbor zdobyła serca widzów, odmieniając wnętrza polskich rodzin. Jak się okazuje, jej dom zachwyca jeszcze bardziej niż przeprowadzone przez prezenterkę metamorfozy. Zobaczcie sami.

Dom Katarzyny Dowbor robi wrażenie

Katarzyna Dowbor wraz z ekipą remontową pomaga polskim rodzinom w urządzeniu ich domów, zmieniając je zazwyczaj nie do poznania. Ze swoich czterech ścian też musi być zadowolona.

Zdjęcia z domu Katarzyny Dowbor pokazują, że dziennikarka naprawdę dba o swoje wnętrza. Widać, że nad ich wystrojem pracowała przez lata. Dziś mieszka w wymarzonym domu, w którym z pewnością chce się przebywać jak najdłużej.

Dom znajduje się w okolicach Warszawy, a Katarzyna Dowbor mieszka w nim z córką. To właśnie tam - jak zapewnia - chce spędzić resztę życia.

Wojtek stracił wszystko i zamieszkał na ulicy. Jedno zdarzenie wywróciło jego życie do góry nogamiWojtek stracił wszystko i zamieszkał na ulicy. Jedno zdarzenie wywróciło jego życie do góry nogamiCzytaj dalej

Dom Katarzyny Dowbor

Przytulne wnętrza

Każdy kąt domu Katarzyny Dowbor zdaje się mieć duszę. Widać, że dziennikarka w jego wystrój włożyła ogrom pracy.

Szczególne wrażenie robi kuchnia. Okazuje się, że drewniane meble są pozostałością po poprzedniej właścicielce. Katarzyna Dowbor zdecydowała się na nich odnowienie - podaje portal gwiazdy.wp.pl. Klimatyczna kuchnia i jadalnia w staropolskim stylu zdecydowanie przypadła nam do gustu.

Pięknie prezentuje się też biuro Katarzyny Dowbor. W tym pomieszczeniu też dominują drewniane meble i stylowe dodatki z duszą. W każdym pokoju widać, że największą miłością prezenterki są konie. Widzimy je na fotelu, w postaci figurek czy obrazów.

- Muszę mieć dużo tak zwanych durnostojek, czyli rzeczy, które lubię, bo urządzają wnętrze. Dla niektórych to tylko przedmioty, które zbierają kurz, ale według mnie tworzą klimat - powiedziała kiedyś prezenterka w programie "Gwiazdy Extra".

Dom Katarzyny Dowbor otacza wielki ogród z wysokim płotem. Z tego miejsca najchętniej korzysta… pupil prezenterki.

Jak Wam się podoba?

ZOBACZ TE WYJĄTKOWE ZDJĘCIA:

Dom Katarzyny Dowbor

Dom Katarzyny Dowbor

Katarzyna Dowbor / instagram

Masz pozytywnego newsa, zdjęcie lub wideo? Napisz do nas na redakcja@swiatradosci.pl

Artykuły polecane przez redakcję Świat Radości:

źródło: gwiazdy.wp.pl / instagram.com/katarzyna_dowbor_official

Następny artykuł