Katarzyna Dowbor pochwaliła się nowym członkiem rodziny
fot. Facebook - Katarzyna Dowbor FanPage
Autor Olga Szmańda - 1 Listopada 2020

Katarzyna Dowbor pochwaliła się nowym członkiem rodziny. Komentarz dziennikarki nie pozostawia złudzeń

Katarzyna Dowbor ponownie zaskoczyła swoich fanów. Gwiazda i inicjatorka programu “Nasz nowy dom” znana jest ze swojego zamiłowania do pomagania innym. Tym razem pochwaliła się w mediach społecznościowych zdjęciem nowego członka rodziny. Nikt nie spodziewał się, że tym razem Katarzyna Dowbor przyjmie pod swój dach kolejnego nowego czworonoga.

Katarzyna Dowbor podczas prowadzenia program “Nasz nowy dom” dała poznać się jako gwiazda pełna pasji, zaangażowania i empatii. Nigdy nie kryła również swojego zamiłowania do opieki nad zwierzętami i pomocy jaką może je obdarować.

Topowe produkty w Rossmann za grosze. Sklep wyprzedaje swoje hity. Klienci mają powody do radościTopowe produkty w Rossmann za grosze. Sklep wyprzedaje swoje hity. Klienci mają powody do radościCzytaj dalej

Prowadząca “Nasz nowy dom” ma wielkie i dobre serce dlatego swoją karierę poświęciła na rzecz pomagania innym. Podczas prowadzenia program pomaga najbardziej potrzebującym i wspiera ich w trudnych życiowych momentach. Z odcinka na odcinek stara się polepszyć sytuację życiową rodzin, które dotknięte zostały tragedią. Teraz jednak pomogła komuś zupełnie innemu.

Katarzyna Dowbor buduje nowy dom nie tylko w programie "Nasz nowy dom"

Portal internetowy Świat Radosci"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Eleni, Beata Kozidrak i Nelly Furtado. Uczestnicy zachwycili swoimi kreacjami po raz kolejnyCzytaj dalej

Dziennikarka nigdy nie kryła swojego zamiłowania do zwierząt. Od lat zajmuje się pomaganiem licznym fundacjom, w których to wspiera wolontariuszy w ich ciężkiej pracy nad samotnymi zwierzakami.

Sama posiada trzy konie i dwa psy oraz dwa koty. Niedawno umieściła na swoim profilu na Facebooku informację o tym, że jej zwierzęca rodzina znów się powiększyła. Katarzyna Dowbor zaadoptowała psa, który znalazł się przypadkiem pod jej domem. Nie miała serca oddać czworonoga do schroniska.

Słabość Katarzyny Dowbor do zwierząt jest na tyle duża, że dziennikarka nigdy nie była w stanie odmówić domu tym, które potrzebowały tego najbardziej. Prowadząca “Nasz nowy dom” regularnie daje nowe miejsce zamieszkania wszystkim przedstawicielom świata zwierząt. Jeśli sama nie może przyjąć pod swój dach pupila od razu angażuje się w znalezienie mu innego bezpiecznego miejsca. Swoją postawą zaraża także fanów.

Cezary Pazura wygadał się o nietypowej sytuacji w relacjach z córką. Nie jeden ojciec by się poddałCezary Pazura wygadał się o nietypowej sytuacji w relacjach z córką. Nie jeden ojciec by się poddałCzytaj dalej

Okazuje się, że niedawno jej zwierzęca rodzina powiększyła się o kolejnego czworonoga. Gwiazda “Nasz nowy dom” poinformowała o tym swoim fanów na profilu na Facebooku. Tym samym jej rodzina znów się powiększyła a Katarzyna Dowbor nie posiada się z radości, którą daje jej znaleziony pies.

"Niedawno podczas ulewnego deszczu pod moją furtkę przybłąkał się taki oto maluch. Był głodny i bardzo wystraszony. Nigdy nie widziałam tak przerażonego zwierzątka. ????Sprawdziłam u weterynarza czy ma czip. Nie miał. Nie miał też obroży z adresówką. Dałam ogłoszenie i nikt się nie zgłosił. Okazuje się, że ma około 5 miesięcy, lęk separacyjny i jakieś bardzo ciężkie przejścia za sobą. Powoli jednak zaczyna się z nami oswajać. Dziś pierwszy raz wyszedł na spacer, ale cały czas trzymał się starszego brata Benia" - napisała na swoim profilu na Facebooku.

Dzisiaj grzeje:
1. Wielki bank zdecydował się poprzeć strajkujące kobiety. Piękne zachowanie władz i pracowników instytucji
2. Joanna Jabłczyńska uciekła z Warszawy. Fani nie dowierzają, dla kogo porzuciła wielkomiejskie luksusy
3. Wspaniały czyn 19-letniej strażaczki. Mało osób zdecydowałoby się na taki gest

W PRL była wielką gwiazdą. Zawsze odważna, swoje poglądy na temat aborcji wygłaszała z narażeniem karieryW PRL była wielką gwiazdą. Zawsze odważna, swoje poglądy na temat aborcji wygłaszała z narażeniem karieryCzytaj dalej

"Kocham moje zwierzęta za to, że po prostu przyjęły go do rodziny. Teraz ma na imię Rumpel. A za swoją panią wybrał moją córkę Marysię. I tak oto mamy trzy psy, trzy konie i dwa koty. Porobiło się!" - dodaje prowadząca program "Nasz nowy dom".

Już niedługo przełom w walce z COVID-19. Seniorzy skorzystają jako pierwsiJuż niedługo przełom w walce z COVID-19. Seniorzy skorzystają jako pierwsiCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ukryta kamera zarejestrowała, co pies robi z kotem, gdy właściciele wychodzą z domu. Nie mogli uwierzyć
  2. Mateusz Morawiecki właśnie ogłosił swoje decyzje. Pilna wiadomość do wszystkich Polaków
  3. 8-letni Mikołaj znalazł sposób na zmniejszenie rozprzestrzeniania się koronawirusa. Nowy pomysł zachwycił klientów warszawskiej galerii
  4. Policjantka zareagowała w zdumiewający sposób na protestujących we Wrocławiu. Jej zachowanie zupełnie nas urzekło
  5. Dziecko przytuliło się do ogromnego rottweilera. Reakcja psa jedna na milion
  6. Mama przyłapała córkę z psem w ogrodzie. Od razu wyciągnęła telefon

Źródło: pomponik.pl

Następny artykuł