Lewandowski i jego żona obchodzą 7. rocznicę ślubu
Fot. instagram.com/annalewandowskahpba
Autor Kamila Krótka - 22 Czerwca 2020

Anna i Robert Lewandowscy świętują rocznicę. Są już 7 lat po ślubie i 12 lat razem

Lewandowski i jego żona właśnie świętują siódmą rocznicę ślubu. Na Instagramie pochwalili się pamiątkowymi zdjęciami. Ich liczni wielbiciele oszaleli na punkcie tych fotografii.

Lewandowski to jeden z najbardziej rozpoznawalnych Polaków. Wraz z Anną Lewandowską tworzą wyjątkowy team, który wzbudza zainteresowanie na całym świecie. Właśnie postanowili podzielić się z obserwatorami swoją miłością, a mają ku temu doskonałą okazję.

Przygarnął 100-latkę, którą krewni wyrzucili z mieszkania. Wielkoduszny gest taksówkarzaPrzygarnął 100-latkę, którą krewni wyrzucili z mieszkania. Wielkoduszny gest taksówkarzaCzytaj dalej

Lewandowski i jego miłość podbijają Instagram

W dniu siódmej rocznicy Lewandowscy sprawili swoim fanom ogromną niespodziankę. Anna Lewandowska postanowiła pochwalić się niepublikowanymi dotąd zdjęciami ze ślubu.

Na Instagramie trenerki fitness możemy zobaczyć dwa nowe zdjęcia z przyjęcia weselnego, na którym widać radosną młodą parę. Z kolei Robert Lewandowski opublikował jedno zdjęcie z wesela, które w ciągu trzech godzin zyskało niemal 340 tys. polubień.

Małżeństwo Lewandowskich

Siedem lat małżeństwa to nie wszystko. Ania i Robert są ze sobą już od 12 lat, ale staż związku zdaje się tylko pogłębiać miłość między nimi. Para poznała się na obozie integracyjnym dla studentów wychowania fizycznego w 2007 roku.

Dzisiaj grzeje: 1. Bajkowa wioska, w której nie ma dróg, naprawdę istnieje. Czas i życie płyną tam w zupełnie innym rytmie
2. Wyniósł z lasu 100 ton śmieci. Niezwykły wyczyn polskiego emeryta

Piłkarz Bayernu Monachium oświadczył się swojej ukochanej w 2011 roku, a już dwa lata później odbył się ich ślub. I to właśnie z 22 czerwca 2013 roku pochodzą najnowsze zdjęcia na Instagramie Lewandowskich. Przyjęcie weselne odbyło się w Dworku Złotopolska Dolina w Trębkach Nowych.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wybudował dla córek domek jak marzenie. Mieszkają jak w bajce
  2. Cztery tysiące złotych czekają. Wielu może skorzystać, wystarczy się zgłosić
  3. Przełomowe osiągnięcie polskiej nauki. Wielki krok naprzód, świat na tym skorzysta
  4. Zaczął malować jako dorosły. Po 6 latach jest słynny, a jego obrazy kupują gwiazdy z całego świata. Genialny polski artysta
  5. Basia Kurdej-Szatan pokazała ciążowy brzuszek. Aktorka tryska szczęściem na łonie natury
  6. Robi meble jak z bajek. Trudno uwierzyć i trudno się nie zachwycić. Najbardziej kreatywny stolarz świata

źródło: pudelek.pl

Następny artykuł