Basia Kurdej-Szatan
https://www.instagram.com/p/CBjGIKpny23/
Autor Olga Szmańda - 18 Czerwca 2020

Basia Kurdej-Szatan pokazała ciążowy brzuszek. Aktorka tryska szczęściem na łonie natury

Basia Kurdej-Szatan jest w ciąży. Aktorka pokazała swój brzuszek. Przyszła mama promieniuje szczęściem i radością. Dla zdrowia korzysta też z uroków wolnego czasu na łonie natury.

Basia Kurdej-Szatan znana w całej Polsce z reklam Play oraz seriali telewizyjnych TVP i Polsatu jest obecnie w ciąży. Aktorka pokazała zdjęcia swojego brzuszka na Instagramie. Kobieta mimo ciąży nadal prężnie pracuje na planach filmowych. Rozpoznawalna i znana ze swojego promiennego usposobienia gwiazda porusza na Instagramie temat rodziny i przyjaciół.

Wsparcie, mądrość i uśmiech moich przyjaciół jest nieoceniony, niezbędny i dodaje skrzydeł. Pamiętajcie o sobie nawzajem. Kocham Was, moi friends - takimi słowami podpisała swoje ostatnie zdjęcia na portalu społecznościowym.

Wybudował dla córek domek jak marzenie. Mieszkają jak w bajceWybudował dla córek domek jak marzenie. Mieszkają jak w bajceCzytaj dalej

Basia Kurdej-Szatan i jej kariera

Z początku rozpoznawalna z reklamy sieci komórkowej Play udowodniła jednak, że nie jest tylko aktorką reklamową. Na swoim koncie ma również liczne produkcje telewizyjne i kinowe oraz teatralne. Znana swoim fanom z filmów takich jak: „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach”, „Pech to nie grzech” czy „Narzeczony na niby". Popularność zyskuje również wśród widzów telewizyjnych w serialach „M jak miłość”, „W rytmie serca" czy „Pierwsza miłość". Doceniana i nominowana do wielu nagród odnosi liczne sukcesy, co potwierdza się na łamach mediów.
Basia Kurdej-Szatan

Kolejna ciąża aktorki

Dla Basi Kurdej-Szatan i jej męża Rafała Szatana to już druga ciąża. Rodzice oczekują kolejnego potomka, spędzając czas w rodzinnej atmosferze. To bardzo pozytywna informacja dla aktorki, która w 2019 roku przyznała się do poważnej choroby, jaką jest borelioza.

Sama zapowiadała niejednokrotnie chęć powiększenia rodziny. Jak widać po półtora roku starań, udało się. Dzięki tym staraniom 7-letnia córka Hania oczekuje na rodzeństwo.

Źródło: Pudelek.pl, Instagram

Następny artykuł