Wesele zostało przerwane nietypowym zachowaniem panny młodej i jej ojca
fot. YouTube - BP Film & Photo
Autor Olga Szmańda - 31 Grudnia 2020

Córka z tatą zdumieli gości na weselu. Ich oryginalny taniec z pewnością przejdzie do historii [WIDEO]

Wesele to czas, w którym para młoda przygotowuje przeróżne niespodzianki dla swoich gości. Niejednokrotnie zakrawają one o rozrywkę, którą widzowie zapamiętają na długie lata. Tym razem świeżo poślubiona panna młoda, postanowiła wykonać ze swoim ojcem układ taneczny. Para weszła na parkiet i zawładnęła sercami gości. Nagranie całego zdarzenia stało się hitem Internetu.

Wesele jest momentem, w którym młode małżeństwo celebruje swój akt miłości. Pary zapraszają na nie najbliższe osoby, z którymi chcą spędzić ten wyjątkowy czas. W każdej kulturze, niezależnie od miejsca na Ziemi, impreza ślubna jest oddaniem hołdu młodej pary.

Niezależnie od miejsca, w którym młodzi postanawiają zawrzeć związek małżeński, po ceremonii zapraszają swoich gości na huczne przyjęcie w gronie najbliższych. W polskiej kulturze znanych jest wiele zabaw, które oferowane są zaproszonym podczas wesela.

Wśród licznych gier znajdują się m.in. kultowe “krzesełka”, łapanie welonu, zdobywanie muszki czy taniec z młodymi, by zebrać na wózek. Lista weselnych zabaw jest na tyle długa, że z pewnością nie bylibyśmy w stanie ich dokładnie zliczyć. Wszystkie mają natomiast na celu zadowolenie i dostarczenie zabawy gościom.

Wesele panny młodej z nieoczekiwanym zwrotem akcji

Pośród licznych nagrań weselnych uciech znalazło się to, które przedstawia pannę młodą tańczącą ze swoim ojcem. Kobieta postanowiła, że pierwszy taniec z ukochanym tatą będzie wyglądał inaczej niż ten, który znają jej goście.

Bandziorek spędza radosne chwile z wymarzoną wybranką. Nowy partner wiedział, jak ją uwieśćBandziorek spędza radosne chwile z wymarzoną wybranką. Nowy partner wiedział, jak ją uwieśćCzytaj dalej

Panna młoda postanowiła, że to wesele zapamiętają wszyscy jego uczestnicy. Nietypowy pokaz, który wykonała na swojej imprezie ślubnej z pewnością zapadnie w pamięci zebranych. Świeżo upieczona żona postanowiła przełamać konwencję standardowego pierwszego tańca ze swoim ojcem.

Nietypowe nagranie z wesela panny młodej szybko obiegło Internet. Do tej pory wideo z nietypowego występu ojca z córką obejrzało ponad 30 mln internautów. Piękny obrazek córki i ojca został umieszczony na kanale w social mediach. Autorka z “BP Flm&Photo” odpowiada za sfilmowanie niezwykłego występu rodziny.

Jak podaje reżyserka i producentka weselnego wideo, tata Mikayli sam chciał, żeby zostało ono upublicznione w mediach społecznościach. Epicki film przedstawia taniec ojca z córką na weselu.

Jak podaje autorka przesłanie ojca panny młodej, miało zachęcić innych rodziców do “nietracenia szansy, by zatańczyć ze swoją córką”. Dumny tata dodał także, że występ miał pokazać, jak powinna być traktowana każda pociecha.

Na nagraniu z nietypowego wesela widzimy ojca z córką, którzy z początku rozpoczynają taniec na kanwie panujących społecznie zwyczajów. Nikt z gości nie spodziewał się, że za chwilę córka z ojcem wykonają nietypowy układ choreograficzny. Oboje chcieli zaskoczyć swoich gości i z pewnością im się to udało. Inspirujący wykon przypadł do gustu nie tylko gościom weselnym, ale także milionom internautów. My również rozpływamy się z radości, oglądając kreatywny, zabawny i zdecydowanie trudny układ.

ZOBACZ TO NIEZWYKŁE WIDEO:

Masz pozytywnego newsa, zdjęcie lub wideo? Napisz do nas na redakcja@swiatradosci.pl

Artykuły polecane przez redakcję Świat Radości:

Źródło: YouTube - BP Film & Photo

Następny artykuł