"Chłopaki do wzięcia": Bandziorek spędza miłosne chwile z ukochaną
fot. screen z Ipla.com - "Chłopaki do wzięcia"
Autor Olga Szmańda - 4 Stycznia 2021

Bandziorek spędza radosne chwile z wymarzoną wybranką. Nowy partner wiedział, jak ją uwieść

“Chłopaki do wzięcia”: najbardziej rozpoznawalny uczestnik programu stacji Polsat Play znalazł nową miłość. "Tyle facetów było, a ja go wzięłam. Każdy się dziwi" mówi nowa partnerka Bandziorka. Postanowiliśmy sprawdzić, kim jest szczęśliwie zakochana kobieta.

“Chłopaki do wzięcia” był polskim serialem dokumentalnym, który swoją emisję rozpoczął 7 października 2012 roku w stacji Polsat Play. Program opowiadał o historii Krzysztofa “Bandziorka”, pana Stasia i jego syna Andrzeja, braci Alexa i Adama, pana Franka, Wojtka oraz Mariusza „Supermario”.

Program miał na celu przedstawienie życia młodych mężczyzn ze wsi, którzy znaleźli się w niesprzyjającej prywatnej sytuacji życiowej. Wszyscy bohaterowie byli przysłowiowymi singlami, ale znacznie woleli określać siebie jako kawalerów.

Cały program opiewał w liczne historie z życia “Chłopaków do wzięcia”, a na antenie stacji Polsat Play mogliśmy zobaczyć ich rozterki związane z ich statusem związki. Panowie niejednokrotnie narzekali na brak partnerek w swoim otoczeniu. Jak widać po Bandziorku, mężczyzna odnalazł miłość kilka lat po emisji programu.

Bandziorek z "Chłopaków do wzięcia" ma partnerkę. Kim jest szczęśliwa wybranka?

Ponad osiem lat temu na antenie stacji Polsat Play, pierwszy raz zobaczyliśmy bohaterów “Chłopaków do wzięcia”. Mężczyźni usilnie szukali swojej miłości. Już od pierwszego odcinka jednym z najbardziej rozpoznawalnych stał się Krzysztof, czyli programowy Bandziorek. Niestety przez wiele lat nadal pozostawał sam. Jego los odmienił się niedawno, kiedy to poznał swoją nową partnerkę. Pod koniec 2020 roku pochwalił się, że znalazł wyśnioną dziewczynę.

Andrzej Piaseczny pozuje z mamą w szpitalu. Wspólne zdjęcie zachwyciło fanówAndrzej Piaseczny pozuje z mamą w szpitalu. Wspólne zdjęcie zachwyciło fanówCzytaj dalej

Mimo że Bandziorek jakiś czas temu wylądował w więzieniu, potrafił podnieść się i zbudować na nowo swoje obecne życie. Po wyjściu z zakładu karnego narzekał na brak ciepłej wody i złe jedzenie. Jednak najbardziej brakowało mu tam ukochanej kobiety.

Na szczęście Bandziorek poradził sobie z trudnymi życiowymi momentami i ułożył swoje życie prywatne. Los uśmiechnął się do niego, gdy ten stał pod sklepem. Pewni obcy ludzie zaproponowali mu pracę w gospodarstwie na Mazurach.

Co ciekawe to właśnie w nowym miejscu zamieszkania i pracy poznał swoją obecną partnerkę. Właściciele posesji, na której zajmował się gospodarstwem poznali go z sąsiadką, Danutą. Kobieta z początku nie dawała szans Bandziorkowi, jednak po pewnym czasie przekonała się do mężczyzny. Ona również ma na swoim koncie liczne życiowe przeżycia.Bandziorek z Danutą

- Zaczęliśmy szczerze rozmawiać całą noc i tak to się wszystko zaczęło.[...] Tyle facetów było, a ja Bandziorka wzięłam. Każdy się dziwi - opowiada zakochana w Bandziorku Danuta.

Zakochana para doskonale się dogaduje. Bandziorek obiecał, że całkowicie zaangażuje się w nową relację. Dodatkowo zapewnił swoją partnerkę, że będzie oddawał jej zarobione przez siebie pieniądze. Kobieta nie zgodziła się jednak na takie finansowanie, jednak to właśnie jego szczodry gest ją poruszył.

- Ja mu nie zabronię, pracuje ciężko, to jednego piwka czemu ma nie wypić. Toż to wszystko jest dla ludzi, ale nie żeby chlał, bo ja miałam męża alkoholika i wiem, co to znaczy. Napatrzyłam się w swoim życiu i namęczyłam. Jeżeli będzie mu zależeć, to będzie ze mną, jeśli nie, to straci mnie - tłumaczy ukochanego Danuta.

Danuta z pewnością jest wspaniałą partnerką dla Bandziorka. Nie zabrania mu picia alkoholu oraz innych przyjemności. Para doskonale się dogaduje i widzi przed sobą wspólną przyszłość. My również mamy nadzieję, że bohater “Chłopaków do wzięcia”, w końcu odnalazł miłość.

Masz pozytywnego newsa, zdjęcie lub wideo? Napisz do nas na redakcja@swiatradosci.pl

Artykuły polecane przez redakcję Świat Radości:

Źródło: plotek.pl

Następny artykuł