Dwayne Johnson został ogłoszony najsympatyczniejszym człowiekiem na świecie
fot. East News - AFP
Autor Olga Szmańda - 4 Stycznia 2021

Dwayne Johnson uznany za najbardziej sympatyczną osobę na świecie. Widzieliśmy go w "Szybkich i wściekłych" czy "Jumanji"

Dwayne Johnson uzyskał miano najbardziej sympatycznej osobę na świecie. Niezwykły tytuł aktor zawdzięcza Polinie Marinovej, która ogłosiła wieści na portalu The Profile. Popularny The Rock skomentował całe zdarzenie w swoich mediach społecznościowych.

Dwayne Johnson to amerykański aktor, który największą popularność zdobył dzięki filmom: “Drapacz chmur”, “Jumanji: Następny poziom”, “Rampage: Dzika furia” czy serialowi “Gracze”. W mediach popularnie nazywa się go The Rock. Jego przyjazne usposobienie sprawiło, że aktor zyskał uwielbienie miliona fanów na całym świecie.

Niedawno internetowy portal The Profile postanowił uhonorować Dwayne'a Johnsona, czyli kultowego to The Rocka mianem najsympatyczniejszego człowieka na świecie. Aktor od razu skomentował ten wybór na swoim profilu na Instagramie. Nietypowe wyróżnienie The Rock zawdzięcza Polinie Marinovej z portalu The Profile.

- Od nazwania mnie "dużym, skomplikowanym d**kiem" w wieku 15 lat (w związku z bójką, która doprowadziła do zawieszenia) do uznania mnie teraz "najbardziej sympatyczną osobą na świecie"... hej, zrobiłem mały postęp. [...] Miło być ważnym, ale ważniejszym jest, aby być miłym- komentuje Dwayne Johnson na swoim profilu na Instagramie.

W najbliższych miesiącach Dwayne Johnson będzie pracował na planie “Black Adam”. Z kolei 30 lipca 2021 do kin trafi “Wyprawa do dżungli”, w której The Rock gra główną rolę. Aktora oglądać będzie można również w filmie komediowych “Red Notice”, który wyemitowany zostanie na antenie Netflixa. Dwayne’owi Johnsonowi towarzyszyć będą m.in. Ryan Reynolds i Gal Gadot.

Źródło: naekranie.pl

Następny artykuł