Ślub kobiety został przerwany przez małą dziewczynkę. Panna młoda postanowiła zrobić sobie zdjęcie ze swoim nietypowym gościem
fot. Facebook - Nicole Wickins Photography
Autor Olga Szmańda - 4 Stycznia 2021

Dziewczynka myślała, że panna młoda jest Kopciuszkiem. Poruszyła wszystkich do łez [WIDEO]

Ślub kobiety zakończył się, a panna młoda razem z mężem udali się na sesję zdjęciową do pobliskiego parku. W trakcie fotografowania zakochanych doszło do nietypowego zdarzenia. Do panny młodej podeszła 5-letnia dziewczynka, która myślała, że jest ona Kopciuszkiem. Wzruszające zdarzenie zostało uchwycone przez fotografa i opublikowane w mediach.

Ślub Olivii i Caleba Sparków był dla nich wyjątkową chwilą. Młode małżeństwo zaraz po ceremonii ślubnej udało się do parku, by zrobić tam sobie ślubne zdjęcia. Zakochana para chciała w ten sposób udokumentować ten wyjątkowy dla nich dzień.

Podczas typowej sesji zdjęciowej, którą zrobiła dla młodej pary Nicole Wickins Photography, doszło do niecodziennego zdarzenia. Nagle na planie zdjęciowym pojawiła się 5-letnia dziewczynka. Mała Layla pojawiła się znikąd i wbiegła w kadr sesji. Dopiero później ujawniła, dlaczego “przerwała” młodej parze ten wyjątkowy moment.

Ślubna sesja przerwana przez 5-letnią dziewczynkę

Pośród licznych materiałów w Internecie, znaleźć można te, które wzruszają od samego początku. Jedną z takich wiralowych treści, jest spotkanie 5-letniej Layli z parą nowożeńców, która zrobiła sobie sesję ślubną w parku.

Historię tych dwóch kobiet opowiedzieć można niczym bajkę. Pewnego razu była sobie piękna panna młoda, która zatrzymała się podczas ślubnej sesji zdjęciowej, aby porozmawiać i spędzić czas z piękną małą dziewczynką.

Miał 9 lat, gdy zakochał się w swojej przyszłej żonie. Po 74 latach wyjawił największy sekret ich miłościMiał 9 lat, gdy zakochał się w swojej przyszłej żonie. Po 74 latach wyjawił największy sekret ich miłościCzytaj dalej

Mała 5-letnia Layla poruszyła pannę młodą i pana młodego do tego stopnia, że ​​rozpoczęli kampanię w mediach społecznościowych, aby ją znaleźć. Fotograf, który robił zdjęcia ślubne Olivii i Caleba Sparków, przypadkiem zrobił kilka zdjęć z Laylą, a para chciała ją znaleźć i podzielić się tymi wyjątkowymi zdjęciami.Panna młoda i 5-letnia Layla

Kopciuszek odnalazł małą księżniczkę

Panna młoda poruszyła niebo i ziemię, by odnaleźć przypadkową dziewczynę. Layla ma 5 lat. Ma autyzm i tak się składa, że ​​"kocha, kocha, kocha księżniczki Disneya". W rzeczywistości jej mama mówi mi, że to jej ulubiona "rzecz" na świecie.

- Mój syn Caleb i jego żona Olivia zatrzymali się w parku Akron Falls, aby zrobić zdjęcia po ceremonii ślubnej, około 16:00. Kiedy szli przez park, usłyszeli cichy głosik krzyczący „Kopciuszek, czekaj!”. Mała dziewczynka w wieku około 5 lat podbiegła do Olivii z szeroko otwartymi ramionami. Widząc „Kopciuszka” powiedziała Olivii, że jest piękna i chce dotknąć jej sukienki. Mój syn i synowa i ich goście weselni, byli wzruszeni do łez przez tę małą dziewczynkę. Ich fotograf zrobiła zdjęcia małej dziewczynki i para z nią trochę czasu. Następnie Kopciuszek wyjaśnił, że muszą iść. Olivia i Caleb chcieliby znaleźć tą dziewczynkę i podarować im wspólne zdjęcia - napisano na Facebooku Nicole Wickins Photography.

Olivii i Caleba Sparksowie postanowili, że nie mogą tak po prostu zostawić tej sprawy. Udostępnili post w mediach społecznościowych, który pomógł im znaleźć 5-letnią dziewczynkę. Panna młoda skontaktowała się z jej matką i wyruszyła do domu małej księżniczki. W ten sposób Layla ponownie spotkała się ze swoim wymarzonym Kopciuszkiem i z pewnością zapamięta to do końca życia.

Fotografka, która robiła parze młodej zdjęcia zamieściła fotografie z dziewczynką w mediach społecznościowych. Niezwykłe zdjęcia 5-latki i panny młodej szybko stały się popularne. Internauci są zachwyceni zachowaniem Olivii i jej męża. Panna młoda i 5-letnia Layla

Masz pozytywnego newsa, zdjęcie lub wideo? Napisz do nas na redakcja@swiatradosci.pl

Artykuły polecane przez redakcję Świat Radości:

Źródła: Facebook - Nicole Wickins Photography / totallybuffalo.com

Następny artykuł