"Sanatorium miłości 3": najnowszy odcinek programu już za nami
fot. Facebook - Sanatorium miłości TVP
Autor Olga Szmańda - 4 Stycznia 2021

Pierwszy odcinek "Sanatorium miłości" i już iskrzy. "Super kobietka, do tańca i różańca"

“Sanatorium miłości 3”: pierwszy odcinek trzeciego sezonu został wyemitowany w minioną niedzielę. Widzowie poznali najnowszych kuracjuszy, którzy i tym razem staną przed wielkim wyzwaniem, jakim jest poszukiwanie miłości. Uczestnicy mieli okazję poznać się bliżej i nawiązać pierwsze przyjaźnie. Grupa seniorów po przyjeździe do Polanicy wzięła udział w “szybkich randkach”. Ku zdziwieniu telewidzów między kuracjuszami nawiązały się pierwsze flirty. Wiemy, kto przypadł odbiorcom najbardziej do gustu, a kto zyskał największą popularność wśród uczestników.

“Sanatorium miłości” doczekało się swojego trzeciego sezonu. Telewizja Polska ponownie wypuściła program, w którym główną rolę odgrywają uczucia i poszukiwanie miłości. W show TVP istotnym elementem jest zaskoczenie, gra na emocjach, niezliczone niespodzianki i poszukiwanie drugiej połówki. “Sanatorium miłości” na tyle podbiło serca widzów, że Telewizja Polska postanowiła wyprodukować już trzeci sezon programu.

Najważniejszym elementem programu są główni bohaterowie. Producenci wybierają do swojego show sympatycznych, samotnych, ale pełnych wigoru seniorów. Ich głównym zadaniem jest pobyt w uzdrowisku, w którym dba się o ich duszę i ciało. Cała grupa chętnie partycypuje w dostępnych w uzdrowisku zabiegach. Jednak nie to jest najważniejszym elementem programu.

Głównym zadaniem i pragnieniem kuracjuszy w “Sanatorium miłości” jest odnalezienie drugiej połówki. Jak widać na przykładzie poprzednich sezonów, program TVP sparował ze sobą zakochanych emerytów. Ci, którzy nie odnaleźli miłości na antenie z pewnością nawiązali przyjaźnie na całe życie.

W poprzednich sezonach kuracjusze udali się do Ustronia, gdzie korzystali z oferty sanatorium oraz uroków malowniczej miejscowości. Tym razem bohaterowie znajdują się w Polanicy Zdrój. To właśnie tam mają zamiar zrelaksować się na zabiegach i poszukiwać upragnionej miłości.

Pamiętacie Daniela z Klanu? Jakub Tolak rzucił show-biznes i w 6 metrach kwadratowych wiedzie życie jak z bajkiPamiętacie Daniela z Klanu? Jakub Tolak rzucił show-biznes i w 6 metrach kwadratowych wiedzie życie jak z bajkiCzytaj dalej

Premierowy odcinek trzeciego sezonu “Sanatorium miłości” przedstawił nam dwunastkę uczestników. Do Polanicy Zdrój przyjechali: Teresa, Krystyna i Janina, Jadwiga i Anna, oraz Halina. Towarzyszą im panowie: Andrzej, Edward, Wiesław, Władysław, Zbigniew i Zdzisław.

Bohaterowie

Bohaterowie

"Sanatorium miłości 3" - pierwsze wrażenia kuracjuszy

- Piękny to mnie nie będzie potrzebować. Ale spróbuję kogoś zwabić - mówiła Halina, nie kryjąc, że ma jeszcze nadzieję na miłosne uniesienia.

- Konkurenci do jednej ręki kobiety to dla mnie wyzwanie - mówił Zdzisław.

- Teraz jest druga młodość, którą chcę wykorzystać na śmiech, na radość. Chcę pokazać ludziom w moim wieku, że można żyć radośnie - komentowała Janina.

Co ciekawe, seniorzy jeszcze przed przybyciem do Polanicy Zdrój mieli swoje oczekiwania wobec przyszłego partnera. W minionym odcinku padło nawet zabawne i niezręczne stwierdzenie "kochanego ciałka nigdy nie za wiele, ale nie słoniny". Mimo wymownego komentarza w męskim gronie panowie powstrzymali swój język podczas spotkania z paniami.

Zaraz po przyjeździe do Polanicy Zdrój, Marta Manowska czekała na kuracjuszy z pierwszą niespodzianką. Prowadząca “Sanatorium miłości” postanowiła, że bohaterowie spędza czas na tzw. szybkich randkach. Niektórzy już na pierwszych spotkaniach wpadli sobie w oko. Taką parą jest choćby Władysław i Krystyna. Z kolei Andrzej od razu postanowił poznać bliżej Teresę.

Mimo pierwszego zauroczenia, drobnych flirtów i niemałych emocji największą uwagę widzów przykuła Halinka. Fani “Sanatorium miłości” od razu pokochali przyjazne usposobienie bohaterki. Po emisji pierwszego odcinka to właśnie ona cieszy się największą popularnością. Internauci i telewidzowie komentują, że jest z niej “super kobietka, do tańca i różańca”. Niektórym komentującym Halinka przypomina Wiesię z poprzednich sezonów.

Jak widać “Sanatorium miłości” wywołało niemałe poruszenie. Mimo że nie wiadomo na razie do końca, kto w kim ulokuje swoje uczucia, między niektórymi parami wytworzyła się zauważalna chemia. Według opinii widzów obecna edycja z pewnością dostarczy im niezliczonych emocji.Halinka

Masz pozytywnego newsa, zdjęcie lub wideo? Napisz do nas na redakcja@swiatradosci.pl

Artykuły polecane przez redakcję Świat Radości:

Źródła: teleshow.wp.pl / plotek.pl

Następny artykuł