Jakub Tolak w Klanie
Fot. kadr z serialu "Klan"
Autor Kamila Krótka - 7 Stycznia 2021

Pamiętacie Daniela z Klanu? Jakub Tolak rzucił show-biznes i w 6 metrach kwadratowych wiedzie życie jak z bajki

Klan towarzyszy Polakom od 1997 roku! Przez te wszystkie lata wiele zdążyło się zmienić, w tym w obsadzie serialu. Jedną z gwiazd, która zdecydowała się na odejście z show-biznesu, jest Jakub Tolak. Okazuje się, że dziś mieszka w 6m2, czego zdecydowanie można mu pozazdrościć.

Jakub Tolak w serialu Klan wcielał się w postać Daniela, syna Moniki Ross (Izabela Trojanowska), aż przez 11 lat. Nie tylko on dość wcześnie pojawił się na planie. Na oczach widzów dorastała też Agnieszka Kaczorowska czy Kaja Paschalska.

Odejście z Klanu

Jakub Tolak odniósł wielki sukces, gdy nagle podjął decyzję, że znika z show-biznesu.

- Zdecydowałem się na odejście z „Klanu” głównie dlatego, że czułem zmęczenie materiału. Przymierzałem się do odejścia przez kilka lat, aż wreszcie podjąłem decyzję. Miałem poczucie, że pewna formuła tego serialu jest dość statyczna, przestała być dla mnie ciekawa – wyznał Tolak, cytowany przez portal Plejada.pl.

Show-biznes o nim jednak nie zapomniał. Tolak pojawił się w show “Jak oni śpiewają”, później brał udział w wielu branżowych imprezach.

Nazwano ją najpiękniejszą mamą świata. Mimo młodego wieku doczekała się już 4 dzieciNazwano ją najpiękniejszą mamą świata. Mimo młodego wieku doczekała się już 4 dzieciCzytaj dalej

Klan - Jakub Tolak

Życie w 6 metrach kwadratowych

Jakub Tolak wraz z partnerką Zosią postanowili zupełnie zmienić dotychczasowe przyzwyczajenia. Wyprowadzili się z warszawskiego mieszkania, a w październiku 2019 zamieszkali w kamperze. To dla nich nie tylko miejsce do życia, ale i środek transportu, dzięki któremu mogą odwiedzać najdalsze zakątki świata.

Swoje podróże para relacjonuje w social mediach. Ich konto na Instagramie o nazwie foxesineden obserwuje ponad 18 tysięcy osób.

Jakubowi i Zosi udało się też wydać swoją pierwszą książkę o tytule “#Vanlife. Dom na kółkach”, która jest opowieścią o ich przygodach z podróży.

W vanie para mieszka od niemal dwóch lat. Praca podczas podróży stała się ich sposobem na życie. Na publikowanych przez nich zdjęciach widać, że doskonale się dogadują.

Ich van w środku wygląda zupełnie jak mini kawalerka. Urządzili go samodzielnie od podstaw w zachwycającym stylu. Nie brakuje w nim niemal niczego, co zostawili w warszawskim mieszkaniu.

ZOBACZ TE NIESAMOWITE ZDJĘCIA:

Klan - Jakub Tolak

Klan - Jakub Tolak

Masz pozytywnego newsa, zdjęcie lub wideo? Napisz do nas na redakcja@swiatradosci.pl

Artykuły polecane przez redakcję Świat Radości:

źródło: viva.pl / plejada.pl

Następny artykuł