Babcia dostała aż 1000 kartek od nieznajomych
fot. SWNS
Autor Olga Szmańda - 25 Grudnia 2020

"Przywrócili mi wiarę w ludzi”. Samotna babcia dostała ponad 1000 świątecznych kartek

Babcia Nancy Letham prowadzi bardzo samotne życie. Z powodu smutnego samopoczucia kobiety, internauci postanowili przesłać jej swoje słowa uznania i noworoczne życzenia. 92-latka została zasypana ponad tysiącem kartek bożonarodzeniowych z całego świata. Kobieta mówi, że przywróciło jej to wiarę w ludzkość.

Babcia Nancy Letham zwykle otrzymuje tylko cztery kartki w okresie świątecznym, ponieważ jej rodzina nie uznaje przestarzałej tradycji. Jedyne osoby, które wymieniały się z seniorką kartkami, niestety nie żyją, a ona w ten sposób straciła ostatnich przyjaciół i ulubioną świąteczną tradycję.

Na pomoc swojej zasmuconej babci przyszła Leo Sheppard. Wnuczka postanowiła poprawić humor ukochanej seniorki i wystosowała apel internetowy. Pod koniec października umieściła w mediach społecznościowych informację o marzeniu swojej babci.

Od tamtej pory do kobiety przychodzi około 50 kartek dziennie. Co ciekawe, niektóre pochodzą nawet z Portugalii od uczniów, którzy rysowali dla przybranej babci obrazki.

Babcia otrzymała prezent, którego nikt się nie spodziewał

Po nietypowym apelu wnuczki kobiety, internauci pośpieszyli do tworzenia nietypowych i wzruszających kartek dla 92-latki. Post w mediach społecznościowych dotarł do adresatów m.in. ze Szkocji, Indii, Stanów Zjednoczonych, Kanady, Australii, Włoch, Portugalii czy Hiszpanii.

Poznajecie to słodkie maleństwo ze zdjęcia? Wiemy, jak dziś wygląda słynne dziecko z logo GerberaPoznajecie to słodkie maleństwo ze zdjęcia? Wiemy, jak dziś wygląda słynne dziecko z logo GerberaCzytaj dalej

92-letnia Nancy Letham ma obecnie 17. wnuków, 46. prawnuków i 10. praprawnuków. Jej ukochane pociechy dołączyły się w tym roku do prezentu dla babci i również wysłały jej kartki bożonarodzeniowe. Seniorka otrzymała od swoich darczyńców również czekoladki, kwiaty i ozdoby świąteczne.

- Jest kilka pięknych kart, które pochodzą z całego świata…. Nie spodziewałam się tego. Po prostu miło jest zobaczyć, ile osób poświęciło czas. Przywrócili mi wiarę w ludzi - wyjaśnia 92- letnia seniorka.

- To nie tylko kartki, ludzie piszą listy i informują ją o swoim życiu i zmaganiach. Dzięki temu moja babcia wie, że nie jest sama na świecie - tłumaczy wnuczka kobiety.

92-letnia babcia została właśnie zalana lawiną kartek bożonarodzeniowych. Według wyliczeń jej wnuczki, seniorka otrzymała około 1000 pocztówek, listów i wiadomości skierowanych do niej samej.

Nietypowe zachowanie nieznajomych darczyńców całkowicie zmieniło życie samotnej babci. Dzięki zaangażowaniu ludzi o wielkim sercu, Nancy Letham nie spędzi samotnie tegorocznych świąt.

ZOBACZ TO NIESAMOWITE ZDJĘCIE: Babcia Nancy LethamMasz pozytywnego newsa, zdjęcie lub wideo? Napisz do nas na redakcja@swiatradosci.pl

Artykuły polecane przez redakcję Świat Radości:

Źródła: stufflovely.com/ goodnewsnetwork.org / facebook - Fox News

Następny artykuł