"Last Christmas" modelka występująca w kultowym teledysku ma już 64 lata
fot. YouTube - screen
Autor Olga Szmańda - 22 Grudnia 2020

Kathy Hill z teledysku "Last Christmas" ma już 64 lata. Modelka wciąż zachwyca urodą, jej zdjęcia powalają na kolana

“Last Christmas” to utwór, który każdego roku towarzyszy ludziom w trakcie obchodów Świąt Bożego Narodzenia. Niezwykły utwór "Wham!" przeszedł do historii piosenek, które są jednymi z najczęściej odtwarzanych w okresie świątecznym. Mało kto wie, że modelka występująca w teledysku “Last Christmas” ma dziś 64 lata i nadal pracuje w swoim zawodzie. Postanowiliśmy sprawdzić, jak dziś wygląda Kathy Hill.

“Last Christmas” jest jednym z najbardziej popularnych świątecznych utworów. Piosenka duetu “Wham!”, którą wykonał i zaaranżował George Michael oraz Andrew Ridgeley, przeszły do historii świątecznej muzyki. Teledysk do “Last Christmas” stał się jednym z najsłynniejszych klipów.

“Last Christmas” jest kultowym utworem, który co roku słychać w głośnikach ludzi na całym świecie. Okres bożonarodzeniowy jest idealnym momentem do powracania do utworu. Równie ważnym elementem był teledysk nakręcony w Szwajcarii, który idealnie oddaje świąteczny klimat piosenki.

Na planie “Last Christmas” poza główną rolą odgrywaną przez George’a Michaela, pojawiła się także brytyjska piękność. Modelka Kathy Hill wystąpiła w kultowym utworze mając zaledwie 28 lat. Dziś kobieta ma ponad 64 lata i nadal wygląda zniewalająco. Co ciekawe, wciąż czynnie pracuje w branży modelingowej.

"Last Christmas" utwór, który wcale nie jest o świętach

Mimo że “Last Christmas” od ponad 36 lat kojarzone jest ze świętami, to utwór wcale nie miał na celu przekazać bożonarodzeniowej radości. Piosenka duetu “Wham!” stała się tym samym przykładem świątecznego utworu, który poza zimową aranżacją ma mało wspólnego ze świętami.

1500 puddingów bożonarodzeniowych i ważenie po kolacji. Wiemy, jak wyglądają święta Elżbiety II1500 puddingów bożonarodzeniowych i ważenie po kolacji. Wiemy, jak wyglądają święta Elżbiety IICzytaj dalej

Niestety przebój duetu “Wham!” opowiada niezwykle smutną historię nieudanej i szybko skończonej relacji. Główny bohater jest zdruzgotany rozstaniem z ukochaną kobietą. Na dodatek nie może poradzić sobie z odrzuceniem z jej strony. Niestety na domiar złego, mężczyzna spotyka swoją ukochaną podczas przypadkowego świątecznego wyjazdu ze znajomymi.

W ten sposób George Michael oraz Andrew Ridgeley postanowili przekazać swoim odbiorcom historię niezwykle tragicznej miłości. Być może wokaliści “Wham!” nie spodziewali się, że ich utwór odniesie aż tak duży sukces. Jednym z bardziej istotnych elementów teledysku do “Last Christmas” była postać przepięknej modelki, którą grała Kathy Hill.

Kathy Hill: jak dziś wygląda modelka z piosenki "Last Christmas"?

Kathy Hill zdobyła niebywale dużą popularność dzięki teledyskowi do świątecznego utworu “Last Christmas”. Wówczas 28-letnia modelka pojawiła się w klipie “Wham!” u boku samego George’a Michaela. Co ciekawe, klip do “Last Christmas” był pierwszym i ostatnim epizodem w teledysku, którego podjęła się modelka.

Obecnie piękna Kathy Hill ma 64 lata i nadal pracuje w branży modelingowej. Kobieta nie zrezygnowała z marzeń i pracy. Modelka mimo wieku chętnie udziela się w mediach społecznościowych. Prowadzi również swój profil na Instagramie. Naszym zdaniem mimo że od premiery teledysku minęło aż 36 lat, Kathy Hill prezentuje się doskonale.

Na koniec chcielibyśmy dodać, że “Last Christmas” dostępne jest obecnie w jakości 4K. Okazuje się, że specjalnie dla wszystkich fanów kultowego utworu, został on udostępniony w nowszej i lepszej jakości 4K. Ulepszona wersja wideo “Last Christmas” wygląda obłędnie !

ZOBACZ TE WYJĄTKOWE ZDJĘCIA:Kathy HillKathy Hill

ZOBACZ TO NIESAMOWITE WIDEO:

Masz pozytywnego newsa, zdjęcie lub wideo? Napisz do nas na redakcja@swiatradosci.pl

Artykuły polecane przez redakcję Świat Radości:

Źródło: radiozet.pl

Następny artykuł