Kot o dwukolorowej sierści został ojcem
fot. Instagram - amazingnarnia
Autor Olga Szmańda - 25 Listopada 2020

Kot o dwukolorowej twarzy doczekał się kociaków. Każde z nich odziedziczyło po jednym kolorze

Kot z dwukolorową twarzą niedawno został ojcem. Dwoje z jego dzieci odziedziczyło po nim ubarwienie. Jednak maluszki zupełnie nie przypominają swojego ojca. Na początku marca Narnia spłodził uroczy miot kociąt. Dwoje z nich, Renesmée i Roswell doskonale reprezentują jego dwie połowy.

Kot Narnia ma niezwykle rzadką cechę genetyczną, która nadaje mu charakterystyczną, w połowie szarą i pół czarną twarz. Niezwykłe zwierzę mieszka w Wielkiej Brytanii ze swoją właścicielką, Stephanie Jiminez, hodowczynią kotów.

Jacek Rozenek opublikował poruszające wideo. Nawiązał nim do dramatycznej sytuacji ze swojego życiaJacek Rozenek opublikował poruszające wideo. Nawiązał nim do dramatycznej sytuacji ze swojego życiaCzytaj dalej

Po przeprowadzeniu odpowiednich testów genetycznych odkryto, że Narnia nie jest chimerą, anomalią genetyczną, która skutkuje dodatkowym chromosomem X we wczesnych stadiach jego rozwoju. Twarz Narnii jest idealnie rozszczepiona w środku, a tajemnica, która to spowodowała, czyni go jeszcze bardziej wyjątkowym. Ma również niebieskie oczy, które są bardzo rzadkie u czarnych kotów.

Kot i jego niezwykłe kocięta

Na początku marca Narnia spłodził cały miot uroczych kociąt, z których kilka zostało adoptowanych. Wiele dzieci z Narnii ma jego niesamowicie piękny wygląd i jest podobnych do miotu urodzonego w maju 2019 roku, a ten ma również doskonałą reprezentację obu połówek!

Od 1 grudnia zmiany w świadczeniach dla emerytów i rencistów. Na seniorów czeka miła niespodziankaOd 1 grudnia zmiany w świadczeniach dla emerytów i rencistów. Na seniorów czeka miła niespodziankaCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

 1. Poroniła 16 razy, lekarze nie wiedzieli, jak jej pomóc. Gdy traciła nadzieję, zdarzyło się niemożliwe
 2. Listonosz podchodzi do gromadki psów. Nie wiedział, że nagrywa go monitoring
 3. Małgorzata Ostrowska-Królikowska przeszła metamorfozę. Zdumiewa odważnym kolorem włosów

Kocięta Renesmée i Roswell są kopiami każdej połowy Narnii i mają hipnotyczne niebieskie oczy Narnii. Kot i jego urocza rodzina z pewnością podbiły serca ludzi na całym świecie. Ten cudowny cud rodziny z pewnością sprawi, że będziesz się uśmiechać w tych trudnych czasach.

Domyślacie się, kto jest na zdjęciu? Gwiazda właśnie pochwaliła się pamiątką sprzed latDomyślacie się, kto jest na zdjęciu? Gwiazda właśnie pochwaliła się pamiątką sprzed latCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Kundelek za nic nie chciał opuścić swojej rannej przyjaciółki. Godzinami czekał z nią na pomoc
  2. Opublikowano nowe rozporządzenie Ministra Edukacji. Dotyczy ferii zimowych, wiele osób jest załamanych
  3. Pamiętacie Marusię z filmu “U Pana Boga za piecem”? Wiemy, jak dziś wygląda Irina Łaczina
  4. Do polskich lasów zawitało wyjątkowe zwierzę. Nagranie robi furorę w sieci
  5. Medyków zatrzymała awaria karetki. Wtedy do akcji ratunkowej wkroczył postronny mężczyzna
  6. Sony banuje graczy PlayStation 5. Chodzi o nieuczciwe praktyki
  7. Pod żadnym pozorem nie można ich jeść. Uwielbiane kiełbasy wycofane ze sklepów, ryzyko zatrucia Salmonellą

Źródło: hindustantimes.com

Następny artykuł