Psy bawiły się w zaspach śniegu. Zabawne wideo stało się hitem internetu
fot. YouTube - Daily Mail
Autor Olga Szmańda - 10 Stycznia 2021

Nagrał psiaki buszujące w zaspach śniegu. "Jedna z najbardziej uroczych rzeczy, jakie widziałem w życiu"

Psy bawiły się w wielkich zaspach śniegu, a ich właściciel uwiecznił wszystko na nagraniu. Wideo umieścił w sieci i w krótkim czasie stało się one hitem. Dwa urocze Golden retrievery i ich śnieżna zabawa to prawdziwa gratka dla miłośników zwierząt. Słodkie pupile swoim zachowaniem i reakcją na śnieg poprawią humor każdemu.

Psy, które wykonują zabawne czynności, od dawna są jednym z ulubionych tematów internautów. Nie znamy chyba nikogo, kto nie ucieszyłby się na nagranie z udziałem uroczych pupili. Właściciele zabawnych zwierzaków regularnie umieszczają nagrania z ich udziałem w Internecie. Tym razem postanowiliśmy pochylić się nad dwójką Golden retrieverów, które bawią się w gigantycznych zaspach śniegu.

Psy, które skradły serca wszystkich ludzi

Golden retrievery od wielu lat są jednymi z najbardziej popularnych psów w Polsce. Popularność tego gatunku jest równie duża w naszym kraju, co w Europie i Stanach Zjednoczonych. Puchaty członek rodziny nadaje się do “zadań domowych” i opieki nad domownikami. Zdecydowanie jest doskonałym towarzyszem, który chętnie spędzi z nami każdą chwilę.

Golden retrievery są nad wyraz skore do zabawy. Dodatkowo jest to jeden z najczęściej polecanych psów dla osób, które posiadają dzieci. Ludzkie uwielbienie zyskał dzięki przyjaznemu usposobieniu i chęci do zabawy. Zdecydowanie ta rasa jest w stanie rozczulić najtwardsze serce.

Co ciekawe, mimo swojego zabawnego usposobienia, Goldeny sprawdzają się również w wielu dyscyplinach. Z pewnością są to bardzo wyjątkowe i inteligentne zwierzęta. Nie bez powodu od lat rasa ta wybierana jest na psy przewodniki dla osób niewidomych i niepełnosprawnych.

Nazwano ją najpiękniejszą mamą świata. Mimo młodego wieku doczekała się już 4 dzieciNazwano ją najpiękniejszą mamą świata. Mimo młodego wieku doczekała się już 4 dzieciCzytaj dalej

Co cwięcej, intelekt Goldenów został zauważony przez wielu wybitnych naukowców zajmujących się etologią kognitywną. Według klasyfikacji obejmującej umiejętności adaptacji inteligencję do pracy oraz instynkt rasa zajmuje trzecie miejsce w skali światowej. Wobec tego można stwierdzić, że Golden retriever z pewnością jest psem ponadprzeciętnym.

Goldeny

Golden retrievery bawią się na śniegu

Lisa i Rusty Hanafin obudzili się i po burzy śnieżnej wypuścili ośmiomiesięcznych braci Harry'ego Winstona i Louisa Vuittona do ich ogrodu na tyłach domu w Nowym Jorku. 54-letnia właścicielka psów twierdzi, że ich Goldeny pokochały niebywałe zaspy śniegu. Zdaniem kobiety jedynie hot-dogi, które zaproponowała zwierzakom były w stanie przywołać je z powrotem do domu.

60-letni właściciel psów Rusty powiedział, że gdy tylko oboje z żoną zdali sobie sprawę, że białe „ruchome piaski” nie zrobią krzywdy psom, pomyśleli że to „najwspanialsza rzecz, jaką kiedykolwiek odkryli”.

Nagranie umieszczone w sieci pokazuje, jak Rusty otwiera drzwi, aby odsłonić ogromną barierę śniegu, pozostawiając dwa psy gapiące się na nią z widocznym zdumieniem. Wkrótce jednak pupile wbijają się w zaspy i wskakują na ścianę, po czym biegną i skaczą przez góry śniegu.

- Patrzyłem jak Harry i Louis przedzierają się przez śnieg i zabrakło mi słów. To była jedna z najbardziej uroczych rzeczy, jakie widziałem w życiu - mówił Rusty Hanafin.

Naszym zdaniem niewiele jest rzeczy, które potrafią rozczulić równie mocno, jak dwa Golden retrievery bawiące się na śniegu. Te urocze pupile rozczuliły nasze serca od samego początku. Koniecznie obejrzyjcie nagranie tego uroczego psiego rodzeństwa.

ZOBACZ TO NIESAMOWITE NAGRANIE:

Masz pozytywnego newsa, zdjęcie lub wideo? Napisz do nas na redakcja@swiatradosci.pl

Artykuły polecane przez redakcję Świat Radości:

Źródła: Daily Mail/ wprost.pl

Następny artykuł