Joe Biden pokazał swoje zdjęcie z młodości. Fani oszaleli na punkcie fotografii polityka
fot. East News - AFP
Autor Olga Szmańda - 5 Listopada 2020

26-letni Joe Biden wywołał zachwyt na całym świecie. Internauci nie mogą oderwać wzroku od zdjęcia z młodości

Joe Biden pokazał w mediach swoje zdjęcie, gdy miał niespełna 26 lat. Kandydat na prezydenta Stanów Zjednoczonych znany jest ze swojego miłego i przyjaznego usposobienia. Nic dziwnego, że nie bał podzielić się z wyborcami fotografią sprzed wielu lat. Co ciekawe, Joe Biden sam śmieje się z tego jak bardzo różni się młodzieniec ze zdjęcia od tego polityka, którego wyborcy widzą dziś. Zdjęcie Joe Bidena robi furorę w mediach na całym świecie.

Joe Biden obecnie jest na językach całego świata. W najbliższych dniach jego los oraz obecnego prezydenta Stanów Zjednoczonych będzie musiał zostać rozstrzygnięty. Polityk konkurował z Donaldem Trumpem w wyborach na prezydenta USA 2020.

Pamiętacie siostrę Genowefę Basen? Wiemy co słychać u gwiazdy serialu Pamiętacie siostrę Genowefę Basen? Wiemy co słychać u gwiazdy serialu "Daleko od noszy"Czytaj dalej

Z języków mediów całego świata nie znikają informacje dotyczące obecnej sytuacji wyborczej w Stanach Zjednoczonych. Dziennikarze z całego świata czekają na wyniki jednych z najbardziej istotnych i historycznych wyborów na prezydenta USA. Tym samym kandydatki czekają z niecierpliwością na ogłoszenie, który z nich zagości w pokojach Białego Domu.

Joe Biden ma dość spore szanse na to, by wygrać w tych wyborach na prezydenta USA. W Stanach Zjednoczonych nadal jednak trwa liczenie głosów. Dla uciechy wszyscy wyborcy postanowili powspominać najlepsze momenty kampanii. Tym samym wyborcy zachwycili się fotografią Joe Bidena, który na zdjęciu ma zaledwie 26 lat.

Policja ponownie staje na wysokości zadania. Dzielny sierżant nie czekał ani chwili ratując życie 80-latkaPolicja ponownie staje na wysokości zadania. Dzielny sierżant nie czekał ani chwili ratując życie 80-latkaCzytaj dalej

Joe Biden i jego fotografia. Polityk zaskoczył wszystkich

Joe Biden ma rzeszę fanów w mediach społecznościowych. Kandydat na prezydenta stał się nowym ulubieńcem Amerykanów. Dzięki swoim wyborcom fotografia 26-letniego Joe Bidena stała się wielkim hitem mediów. Polityk opublikował je na swoim profilu na Instagramie w 2014 roku. Jednak dopiero teraz fani zainteresowali się nim bardziej. Zdjęcie kandydata na prezydenta pokazywane jest obecnie we wszystkich światowych mediach. Dodatkowo gości na profilach wielu internautów choćby na Twitterze.

- Cokolwiek się wydarzy podczas wyborów 2020, nie można zaprzeczyć, że Joe Biden był przystojniakiem, kiedy miał 26 lat - napisał jeden z internautów na Twitterze.

Wielu fanów porównuje fotografię Joe Bidena do kultowej komiksowej postaci Kapitana Ameryki. Wśród zachwyconych internautów są również ci, którzy pokazali fotografię 26-letniego Joe Bidena z podpisem kandydata na prezydenta. Jedna z nich opublikowała pamiątkę na swoim profilu na Twitterze. Na zdjęciu widnieje także podpis, który Joe Biden dodał do swojego autografu.

Wyprawa na Księżyc niewątpliwie była niebywałym wyczynem. Jedno nagranie sprawia jednak, że trudno powstrzymać śmiechWyprawa na Księżyc niewątpliwie była niebywałym wyczynem. Jedno nagranie sprawia jednak, że trudno powstrzymać śmiechCzytaj dalej

Dzisiaj grzeje:
1. Maciej Stuhr pochwalił się siostrą i jej wyjątkowymi dziełami. "Wyrosła na wspaniałą artystkę" - napisał aktor
2. Malutkie rysie pilnie poszukiwane. Nie żyje ich mama, słynna rysica Nelly
3. Siostra Chmielewska znowu mocno komentuje wyrok TK. Padły piękne słowa o wartościach chrześcijańskich

- Zachowaj wiarę! Zmień kulturę - napisał Joe Biden na plakacie dla jednej z fanek. Joe Biden

Jej ojciec jest jednocześnie jej teściem. Córka Beaty Tyszkiewicz uwikłana w niesamowitą historięJej ojciec jest jednocześnie jej teściem. Córka Beaty Tyszkiewicz uwikłana w niesamowitą historięCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kot z ludzką twarzą. Kobieta pokazała zdjęcie swojego pupila, ludzie są poruszeni
  2. W bezduszny sposób pozbył się niechcianego już psa. Wszystko zarejestrowały kamery, ogromny żal
  3. Bank wyszedł z inicjatywą, z której skorzystają tysiące Polaków. "Odpowiedzialność za Polskę i Polaków jest wpisana w naszą misję i strategię"
  4. Policjantka zareagowała w zdumiewający sposób na protestujących we Wrocławiu. Jej zachowanie zupełnie nas urzekło
  5. Joanna Jabłczyńska uciekła z Warszawy. Fani nie dowierzają, dla kogo porzuciła wielkomiejskie luksusy
  6. Po śmierci właściciela myśleli, że kot został całkiem sam. Gdy zeskanowali jego chip, długo skrywany sekret wyszedł na jaw
  7. Właściciele pobledli, gdy zobaczyli nowo narodzone kocięta. Ich unikalny wygląd robi piorunujące wrażenie

Źródło: plotek.pl

Następny artykuł