Ból pleców towarzyszy siedzącemu trybowi życia
Fot. wallpaperflare.com
Autor Kamila Krótka - 6 Sierpnia 2020

Genialne ćwiczenia na ból pleców. Chirurg nagrał wideo dla wszystkich, którzy pracują na siedząco

Ból kręgosłupa jest znany coraz większej liczbie osób. Najczęściej odpowiada za niego siedzący tryb życia, a przy tym brak ruchu. Jest jednak łatwy sposób na to, aby pozbyć się tego problemu.

Ból pleców spowodowany jest zazwyczaj długotrwałym siedzeniem w nieprawidłowej pozycji. Prowadzi to do pojawiania się zwyrodnień odpowiadających za bóle pleców. Tę dolegliwość można zwalczyć, regularnie wzmacniając mięśnie kręgosłupa. Nawet 15 minut dziennie powinno pomóc osobom z tym problemem. Udowadnia to pewien rosyjski chirurg.

Odrzuciło ją 20 rodzin, a on adoptował. Dziewczynka z Zespołem Downa znalazła kochającą rodzinęOdrzuciło ją 20 rodzin, a on adoptował. Dziewczynka z Zespołem Downa znalazła kochającą rodzinęCzytaj dalej

Koniec z bólem kręgosłupa

Chirurg przedstawił serię ćwiczeń dla każdego. Są na tyle łatwe, że bez problemu powinny je wykonać nie tylko osoby młode, ale i seniorzy. Będą odpowiednie zarówno dla osób, które na co dzień odczuwają bóle pleców oraz tych, które chcą profilaktycznie wzmocnić swoje mięśnie.

Trzeba pamiętać, że w przypadku poważnych problemów z kręgosłupem należy skonsultować wykonywanie ćwiczeń z lekarzem lub fizjoterapeutą. Są one zalecane przede wszystkim dla osób, u których ból wynika nie z uszkodzeń mechanicznych, lecz siedzącego trybu życia.

Dzisiaj grzeje:
1. Wnuczka zrobiła babci makijaż i odmłodziła ją o kilkadziesiąt lat. Niewiarygodna metamorfoza seniorki. Nagranie zwala z nóg
2. Nakaz noszenia maseczek niezgodny z prawem

Te ćwiczenia będą więc doskonałym pomysłem dla osób wykonujących pracę biurową, spędzających dużo czasu przed telewizorem czy prowadzących samochód.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kotka-złodziejka została złapana na gorącym uczynku. Właściciel przecierał oczy z niedowierzania, kiedy ujrzał jej drogocenny łup
  2. "Statek kosmitów" 10-krotnie większy od Ziemi uchwycony przez NASA
  3. Uratowana puma znalazła nowy dom. Na nagraniu widać, że jest szczęśliwa
  4. Wielki powrót zakażeń? Jest na to sposób. 5 złotych rad lekarza, który kierował szpitalem w Wuhan
  5. Szwecja zadziwiła wszystkich swoim podejściem do pandemii. Jak na tym wyszła?
  6. Fatalny wypadek młodych gwiazdorów. Nie żyje dwóch 20-latków, wszystko przez alkohol

źródło: dobrewiadomosci.net.pl / medonet.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł