Nairobi, czyli Alba Flores
Fot. Rex Features
Autor Olga Szmańda - 11 Czerwca 2020

Nairobi dla Polskich widzów. Gwiazda „Domu z papieru” przesyła wideo

Jedna z najważniejszych postaci popularnego serialu Netflixa ma przekaz specjalnie dla fanów z naszego kraju.

Alba Flores poza rolą Nairobi wsławiła się również udziałem w produkcji „Uwięzione”. Największą popularność zyskała jednak dzięki roli w „Domu z papieru”. Jako Nairobi pozwoliła pokochać się jako postać z założenia złą. Jej osobowość i gra aktorska zmiękczyły serca widzów i z agresywnej złodziejki zrobiły kogoś, z kim każdy mógłby się zaprzyjaźnić.

Nairobi i jej historia

Odtwórczyni roli Nairobi w serialu „Dom z papieru” postanowiła nagrać pozytywną wiadomość dla swoich polskich fanów. Na portalu Netflix umieszczony został filmik, w którym aktorka rozpoczyna i kończy swoją wypowiedź w naszym ojczystym języku. Jest to z pewnością nie lada wyczyn dla aktorki pochodzącej z rodziny hiszpańskich Romów.

Los, który spotkał bohaterkę w czwartym sezonie netflixowego hitu, oburzył wielu widzów. Właśnie z tego powodu twórcy postanowili stworzyć filmik, aby dać jej szansę pożegnać się wiernym fanami.

Międzynarodowy przebój

„Dom z papieru” początkowo nie wzbudził większego zainteresowania. Hiszpański serial miał się zakończyć po wyemitowaniu dwóch sezonów. I tak by się pewnie stało, gdyby nie zainteresowanie Netflixa. Dzięki umieszczeniu produkcji w jego bazie w zatrważającym tempie podbiła ona serca ludzi na całym świecie. Dzisiaj znajduje się na liście najpopularniejszych seriali zaraz po „The Stranger Things”. To ogromny sukces hiszpańskiej produkcji, który otwiera drzwi do wielkiej kariery aktorom z serialu.

Nairobi, która nagrała wiadomość dla polskich widzów, odgrywa szczególną rolę, dzięki której jednoczy wiele kobiet na całym świecie. Sukcesem tej roli, a także wielu innych, które odgrywają w tym serialu hiszpańskie gwiazdy, jest to, że nie da się nie kochać tych złoczyńców. Tym bardziej teraz, kiedy tak chętnie kontaktują się ze swoimi wielbicielami.

Źródło: netflixpolska

Następny artykuł