pies
Fot. instagram.com/nessathecavalier
Autor Kamila Krótka - 1 Grudnia 2020

Nessy ma 2 lata, a wciąż wygląda jak szczeniaczek. Wesoły pupil wcale nie zamierza więcej rosnąć

Ten piesek ma już 2 lata i wciąż tak samo urzeka swoim wyjątkowym wyglądem. Pomimo swojego wieku, cały czas przypomina małego szczeniaka i wzbudza ogrom pozytywnych emocji w każdym, kto tylko go zobaczy.

Pies o hipnotyzujących oczach to Nessy, prawdopodobnie najmniejszy piesek rasy calavier king charles spaniel. Nic dziwnego, że zdobył w sieci ogromną popularność - jest po prostu przesłodki.

Kayah świętuje urodziny syna archiwalnym zdjęciem. Sentymentalny wpis piosenkarki nie pozostawia złudzeńKayah świętuje urodziny syna archiwalnym zdjęciem. Sentymentalny wpis piosenkarki nie pozostawia złudzeńCzytaj dalej

Pies, który zawsze będzie szczeniakiem

Nessy stał się bardzo popularny w sieci. Rasa cavalier king charles spaniel należy do psów ozdobnych i do towarzystwa. To zazwyczaj żywe i wesołe czworonogi, uwielbiające się bawić. Szybko też przyzwyczajają się do członków rodziny i nie są agresywne. Ich uległość i przyjacielskość skradłaby serce każdemu.

Nessy oprócz pięknych oczu, ma także niezwykle drobne ciałko. Psy tej rasy nie przekraczają zazwyczaj 6 kilogramów. Ten piesek waży połowę tego - tylko 3,5 kilograma. Jego rodzeństwo ma regularne rozmiary, a to dlatego, że Nessy urodził się ostatni z miotu.

Chciał odwdzięczyć się medykom. Jego wyczyn sprawił, że nie mogli opanować wzruszenia, jest wideoChciał odwdzięczyć się medykom. Jego wyczyn sprawił, że nie mogli opanować wzruszenia, jest wideoCzytaj dalej

Wygląd i budowa psa nie oznacza, że coś jest z nim nie tak. Wręcz przeciwnie - to zdrowy i wesoły pupil.

źródło: kochamyzwierzaki.pl

Następny artykuł