Kayah pokazała zdjęcie swojego syna. Piosenkarka uczciła fotografią 22 urodziny ukochanego potomka
fot. East News - TRICOLORS
Autor Olga Szmańda - 2 Grudnia 2020

Kayah świętuje urodziny syna archiwalnym zdjęciem. Sentymentalny wpis piosenkarki nie pozostawia złudzeń

Kayah świętuje urodziny swojego jedynego syna. Piosenkarka za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowała fanów o 22. urodzinach ukochanego potomka. Gwiazda w ten sposób przypomniała fanom, jak wyglądał jej syn wiele lat wcześniej. Do wzruszającego zdjęcia Kayah załączyła poruszający opis.

Kayah, tak jak inne gwiazdy, postanowiła umieścić w mediach społecznościowych fotografię swojego ukochanego członka rodziny. Nie tak dawno pisaliśmy również oporuszającym zdjęciu Natalii Kukulskiej, która zamieściła na swoim profilu na Instagramie zdjęcie z córką. Kolejną z gwiazd, która chętnie chwali się swoimi członkami rodziny, jest Grażyna Szapołowska. Aktorka wystąpiła niedawno ze swoją wnuczką na okładce magazynu “Wysokie Obcasy Extra”.

Obrazy Świat Radosci"Niewolnica Isaura" cieszyła się w Polsce ogromną popularnością. Jak dziś wygląda Lucelia Santos, serialowa Isaura?Czytaj dalej

Kayah po raz pierwszy i jedyny wyszła za mąż za producenta telewizyjnego Rinke Rooyensa. Para zawarła związek małżeński ponad 20 lat temu. Do ślubu piosenkarki i producenta doszło 5 sierpnia 1998 roku.

W 1999 roku małżeństwo otrzymało nagrodę Srebrnego Jabłka w plebiscycie przyznawanym przez magazyn “Pani”. Wyróżnienie dla Kayah i Rinke związane było z nagrodą dla “najwspanialszej polskiej pary”.

Para od 2002 roku była w separacji. Kayah i Rinke Rooyens finalnie rozwiedli się w 2010 roku. Mimo że piosenkarka w późniejszych latach związana była z innymi partnerami, nigdy później nie stanęła na ślubnym kobiercu.

Rinke Rooyens od kilku lat związany jest z projektantką i bizneswoman Joanną Przetakiewicz. Para w 2020 stanęła na ślubnym kobiercu i oficjalnie zawarła związek małżeński. Co ciekawe, syn piosenkarki i producenta czynnie uczestniczył w weselu ojca z nową partnerką.

Dobra wiadomość dla osób, które przeszły COVID-19. Naukowcy podpowiadają, jak uniknąć powikłań po chorobieDobra wiadomość dla osób, które przeszły COVID-19. Naukowcy podpowiadają, jak uniknąć powikłań po chorobieCzytaj dalej

Kayah wspomina urodziny syna

Syn piosenkarki i producenta urodził się 1 grudnia 1998 roku. Para bardzo cieszyła się z narodzin swojego potomka. Na świat przyszedł wtedy długo wyczekiwany Roch Rooyens. Mimo że małżeństwo po latach postanowiło się rozwieść, ich syn sprawił, iż do dziś oboje utrzymują ze sobą przyjacielskie relacje.

Para nie przetrwała próby czasu jako małżeństwo, natomiast oboje doskonale wypełnili swoje role jako rodzice. Roch właśnie obchodził swoje 22 urodziny. Tym samym piosenkarka postanowiła uhonorować święto swojego syna i umieścić w mediach społecznościowych archiwalne zdjęcie. Do fotografii umieszczonej na swoim profilu na Instagramie dołączyła również wzruszający wpis.

"22 lata! Odbiłam od brzegu w nieznaną podróż. On także. Oby jak najmniej sztormów!!! Dziękuję, że dowiedziałam się, co to Miłość!!! LOVE SYNU" - napisała Kayah na swoim profilu na Instagramie.

Dagmara Kaźmierska w naturalnym wydaniu na zdjęciu sprzed 19 lat. Nie zmienił się tylko jeden szczegółDagmara Kaźmierska w naturalnym wydaniu na zdjęciu sprzed 19 lat. Nie zmienił się tylko jeden szczegółCzytaj dalej

Reakcja na archiwalne zdjęcie

Pod postem ze zdjęciem syna pojawiła się masa urodzinowych komentarzy skierowanych do Rocha. Fani piosenkarki nie szczędzili słów uznania i pochlebnych wypowiedzi dla młodego 22-latka. Co ciekawe, również wiele koleżanek z branży postanowiło dołączyć się do urodzinowych życzeń dla syna piosenkarki.

Teksty wybrane dla Ciebie:

Do wspólnego uczczenia 22. urodziny Kayah i Rinke dołączyła się m.in. Małgorzata Kożuchowska, Paulina Sykut, Paulina Krupińska, a nawet obecna żona Rinke Joanna Przetakiewicz. Tym samym kobiety po raz kolejny pokazały, że łączą je przyjacielskie stosunki mimo zawarcia małżeństwa przez Joannę Przetakiewicz z byłym mężem Kayah.

ZOBACZ TO WYJĄTKOWE ZDJĘCIE:Kayah

Zobacz także w naszych serwisach:

Źródło: plotek.pl

Następny artykuł