Kate Middleton
Fot. Rex Features/East News
Autor Kamila Krótka - 1 Grudnia 2020

Kate Middleton odwróciła ekran telefonu i przez przypadek ujawniła, co wysyła najbliższym. Po raz kolejny nie zawiodła fanów

Kate Middleton jest uwielbiana przede wszystkim za to, że mimo tytułu nadanego przez rodzinę królewską, wciąż pozostała tą samą “dziewczyną z sąsiedztwa”. W oczy rzuca się przede wszystkim jej poczucie humoru i dystans do siebie, który Brytyjczycy wprost uwielbiają. Tym razem przez przypadek zdradziła, co najchętniej wysyła do najbliższych jej osób.

Jak podaje portal plejada.pl, podczas jednego z oficjalnych nagrań Kate Middleton odwróciła prywatny telefon, przypadkowo zdradzając to, co najczęściej wysyła do swoich bliskich. Możecie się zdziwić!

Katarzyna Skrzynecka kończy dziś 50 lat. Jak zmieniała się gwiazda telewizji?Katarzyna Skrzynecka kończy dziś 50 lat. Jak zmieniała się gwiazda telewizji?Czytaj dalej

Kate Middleton w prywatnych wiadomościach

Na początku tygodnia na Instagramie Kate i Williama opublikowano nagranie, na którym Kate Middleton opowiada o nowym projekcie "Early Years", [pl. "Wczesne lata życia"], nad którym właśnie pracuje.

Celem przedsięwzięcia jest zbadanie, jak doświadczenia z wczesnego dzieciństwa wpływają na problemy społeczne w późniejszym życiu, takie jak uzależnienia, kłopoty w związku czy bezdomność.

W związku z akcją żona księcia Williama postanowiła odpowiedzieć na kilka pytań, które zadali jej na Instagramie internauci. W tym celu usiadła przed kamerą z prywatnym telefonem. Nagle odwróciła telefon do kamery, najwyraźniej nie zdając sobie sprawy z tego, że właśnie pokazuje emotikony, których sama najczęściej używa w wiadomościach do najbliższych.

Nowe wieści w sprawie szczepionki na koronawirusa. Prof. Horban: Nowe wieści w sprawie szczepionki na koronawirusa. Prof. Horban: "Te obawy są na wyrost"Czytaj dalej

Zabawna wpadka

Internauci od razu wkroczyli do akcji. Po przybliżeniu dokładnie zobaczyli to, co Kate Middleton wysyła do najbliższych. Okazało się, że są to m.in. skupiona dziewczynka, pokrojony ogórek oraz ananas. Dwie ostatnie są dowodem na to, że księżna jest miłośniczką gotowania oraz zdrowego stylu życia.

To jednak nie wszystko. W telefonie Kate pojawiły się też trzymające się za ręce dziewczynki, które symbolizują najprawdopodobniej bliską przyjaźń oraz “fioletowy alien”.

Teksty wybrane dla Ciebie:

Fanów najbardziej jednak zaskoczyła emotikonka… wymiotującej i przeklinającej buźki. Czyżby oznaczało to, że nawet księżna czasami się denerwuje?

W każdym razie na pewno nie zrobiło to na fanach złego wrażenia. Z resztą Kate sama na nagraniu przyznała, że jako mama nie wie czasami, jak radzić sobie ze złością i “sama chciałaby zapytać ekspertów.

W dalszym ciągu księżna uwielbiana jest za “normalność”, a ta wpadka tylko ją potwierdziła. Zgadzacie się z tym?

Dobra wiadomość dla osób, które przeszły COVID-19. Naukowcy podpowiadają, jak uniknąć powikłań po chorobieDobra wiadomość dla osób, które przeszły COVID-19. Naukowcy podpowiadają, jak uniknąć powikłań po chorobieCzytaj dalej

Kate MiddletonKate MiddletonZobacz także w naszych serwisach:

źródło: plejada.pl

Następny artykuł