Katarzyna Skrzynecka obchodzi dziś swoje 50. urodziny
fot. East News - Jan Bielecki
Autor Olga Szmańda - 3 Grudnia 2020

Katarzyna Skrzynecka kończy dziś 50 lat. Jak zmieniała się gwiazda telewizji?

Katarzyna Skrzynecka 3 grudnia 2020 roku obchodzi swoje 50. urodziny. Uwielbiana aktorka umieściła z tej okazji zdjęcie na swoim profilu w mediach społecznościowych. Gwiazda postanowiła opublikować na profilu na Instagramie swoją fotografię i zabawny wpis dotyczący jej wieku. Fani aktorki tłumnie popędzili do składania jej życzeń w komentarzach pod postem. Katarzynie Skrzyneckiej życzymy wszystkiego najlepszego i wspominamy, jak zmieniła się na przestrzeni lat.

Katarzyna Skrzynecka urodziła się 3 grudnia 1970 roku. Aktorka przyszła na świat w stolicy, z którą jak widać, jest obecnie najbardziej związana. Gwiazda w przeciągu swojej aż 20-letniej kariery prowadziła liczne programy rozrywkowe, zasiada w jury show Polsatu oraz występuje w serialach czy na deskach teatrów. Katarzyna Skrzynecka zadebiutowała w latach 80. i od momentu pojawienia się na polskich ekranach skradła serca widzów.

W Biedronce wkrótce nie kupisz już popularnego produktu. Sklep mówi W Biedronce wkrótce nie kupisz już popularnego produktu. Sklep mówi "tak" właściwemu traktowaniu zwierzątCzytaj dalej

Co ciekawe, Katarzyna Skrzynecka jest nie tylko aktorką czy prezenterką. Gwiazda ma na swoim koncie także doświadczenie muzyczne. W 1990 zdobyła nagrodę w opolskich “Debiutach”, by po czterech latach zdobyć trzecie miejsce w koncercie “Premiery”. W swoim życiu Skrzynecka wydała aż sześć albumów studyjnych, a największy sukces odniósł jej singiel “Szkoda naszych łez” z 1998 roku.

Urodzona w Warszawie Katarzyna Skrzynecka przez długie lata grała na deskach Teatru Komedia i Teatru Powszechnego. Na swoim koncie aktorka ma również pracę w dubbingu, gdzie użyczyła głosu w takich produkcjach, jak: "Król lew", "Piękna i bestia" czy "Aladyn".

Katarzyna Skrzynecka od samego początku istnienia w mediach skupiała swoją uwagę fotoreporterów dzięki wyczuciu stylu i niezwykłej urodzie. Co ciekawe w 2003 roku wpisywana w wyszukiwarkę Google fraza “Katarzyna Skrzynecka” była szóstym najczęściej wpisywanym słowem. Dzięki temu Skrzynecka zapisała się w kategorii “najpopularniejsze aktorki polskie”.

Katarzyna Skrzynecka prywatnie

Początkowo Katarzyna Skrzynecka ulokowała swoje uczucia w piosenkarzu algierskiego pochodzenia Feridim Lakhdarze, z którym poznała się w pociągu. Niestety para nie przetrwała próby czasu i rozstała się tuż po zaręczynach.

Pierwszego męża aktorka poznała przypadkiem. Komisarz Komendy Głównej Policji Zbigniew Urbański pomógł Skrzyneckiej, gdy ta została okradziona. Para zawarła związek małżeński w 2003 roku. Niestety po trzech latach, pod koniec 2006 roku poinformowali o rozpadzie związku.

W 2007 roku Katarzyna Skrzynecka poznała swojego obecnego męża. Sąsiadem aktorki okazał się jej obecny partner Marcin Łopucki, z którym postanowiła związać swoje życie. Para po dwóch latach związku wzięła ślub w czerwcu 2009 roku. Zaledwie kilka lat później na świat przyszła ich ukochana córka Alikia Lilia.

Ich starsza córka jest niemal rówieśniczką swojej mamy. Teraz rodzina pobiła kolejny rekordIch starsza córka jest niemal rówieśniczką swojej mamy. Teraz rodzina pobiła kolejny rekordCzytaj dalej

Życie medialne Katarzyny Skrzyneckiej

Po tym jak Katarzyna Skrzynecka wystąpiła w 2005 roku w pierwszej edycji “Tańca z gwiazdami”, jej życie medialne całkowicie się zmieniło. Przez długie lata u boku Huberta Urbańskiego, a później Piotra Gąsowskiego prowadziła aż 11. edycji popularnego tanecznego show.

Teksty wybrane dla Ciebie:

Poza prowadzeniem popularnego programu rozrywkowego Katarzyna Skrzynecka była również gospodarzem “Miłości jak z powieści” w Polsat Cafe oraz programu “7 życzeń”. Obecnie gwiazda zasiada w jury topowej produkcji stacji Polsat - “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Co ciekawe warto wspomnieć, że to właśnie aktorka wygrała pierwszą edycję popularnego show.

Obecnie poza ocenianiem uczestników “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, fani mogą oglądać Katarzynę Skrzynecką w serialu “Na dobre i na złe”. Aktorka wciela się tam w postać dr Aliny Fischer. Obecnie Skrzynecka realizuje się więc nie tylko jako kochająca żona i matka, ale także jako jedna z najpopularniejszych aktorek i polskich gwiazd.

Jeden komentarz Zofii Czerwińskiej ujawnia, jaka naprawdę była. Wiele gwiazd mogło pozazdrościć jej poczucia humoruJeden komentarz Zofii Czerwińskiej ujawnia, jaka naprawdę była. Wiele gwiazd mogło pozazdrościć jej poczucia humoruCzytaj dalej

Gwiazda w dniu urodzin postanowiła opublikować post w mediach społecznościowych. Katarzyna Skrzynecka zamieściła na swoim profilu na Instagramie zdjęcie oraz humorystyczny wpis. Fani gwiazdy tłumnie popędzili do składania życzeń z okazji jej 50. urodzin. My również życzymy Katarzynie Skrzyneckiej wszystkiego najlepszego z okazji okrągłego jubileuszu.

- Półwieczna Skrzynka . MY HAPPY 50 . Świętując w gronie Rodziny i Przyjaciół poprzednie Urodziny rok temu, wyobrażałam sobie i marzyłam, by te kolejne okrągłe świętować wyjątkowo radośnie , szalowo i w jeszcze liczniejszym niż co roku Gronie Przyjaciół i Rodziny. Od roku, w planowaniu grafiku pracy, podawałam dzien 3 grudnia jako "zajęty" by nie pracować w te półwieczne Urodziny , tylko cieszyć się Fajnym Dniem. Kto by wtedy pomyślał, że świat stanie na głowie... wszystko nieczynne lub "zamrożone" ,o pracę ciężko, spotkać się w większym gronie nie wolno... I tak oto plany się zmieniły ;) siedzę w pracy od 05:30 rano, zapewne do wieczora i CIESZE SIĘ że tę pracę MAM. A Urodziny urządzę ... kiedyśtam jak będzie wolno. Tym sposobem postarzeję sie parę miesięcy później. SZCZĘSLIWAM Z UKOCHANĄ RODZINKĄ, BEZCENNYMI PRZYJACIÓŁMI, POGODNĄ NATURĄ, HUMOREM NIEUSTAJĄCYM I spełnieniem w zawodzie, który jest moją psją. DZIĘKUJĘ ZA WSZYSTKO #urodziny #birthday #HAPPY50 - napisała Katarzyna Skrzynecka na swoim profilu na Instagramie (pisownia oryginalna).

ZOBACZ TE WYJĄTKOWE ZDJĘCIA:KATARZYNA SKRZYNECKAKATARZYNA SKRZYNECKAKATARZYNA SKRZYNECKAKATARZYNA SKRZYNECKA

Elżbieta II ma nietypowy sposób na świąteczny relaks. Większość z nas unika królewskiego nawyku jak ogniaElżbieta II ma nietypowy sposób na świąteczny relaks. Większość z nas unika królewskiego nawyku jak ogniaCzytaj dalej

Zobacz także w naszych serwisach:

Źródło: plejada.pl

Następny artykuł