Pies znalazł kochającego przyjaciela
Fot. instagram.com/durangrurang
Autor Kamila Krótka - 3 Grudnia 2020

Hodu i Maru są nierozłączną parą psich przyjaciół. Prawda, że sama słodycz?

Hodu to pies, który mógłby być przykładem woli walki i chęci do życia mimo wszystko. Mimo że kundelek stracił oko, gdy był jeszcze mały, nie przeszkodziło mu to w nawiązaniu prawdziwej przyjaźni. Poznajcie tę słodką parę kumpli - Hodu i Maru.

Te dwa psy robią furorę w sieci. Ich właścicielka zgromadziła ponad 160 tysięcy obserwujących na Instagramie. Co kryją w sobie te niezwykłe zwierzaki?

W Biedronce wkrótce nie kupisz już popularnego produktu. Sklep mówi W Biedronce wkrótce nie kupisz już popularnego produktu. Sklep mówi "tak" właściwemu traktowaniu zwierzątCzytaj dalej

Pies, który się nie poddaje

Hodu stracił oko, gdy był małym psiakiem, ale mimo to trafił na kochającą go rodzinę. Teraz ma 3 lata i wychowuje się wraz z 6-letnim maltańczykiem Maru. Między tymi dwoma pupilami nawiązała się zdumiewająca przyjaźń.

Na zdjęciach zamieszczanych zamieszczanych przez właścicielką rozkosznych czworonogów od razu widać, że Hodu jest pełen energii, a ulubionym Maru jest natomiast… spanie.

Mimo cech, które ich dzielą, psiaki razem śpią, bawią się i wzajemnie o siebie troszczą. Patrząc na ich wspólne zdjęcia, każdy nieco zazdrości właścicielce tych przesłodkich pupili.

Katarzyna Skrzynecka kończy dziś 50 lat. Jak zmieniała się gwiazda telewizji?Katarzyna Skrzynecka kończy dziś 50 lat. Jak zmieniała się gwiazda telewizji?Czytaj dalej

źródło: wprost.pl

Następny artykuł