Felicity Kadlec i jej ślub z lalką zombie.
fot. YouTube - StoryTrender
Autor Olga Szmańda - 5 Sierpnia 2020

20-latka wzięła ślub z lalką zombie. Wspólne zdjęcia i wideo wbijają w fotel

Ślub to często święto, na które kobieta czeka całe życie. Państwo młodzi przygotowują się do tego dnia miesiącami, planując wyjątkową ceremonię. Tym razem dzień zaślubin wyglądał jednak zgoła inaczej. 20-letnia panna młoda postanowiła bowiem poślubić swoją lalkę. Nietypowe wesele zostało udokumentowane na zdjęciach i wideo.

Dzień ślubu był dla kobiety najważniejszy w życiu. Bohaterka przygotowała piękną ceremonię, białą suknię i bukiet świeżych kwiatów. W trakcie uroczystości wspierali ją przyjaciele. Rodzina niestety nie pojawiła się na weselu. Nic nie mogło jednak zepsuć najpiękniejszego dnia w jej życiu ani popsuć humoru panny młodej. 20 -letnia Felicity Kadlec Rossi zakochała się bowiem w wyjątkowym parterze.

Wnuczka zrobiła babci makijaż i odmłodziła ją o kilkadziesiąt lat. Niewiarygodna metamorfoza seniorki. Nagranie zwala z nógWnuczka zrobiła babci makijaż i odmłodziła ją o kilkadziesiąt lat. Niewiarygodna metamorfoza seniorki. Nagranie zwala z nógCzytaj dalej

Ślub nie z tej ziemi

- Jesteśmy naprawdę blisko, przytulam ją, przy niej jestem bezpieczna. W intymnych chwilach czuję między nami głęboką więź. Dla mnie jest idealna. Wiem, że mnie kocha. Wiem, że ona to ta jedyna i chcę spędzić z nią resztę życia - zdradza świeżo upieczona żona... lalki zombie.

20-letnia Felicity postanowiła wejść w nietypowy związek małżeński ze swoją lalką zombie. Skromna ceremonia odbyła się w Tjyerto, w stanie Rhode Island. Uczestnikami wesela byli jej znajomi i przyjaciele. Rodzina panny młodej nie pojawiła się na ślubie. Jej członkowie nie są bowiem w stanie zrozumieć postępowania kobiety i wspierać ją w jej działaniach. Wybranek najwyraźniej nie przypadł im do gustu.


Felicity jako 13-latka dostała swoją pierwszą lalkę zombie. Podarował jej ją zmarły tata. Od tamtej pory lalki zombie stały się jej wielką pasją. Ukochane przytulanki były powierniczkami uczuć dziewczyny i oparciem w trudnych sytuacjach. Tak właśnie Felicity odnalazła swoją miłość. I zapragnęła uwiecznić ją zawarciem związku małżeńskiego. Felicity nie komentuje zaskakującej decyzji, ponieważ uważa to za coś normalnego.

Dzisiaj grzeje:
1. Wnuczka zrobiła babci makijaż i odmłodziła ją o kilkadziesiąt lat. Niewiarygodna metamorfoza seniorki. Nagranie zwala z nóg
2. Ministerstwo zapowiada nowy wymóg dot. maseczek. Ekspert: “brak prawnego znaczenia”

Śluby z lalkami i przenoszenie na nich skrytych uczuć jest coraz częstsze we współczesnym świecie. Rodzina dziewczyny nie wypowiedziała się natomiast negatywnie na temat jej zdrowia psychicznego. Bliscy nie zdradzają informacji na temat podejmowanych działań psychologicznych względem 20-latki.Felicity KadlecFelicity Kadlec

Felicity Kadlec

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dziki pościg na plaży nudystów. Mężczyzna bez ubrań gonił za dzikiem, zwierzę ukradło mu torbę z drogą zawartością
  2. Nadchodzą toksyczne burze z gradem. Fascynujące odkrycie naukowców
  3. Uratowana puma znalazła nowy dom. Na nagraniu widać, że jest szczęśliwa
  4. Wielki powrót zakażeń? Jest na to sposób. 5 złotych rad lekarza, który kierował szpitalem w Wuhan
  5. Szwecja zadziwiła wszystkich swoim podejściem do pandemii. Jak na tym wyszła?
  6. Robert Kubica przekazał tysiącom Polaków smutną prawdę. Niektórzy nie wiedzieli, jak mu ciężko

Źródło: piokio.pl ; jobbiecrew.com

Następny artykuł