Bezdomność zmieniła życie aktora, Ncuti Gatwa
fot. eastnews.pl - AFP
Autor Olga Szmańda - 10 Października 2020

Żebrał o pieniądze, a dziś jest wielką gwiazdą. Niebywała historia bezdomnego

Bezdomność mężczyzny była dla niego przekleństwem. Nie spodziewał się, że kiedyś jeszcze spotka go coś dobrego. Żebrał o pieniądze i spał kątem u znajomych lub miejscach publicznych. Eric z serialu "Sex Education" opowiedział o swojej trudnej przeszłości. Młody chłopak, zanim został gwiazdą popularnej produkcji, był bezdomny. Jego historia pokazuje jak wiele, można osiągnąć na każdym etapie życia. Dzisiaj chłopak jest rozpoznawalny na całym świecie i pokornie podchodzi do swojej kariery.

Bezdomność kojarzy się ludziom głównie z alkoholem, brakiem celu w życiu i nieudaną pracą. Okazuje się jednak, że nie wszyscy z nich to ludzie bez marzeń, ambicji czy priorytetów. Jedną z takich osób był bohater popularnego serialu na platformie Netflix. Postać, którą wykreował, pokochały miliony widzów. Przekaz, jaki wniósł do produkcji, jest bezcenny. Jego postać Erica edukuje dzisiejszy młodzież.

W szkole jej dokuczali, bo była gruba. Po latach jej wygląd rzuca na kolanaW szkole jej dokuczali, bo była gruba. Po latach jej wygląd rzuca na kolanaCzytaj dalej

Bezdomność w wielkim mieście

Bezdomny chłopak, żebrzący o jedzenie. Oto historia aktora Ncuti Gatwa. Młody gwiazdor opowiedział o tym jak, musiał walczyć o przetrwanie. Okazuje się, że przed graniem w serialu nie miał nawet swojego domu. W magazynie The Big Issue udzielił szokujących informacji o sobie. Mimo iż teraz nie musi martwić się o swój majątek, chciał podzielić się przeszłością z fanami. Zebrał się na odważny gest i opowiedział o sobie na łamach magazynu.
Aktor mimo dorywczej pracy w Londynie borykał się z problemami finansowymi. Nie było go stać na mieszkanie tak. Niechętnie musiał pomieszkiwać u znajomych i prosić o pomoc. Inaczej jedynym rozwiązaniem były londyńskie ulice.

Biedronka znów jako pierwsza wspiera klientów. Sklep wprowadza udogodnienia związane ze wzrostem zakażeńBiedronka znów jako pierwsza wspiera klientów. Sklep wprowadza udogodnienia związane ze wzrostem zakażeńCzytaj dalej

Przygoda z serialem

Ncuti Gatwa mógł na szczęście liczyć na dobrych ludzi wkoło siebie. Gdyby nie jego pożyczka na 10 funtów od znajomego, nie mógłby dojechać na casting. Niestety nie miał wtedy pieniędzy. Dzięki wsparciu dotarł na miejsce przesłuchania. Tam wiedział, że chce dać z siebie wszystko. Ten bilet na metro był najlepszym zainwestowanym wydatkiem w jego życiu.
Producenci serialu pokochali go od pierwszego wejrzenia. Byli zachwyceni jego osobowością, wyglądem, usposobieniem i zdolnościami. Aktor przekonał ich do siebie choćby umiejętnością twerkowania. Tak rozpalił serca reżyserów i produkcji obsady.

Gwiazda filmu Gwiazda filmu "Kogel-mogel" jest w ciąży. Aktorka pochwaliła się ciążowym brzuszkiem na InstagramieCzytaj dalej

Dzisiaj grzeje:
1. Intymny list Ireny Santor. Ujawniła nieznaną dotąd prawdę nt. swojego życia
2. Suczka całe życie spędziła zamknięta w ciemnej piwnicy. Nie przypominała psa, gdy w końcu ujrzała światło dzienne
3. Przeżyła śmierć kliniczną, potem nie pamiętała nawet swojej córki. Niewiarygodne, co potem zrobiła


Historia młodzieńca pokazuje jak jedno zdarzenie, może diametralnie zmienić nasze życie. Dodatkowo przepełnia serce optymizmem i wdzięcznością za to, co mamy. Gwiazda Netflix na szczęście zachowała pokorę w swoim postępowaniu. Z pewnością pozostanie sobą, ułatwia m granie serialowego Erica, który też musi borykać się z problemami. To pięknie pokazuje połączenie między człowiekiem a jego rolą. Serialowy nastolatek jest uwielbiany przez publiczność. Jego twórczość podziwiamy na kanale Netflix.

Ania z Ania z "Rolnik szuka żony" wygląda teraz zupełnie inaczej. Przeszła metamorfozę, którą zachwyciła internautówCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pies załatwił się w domu. Mężczyzna zrobił wstrząsającą rzecz, nie mieści się w głowie
  2. Kotek próbuje wejść do góry po ślizgawce. W końcu na ratunek przychodzi jego mama
  3. Niespodziewany finał poszukiwań zaginionego Kordianka. Wielu będzie zaskoczonych
  4. Mimo niepełnosprawności Agnieszka samodzielnie pokonała drogę do Morskiego Oka. Jest przykładem dla innych
  5. Katarzyna Dowbor uratowała mu życie. Teraz dzieli się szczegółami poruszającego momentu
  6. Tańczący szczeniak-robot podbija internet. Niezwykłe dzieło, aż ciężko się nie uśmiechnąć

Źródło: www.bigissue.com ; lelum.pl

Następny artykuł