Laurent Simons
https://www.facebook.com/HITZSabah/
Autor Olga Szmańda - 6 Sierpnia 2020

8-letni geniusz. Powinien być w podstawówce, a idzie na studia

Dziecko, które ma historię niczym z hollywoodzkiego filmu. 8-letni geniusz o intelekcie, którym przewyższa dużo starszych kolegów. Rodzice są niezwykle dumni ze swojego syna, który jest pod tym względem wyjątkowy.

Dziecko zaskakuje cały świat jego niezwykłe zdolności potrafią zawstydzić najzdolniejszych. Nawet starsi koledzy mogliby się wiele od niego nauczyć. Historia tego młodego Europejczyka inspiruje, ale też nasuwa wiele pytań.

Wybudził się po 12 latach ze śpiączki. To, co powiedział, zdumiało wszystkichWybudził się po 12 latach ze śpiączki. To, co powiedział, zdumiało wszystkichCzytaj dalej

Dziecko inne niż reszta

Laurent Simons ma 8 lat i zdał właśnie egzamin maturalny. Ten mały chłopiec w ciągu dwóch lat dokonał tego, co innym zajmuje sześć. Obecnie młody człowiek planuje rozpocząć naukę na uniwersytecie. Wszystko rozpocznie się po dwumiesięcznych wakacjach i odpoczynku.

Laurent Simons

Rodzice chłopca podają, że jego iloraz inteligencji wynosi 145. Syn Holenderki i Belga odebrał dyplom wraz z 18-letnimi kolegami z klasy. Chłopiec zakończył sześcioletnią naukę w szkole średniej w ciągu niespełna 1,5 roku. Belgijskie radio RTBF przeprowadziło wywiad z Laurent'em. Powiedział, że jego ulubionym przedmiotem jest matematyka, ponieważ „jest ona bardzo pojemna, są statystyki, geometria, algebra”. Media zainteresowały się chłopcem. Jego osiągnięcia opisywane były jako jedne z największych na świecie. Nagłówki belgijskich mediów głosiły: „Laurent Simons rozpoczął nowy krok w swojej błyskotliwej karierze: uczy się w AMC (Academic Medical Center – Akademickie Centrum Medyczne)”

Dzisiaj grzeje:
1. Wnuczka zrobiła babci makijaż i odmłodziła ją o kilkadziesiąt lat. Niewiarygodna metamorfoza seniorki. Nagranie zwala z nóg
2. Jakie maseczki są najbardziej skuteczne i czy przyłbica daje ochronę?

Młody geniusz nie był w dzieciństwie typowym dzieckiem. Nie bawił się zabawkami ani nie grał w gry z innymi dziećmi. Laurent chciał zostać chirurgiem lub astronautą. Obecnie 8-latek chce zająć się informatyką.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Przetrzymywała na posesji 37 zwierząt. Znaleziono też martwe psy. 68-latka usłyszy zarzuty. Zdjęcia z interwencji porażają
  2. Rosjanie planują podbój planety. O dziwo, nie jest to Mars
  3. Uratowana puma znalazła nowy dom. Na nagraniu widać, że jest szczęśliwa
  4. Wielki powrót zakażeń? Jest na to sposób. 5 złotych rad lekarza, który kierował szpitalem w Wuhan
  5. Szwecja zadziwiła wszystkich swoim podejściem do pandemii. Jak na tym wyszła?
  6. Były trener Adama Małysza oskarżył publicznie naszego mistrza. Zarzucił mu chciwość i oszustwo, padły mocne słowa

Źródło: dobrewiadomosci.net.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł