Kociak uratowany ze śmietnika
fot. laykni.com
Autor Olga Szmańda - 10 Sierpnia 2020

Uratował i przygarnął kociaka, którego znalazł w koszu na śmieci

Kociak uratowany ze śmietnika znalazł nowy dom. Zainteresował się nim pewien mężczyzna, który zadbał o czworonoga jak o własne dziecko. Miłość, jaką obdarzył zwierzę jest godna podziwu, a mały kotek z pewnością będzie mu wdzięczny do końca życia.

Ratowanie zwierząt jest bardzo popularne wśród wielu obrońców ich praw. Nie tylko zapaleni aktywiści starają się zmienić życie pozostawionych samotnie zwierzaków. Niekiedy również przypadkowe osoby pozwalają uratować życie małych czworonogów. Tak było w przypadku tych dwojga. Niesamowita historia mężczyzny i jego kota wzrusza do łez. Relacja zawiązana między nimi jest jedyna w swoim rodzaju.

Lekarz przeżył śmierć kliniczną i twierdzi, że był w niebie. Opowiada jak tam byłoLekarz przeżył śmierć kliniczną i twierdzi, że był w niebie. Opowiada jak tam byłoCzytaj dalej

Kociak na śmietniku

Pewnego wieczora Anthony postanowił wyjść z domu, by wyrzucić śmieci. Codzienna czynność miała zająć mu jedynie chwilę, jednak kiedy mężczyzna zajrzał do kubła na śmieci, już wiedział, że potrwa ona zdecydowanie dłużej. Anthony zauważył w śmietniku bardzo małe, puchate kociątko. Pupil był właściwie bez sierści i drżał z zimna. Było widać jego zaróżowioną skórę i przekrwione oczy. Według mężczyzny ktoś najprawdopodobniej postanowił pozbyć się zwierzęcia. Dlatego bestialsko wrzucił je do śmietnika.

Anthony bez wahania zabrał kociątko do swojego domu, zawinął je w koc i pojechał z nim do weterynarza. Chciał jak najszybciej zrobić wszystko, co zwiększy szanse na przeżycie malucha. Widząc jego stan, bał się, że maluch umrze na jego dłoniach. W trakcie wizyty u weterynarza mężczyzna dokładnie wysłuchał zaleceń i zabrał maluszka do swojego domu. Po drodze kupił zwierzęciu całą wyprawkę dla małych kociaków i razem wyruszyli w drogę do mieszkania. W domu Anthony umył puchate stworzonko i nakarmił je przy pomocy strzykawki i łyżeczki do herbaty.

Dzisiaj grzeje:
1. Wnuczka zrobiła babci makijaż i odmłodziła ją o kilkadziesiąt lat. Niewiarygodna metamorfoza seniorki. Nagranie zwala z nóg
2. Jakie maseczki są najbardziej skuteczne i czy przyłbica daje ochronę?

Niesamowita historia zaowocowała przyjaźnią na całe życie. Zwierzę dzięki swojemu właścicielowi wyzdrowiało i nabrało masy. Jego futro jest obecnie błyszczące i gęste. Na zdjęciach widać jak kociak uśmiecha się ze szczęścia. Na szczęście tych dwoje trafiło na siebie i teraz wspólnie idzie przez życie.

Kotek po uratowaniu przez Anthonego

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Położył się na ganku, domownicy zadzwonili po służby. Nie mieści się w głowie, co zrobili niedźwiedziowi
  2. Najdziwniejsza ryba świata. Fascynujące nagranie z dna oceanu
  3. Uratowana puma znalazła nowy dom. Na nagraniu widać, że jest szczęśliwa
  4. Wielki powrót zakażeń? Jest na to sposób. 5 złotych rad lekarza, który kierował szpitalem w Wuhan
  5. Szwecja zadziwiła wszystkich swoim podejściem do pandemii. Jak na tym wyszła?
  6. Tragedia zwycięzcy Tour De Pologne. Kolarz spadł z wiaduktu w przepaść, wszystko zostało nagrane (WIDEO)

źródło: planetapolska.com

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł