Małe kotki zaprzyjaźniły się z pisklęciem
fot. YouTube - Teddy Kittens
Autor Olga Szmańda - 9 Sierpnia 2020

Małe kotki zaprzyjaźniły się z pisklęciem. Najsłodsze wideo świata

Te zwierzaki stały się hitem internetu. Niesamowita historia kociaków i pisklaka obiegła świat. Ich zachowanie pokazuje, że przyjaźń jest możliwa mimo wielkich różnic między sobą. Wzruszające wideo z ich udziałem poruszy każdego ponuraka.

Kotki brytyjskie krótkowłose znane są ze swojego przyjaznego usposobienia. Małe rudzielce bardzo często towarzyszą swoim właścicielom w codziennych czynnościach. Ich łatwość w nawiązywaniu relacji jest ich kolejną zaletą. Przedstawione wideo udowadnia, że malutkie kociaki są w stanie nawiązać przyjaźń z każdym.

Lekarz przeżył śmierć kliniczną i twierdzi, że był w niebie. Opowiada jak tam byłoLekarz przeżył śmierć kliniczną i twierdzi, że był w niebie. Opowiada jak tam byłoCzytaj dalej

Kotki z żółtym rodzeństwem

Małe brytyjskie kociaki nie od razu polubiły swojego nowego członka rodziny. Na początku znajomości widać było, że pierwszy z czworonogów ostrożnie podchodzi do tej znajomości. Wciąż obwąchiwał i dotykał nosem pisklaka, a dopiero drugi z włochatego rodzeństwa postanowił nie reagować na żółtego przyjaciela. W końcu jeden z sierściuchów przełamał lody i postanowił polizać małe pisklę. Od tego momentu nawiązała się między nimi niesamowita przyjaźń.

Pisklak przez ten delikatny gest został zaakceptowany przez całą kocią rodzinę. Teraz piątka przyjaciół może wspólnie odkrywać świat, niezależnie od podziałów gatunkowych.

Dzisiaj grzeje:
1. Wnuczka zrobiła babci makijaż i odmłodziła ją o kilkadziesiąt lat. Niewiarygodna metamorfoza seniorki. Nagranie zwala z nóg
2. 115 mln zł kary dla Biedronki za wyższe ceny w kasie

Filmik ze słodkimi zwierzętami w niecałe dwa tygodnie zainteresował ponad 10 mln widzów na YouTube. Nic dziwnego, bo tym zwierzakom naprawdę trudno się oprzeć:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wrocław. Nie miał litości dla małego szczeniaka. Kamery w bloku wszystko nagrały
  2. Nadchodzi deszcz spadających gwiazd. Będą widoczne gołym okiem
  3. Uratowana puma znalazła nowy dom. Na nagraniu widać, że jest szczęśliwa
  4. Wielki powrót zakażeń? Jest na to sposób. 5 złotych rad lekarza, który kierował szpitalem w Wuhan
  5. Szwecja zadziwiła wszystkich swoim podejściem do pandemii. Jak na tym wyszła?
  6. Gigantyczne wyróżnienie dla Roberta Lewandowskiego. Został wybrany najlepszym w Europie, pękamy z dumy

źródło: planetapolska.com

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł