Maciej Stuhr podziękował za opiekę nad ojcem, którzy przeszedł udar mózgu.
Fot. Tomasz Urbanek / East News
Autor Kamila Krótka - 29 Lipca 2020

Maciej Stuhr dziękuje za pomoc udzieloną tacie. "Komisarz Ryba wraca do akcji", zapewnia aktor

Maciej Stuhr podziękował na swoim profilu na Facebooku za opiekę nad tatą podczas jego pobytu w szpitalu. Dzięki profesjonalnej pomocy Jerzy Stuhr po przebytym udarze mózgu wrócił już do domu i odzyskuje siły.

“Ponieważ mój Tato nie dorobił się póki co Facebooka, w jego i rodziny imieniu bardzo pragniemy podziękować wszystkim, którzy pomogli nam w ostatnich tygodniach!” - pisze Maciej Stuhr na swoim profilu, okazując wdzięczność osobom, które wspomogły jego ojca i całą rodzinę w tym trudnym dla nich okresie.

Hejterzy bezlitośni dla żony Mateusza Damięckiego. Jak brzmi jej odpowiedź? I co napisał sam aktor?Hejterzy bezlitośni dla żony Mateusza Damięckiego. Jak brzmi jej odpowiedź? I co napisał sam aktor?Czytaj dalej

Maciej Stuhr dziękuje za pomoc

Jerzy Stuhr był leczony w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie. Przebył udar mózgu, po którym lekarze określali jego stan jako bardzo ciężki. Na szczęście aktor po ponad dwóch tygodniach mógł opuścić placówkę. To przede wszystkim dzięki ciężkiej pracy medyków. Dlatego Maciej Stuhr zapragnął podziękować: “Ekipie ratunkowej z Rabki, szpitalowi w Nowym Targu oraz szpitalowi w Prokocimiu za fantastyczną, szybką i profesjonalną pomoc. Każdej pielęgniarce, oddziałowym, ratownikom i fizjoterapeutom oraz oczywiście lekarzom wielkie dzięki i brawa dla Was! Dziękujemy z całego serca!”.

Dzisiaj grzeje:
1. 19 osób nie żyje, 270 zostało rannych. Tragiczne informacje z południowej Polski
2. Przerażony pies prawie rok chował się pod śmietnikiem. Nie dawał się nikomu dotknąć
3. “Polska strategia walki z koronawirusem zbliża się do szwedzkiej”

Młodszy ze Stuhrów na Facebooku apeluje do obserwatorów, aby nie lekceważyli gorszego samopoczucia swoich bliskich i szybko reagowali na nietypowe objawy: “Jeśli niepokoi Was stan kogoś w Waszym otoczeniu, jeśli utrudniony jest kontakt, człowiek nagle inaczej reaguje, nie potrafi wyciągnąć ręki, wskazać czegoś palcem, dotknąć sobie czubka nosa - nie zastanawiajcie się, wzywajcie karetkę. Nie dzwońcie po wujka Mietka, który jest lekarzem, nie wieźcie autem pacjenta do szpitala - dzwońcie na 112. To najlepszy rodzaj pomocy, który taki człowiek może otrzymać!”.

Stan zdrowia Jerzego Stuhra jest obecnie na tyle dobry, że mógł już opuścić szpital i przebywa obecnie w domu z bliskimi. Życzymy zdrowia i jeszcze wielu lat życia!

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wrócą obostrzenia? Ministerstwo Zdrowia zabrało głos, informacje zasmucą wielu Polaków
  2. Wypuścili husky'ego, aby pobiegał przed snem. Wydarzyła się tragedia
  3. Ważne odkrycie. Naukowcy rozwiązali historyczną zagadkę Stonehenge
  4. "Jacek Kurski weźmie drugą pierwszą komunię"? Internauci reagują na drugi ślub kościelny polityka
  5. Niezwykłe nagranie z córką Michała Wiśniewskiego. Wideo, którego nie zapomnicie
  6. Dramat, kierowca celowo rozjechał kotkę? "Odebrałeś małym kociakom matkę. Poczułeś się wielki?"
  7. Bernardyn panicznie bał się fryzjera. Wtedy jego właściciel zdjął koszulkę i zrobił coś niesamowitego

źródło: facebook.com/MaciekStuhr

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł