Dawn Williams przed metamorfozą w programie "Oprah Winfrey"
fot. YouTube - OWN ( Oprah Winfrey Network)
Autor Olga Szmańda - 4 Sierpnia 2020

Dzieci wstydziły się własnej matki. Jedna wizyta u specjalisty odmieniła wszystko. Spektakularna metamorfoza

Metamorfoza z programu Oprah Winfrey Show zaskoczyła wszystkich. Dzięki zmianom, które wprowadzono w wyglądzie pewnej 44-latki, jej dzieci nie będą już musiały wstydzić się matki. Nowy wizerunek pozytywnie wpłynął na relacje w całej rodzinie kobiety. Dzięki obecności ekipy programu widzowie mogli uczestniczyć w całym procesie przemiany.

Dawn Williams to 44-letnia matka, która całe życie starała się "wyglądać". Jej doczepione i rozjaśnione włosy, wypchane usta i wachlarz sztucznych rzęs to jedynie część osobliwego wizerunku kobiety. Zawsze chciała być rozpoznawalna i emanować kobiecością. Wyzywający strój dodawał jej pewności siebie i współgrał z osobowością. Wszystko zaczęło się sypać, gdy dzieci kobiety poszły do szkoły. Wtedy niecodzienny wygląd matki zaczął przeszkadzać nastolatkom. Wstydziły się tego, jak prezentuje się ich mama. Dopiero wtedy Dawno Williams zrozumiała, że musi postawić na diametralną zmianę wyglądu.

Wnuczka zrobiła babci makijaż i odmłodziła ją o kilkadziesiąt lat. Niewiarygodna metamorfoza seniorki. Nagranie zwala z nógWnuczka zrobiła babci makijaż i odmłodziła ją o kilkadziesiąt lat. Niewiarygodna metamorfoza seniorki. Nagranie zwala z nógCzytaj dalej

Metamorfoza zmieniła jej życie

Matka dwójki dzieci nie musiała z początku zmieniać wyglądu. Jej pociechy nie zauważały wulgarnych stylizacji i nadmiernego makijażu. Z biegiem lat jednak oryginalność i inność matki zaczęła im przeszkadzać. Dzieci prosiły kobietę, by jej wizyty w szkole ograniczone były do minimum, a spacery czy wspólne wyjścia były wykluczone. Mimo to rodzeństwo miało świadomość czasu i energii, jaką ich matka włożyła w zbudowanie swojego wizerunku. Wiedzieli jednak, że taki wygląd kobiety nie może trwać wiecznie. Według nich było to niedopuszczalne i postanowiły coś z tym zrobić.

Kiedy wygląd kobiety stał się dużym problemem w rodzinie, postanowiła coś zmienić. Zdecydowała się popracować nad nadmiernym makijażem, sztucznymi rzęsami i doczepianymi rozjaśnionymi włosami. Kobieta została zgłoszona do popularnego programu Oprah Winfrey Show. Tam metamorfozy podjął się znany stylista Carson Kressley. Mężczyzna diametralnie zmienił jej wygląd, zaczynając od fryzury, przez makijaż i zmianę stylizacji. Dawn wiedziała, że jest w dobrych rękach i jej dzieci będą dumne z nowego stylu.

Od momentu nagrania programu odcinek z udziałem kobiety stał się hitem internetu. Miliony wyświetleń to dowód na to, jak bardzo telewidzowie pokochali zmiany, które zaszły w wyglądzie Dawn. Widzowie szczerze komentowali metamorfozę, której została poddana kobieta.

- Kobieta z klasą! Niesamowite, jaką przemianę przeszła! - napisała rozentuzjazmowana internautka.

Dzisiaj grzeje:
1. Wnuczka zrobiła babci makijaż i odmłodziła ją o kilkadziesiąt lat. Niewiarygodna metamorfoza seniorki. Nagranie zwala z nóg
2. Pierwsi zatrzymani za znieważenie warszawskich pomników

- Matka wygląda powalająco! Przepiękna kobieta! - spuentowała inna. Gratulujemy niezwykłej przemiany oraz wspaniałej relacji z dziećmi, dzięki której udało się wypracować rozwiązanie, które zadowoliło wszystkich.Dawn Williams

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dlaczego koty ignorują nas, kiedy wołamy je po imieniu? Naukowcy rozwiali wszelkie wątpliwości
  2. Projekt SOWA podpisany. Miniaturowe Centrum Nauki Kopernik w kilkudziesięciu lokalizacjach
  3. Uratowana puma znalazła nowy dom. Na nagraniu widać, że jest szczęśliwa
  4. Wielki powrót zakażeń? Jest na to sposób. 5 złotych rad lekarza, który kierował szpitalem w Wuhan
  5. Szwecja zadziwiła wszystkich swoim podejściem do pandemii. Jak na tym wyszła?
  6. Nie żyje Marian Ciechanowski. Był legendą swojego klubu, kibice pogrążyli się w żałobie

Źródło: lelum.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł