Motyl stracił fragment skrzydła
Fot. lemurov.net
Autor Kamila Krótka - 3 Sierpnia 2020

Motyl stracił fragment skrzydła. Krawcowa przyszyła mu nowe. Wygląda cudownie

Historia tego motyla wydaje się nieprawdopodobna, a jednak wydarzyła się naprawdę. Owad stracił fragment skrzydła, a krawcowa pozwoliła mu ponownie wzbić się w powietrze.

Projektantka kostiumów i krawcowa, Romy McCloskey, znalazła w swoim ogrodzie motyla. Ten potrzebował natychmiastowej pomocy, bo jego skrzydło uległo poważnemu uszkodzeniu. Dalszy ciąg tej opowieści przypomina bajkową opowieść.

Leżę i Pracuję. Niezwykła agencja marketingowa, która zatrudnia osoby sparaliżowaneLeżę i Pracuję. Niezwykła agencja marketingowa, która zatrudnia osoby sparaliżowaneCzytaj dalej

Nowe skrzydło motyla

Nieopodal swojego domu, Romy zauważyła trzy kokony, które krawcowa zaczęła obserwować z zaciekawieniem. Gdy z poczwarek przemieniły się one w motyle, okazało się, że to jedne z najpiękniejszych monarch w swoim gatunku.

Jeden z nich miał oderwane skrzydło, które najprawdopodobniej zostało uszkodzone w procesie przepoczwarzenia. Kobieta postanowiła natychmiast pomóc owadowi.

Za pomocą nici i kawałka skrzydła niedawno zmarłego motyla, przyszyła fragment poszkodowanemu owadowi. Zrobiła to z taką wprawą i precyzją, że efekt końcowy naprawdę zachwyca. Zdjęcie rezultatu właściwie nie różni się od oryginalnego wyglądu owada.

Dzisiaj grzeje:
1. Wnuczka zrobiła babci makijaż i odmłodziła ją o kilkadziesiąt lat. Niewiarygodna metamorfoza seniorki. Nagranie zwala z nóg
2. Nakaz noszenia maseczek niezgodny z prawem

Roma zapewnia, że przyszywanie skrzydła jest zupełnie bezbolesne dla motyla dzięki temu, że jego skrzydła nie posiadają receptorów. Owad nie ucierpiał, a wręcz odwrotnie - "operacja" pozwoliła mu ponownie wzbić się w powietrze.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kotka-złodziejka została złapana na gorącym uczynku. Właściciel przecierał oczy z niedowierzania, kiedy ujrzał jej drogocenny łup
  2. "Statek kosmitów" 10-krotnie większy od Ziemi uchwycony przez NASA
  3. Uratowana puma znalazła nowy dom. Na nagraniu widać, że jest szczęśliwa
  4. Wielki powrót zakażeń? Jest na to sposób. 5 złotych rad lekarza, który kierował szpitalem w Wuhan
  5. Szwecja zadziwiła wszystkich swoim podejściem do pandemii. Jak na tym wyszła?
  6. Fatalny wypadek młodych gwiazdorów. Nie żyje dwóch 20-latków, wszystko przez alkohol

źródło: planetapolska.com

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł