Metamorfoza zaniedbanej kobiety, makijażystka Ayan Shafag totalnie zmieniła jej wygląd
fot. Instagram - Ayan Shafag
Autor Olga Szmańda - 18 Sierpnia 2020

Nie dbała o siebie przez lata. Po metamorfozie jej uroda zapiera dech w piersiach

Metamorfoza tej zaniedbanej kobiety to istny cud. Makijaż i fryzura wykonane zaniedbanej kobiecie sprawiły, że wygląda teraz zachwycająco, zmieniła się nie do poznania. Sama nie mogła uwierzyć w to, co zobaczyła w lustrze. Zarówno stylistka, jak i odmieniona kobieta ze wzruszeniem przeżyły całą metamorfozę.

Ayan Shafag to wyjątkowo utalentowana makijażystka. Prowadzi swój kanał na YouTube i konto na Instagramie. Obserwują ją setki tysięcy internautów. Pewnego dnia gwiazda internetu postanowiła pomoc pewnej zaniedbanej kobiecie. Zobaczyła ją na ulicy i od razu poczuła potrzebę pomocy. Zaproponowała jej niebywałą metamorfozę. Makijażystka chciała zupełnie zmienić wizerunek kobiety. Mimo to propozycja została odrzucona.

Wytykali ją palcami, więc schudła 100 kg, by w dniu ślubu swojego eks wyglądać lepiej niż panna młodaWytykali ją palcami, więc schudła 100 kg, by w dniu ślubu swojego eks wyglądać lepiej niż panna młodaCzytaj dalej

Metamorfoza na wielu płaszczyznach

Ayan Shafag nie poddała się i po długich rozmowach w końcu namówiła kobietę na metamorfozę. Ta jednak nie chciała, aby wszystko zostało udokumentowane w mediach. Bała się pokazać swoją zaniedbaną skórę i brzydkie chore zęby. Wizażystka nadal nie ustępowała. Pragnęła dać kobiecie choć chwilę urody i pokazać jej, że piękno drzemie w jej środku, a nie tylko w zewnętrznym wyglądzie. Kiedy bohaterka zgodziła się na wszystkie warunki, wizażystka zabrała się do pracy.


Filmik przedstawiający przemianę po prostu oszałamia. Na nagraniu widać jak zaniedbana i smutna kobieta przekształca się w księżniczkę. Makijażystka postawiła na wykorzystanie naturalnych atutów klientki i podkreśliła jej piękno. Widok nowej odsłony kobiety z ulicy zapiera dech w piersiach. Internauci oszaleli na punkcie postaci z wideo. Makijaż, włosy i uwypuklone piękne zdrowe ciało są zachwycające.

Dzisiaj grzeje:
1. Tysiące Polaków mogą ubiegać się o bezzwrotną dotację. Łatwo z niej skorzystać
2. Warszawa. Znalazła na podjeździe małego pieska. Chwilę później okazało się, że bardzo się myliła


Na koniec na nagraniu na Instagramie widać, jak bohaterka metamorfozy dostaje lustro do ręki. Wtedy też widać całą magię zabiegu. Klientka, widząc siebie w odbiciu, zalała się łzami. Nie może uwierzyć w to, co ją spotkało. Kobieta po wszystkim przyznała się makijażystce, że widząc swoje odbicie w lustrze, nabrała wiary w siebie. Jej poczucie własnej wartości znacząco wzrosło, a chęć do działania jest teraz dużo większa.Ayan Shafag i metamorfoza kobiety z ulicyAyan Shafag i metamorfoza kobiety z ulicy

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ukryta kamera zarejestrowała zdarzenie, którego nie sposób wyjaśnić. Tylko dla osób o mocnych nerwach
  2. Przełomowy wyrok. Osoba niepłacąca abonamentu RTV wygrała sprawę w sądzie
  3. Rozwiodła się po 44 latach małżeństwa i przeszła niezwykłą przemianę. Odmłodniała o 20 lat. Jak to zrobiła?
  4. Przeżyła śmierć kliniczną. Twierdzi, że widziała duchy. Teraz jest medium
  5. Wyszedł na spacer ze stadem owczarków niemieckich. Kiedy spuścił je ze smyczy, ludziom zaparło dech w piersiach
  6. Fantastyczne wiadomości dla kibiców polskich skoczków. Podjęto zupełnie niespodziewaną decyzję

Źródło: pikio.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł