Milion dolarów dla szpitala dzięki pomocy chłopca
Fot. twitter.com/KensingtonRoyal
Autor Kamila Krótka - 13 Lipca 2020

Uratowali mu życie. Żeby im podziękować, zebrał dla szpitala milion dolarów

Ponad milion dolarów udało się zebrać chłopcu, który zorganizował zbiórkę pieniędzy na rzecz szpitala, w którym wcześniej udzielono mu pomocy. Ogromny sukces akcji dziecka o wielkim sercu.

Milion dolarów to dla tak małego chłopca niewyobrażalna suma pieniędzy. Mimo to właśnie dzięki niemu udało się przekazać tak ogromną kwotę jednemu z brytyjskich szpitali. Czasem wystarczy dobre serce i trochę pomysłowości, by dokonać niemal niemożliwego.

Nie zdążyli do kliniki i stało się, na parkingu. Niesamowite nagranie podbija internetNie zdążyli do kliniki i stało się, na parkingu. Niesamowite nagranie podbija internetCzytaj dalej

Milion dla szpitala

Pięcioletni Tony Hudgell chciał w ten sposób podziękować lekarzom za uratowanie mu życia, gdy był dzieckiem. Jako noworodek trafił do szpitala, gdy jego rodzice zostali oskarżeni o znęcanie się nad chłopcem. Na szczęście Tony’emu udało się trafić do rodziny adopcyjnej, która otoczyła go miłością.

Chłopcu prawdopodobnie uratowano w ten sposób życie. Mimo to dziecko do poruszania się potrzebowało sztucznych kończyn. Na początku Tony potrzebował około godziny, aby przejść 300 metrów. Dzięki ciężkiej pracy po jakimś czasie ten sam dystans pokonywał już w 12 minut.

- To niesamowite, że kilka tygodni temu Tony mógł zrobić zaledwie kilka kroków. Jest silnym i pełnym determinacji chłopcem, co sprawia, że jesteśmy z niego bardzo dumni - powiedziała mama Tony’ego, Paula Hudgell.

Hojna zbiórka

Tony postanowił pójść w ślady kapitana Toma Moore’a, któremu jako weteranowi wojny udało się zebrać fundusze na brytyjskie szpitale. Dlatego sam zorganizował zbiórkę, podczas której do końca czerwca udało mu się przejść prawie 10 km, zyskując 100 000 dolarów za każdy kilometr.

Dzisiaj grzeje: 1. Kilka tysięcy Polaków dostanie 1700 zł dodatku do wynagrodzenia. Komu się należy?
2. Agata Duda odmawia wywiadu dziennikarzowi. Dziennikarz twierdzi, że o niego nie zabiegał

Mimo że na początku planował zebrać kwotę 500 funtów, chłopcu udało się zyskać aż milion dolarów. Personel szpitala jest ogromnie wdzięczny za wsparcie chłopca, ale i nie kryje zdziwienia postępem, jaki zrobił Tony.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zdjęciem psów zdradził, z kim się spotyka? Antek Królikowski nie uciszy już plotek
  2. Głębokość tej dziury jest niewyobrażalna. Chcą się dokopać do jądra Ziemii?
  3. Zrozumiał, że go adoptują i wychodzi ze schroniska. Wzruszająca reakcja uroczego psiaka
  4. 2-letnia Zuzia walczy z rakiem. Żeby jej pomóc, policjantka zebrała 1,5 tony nakrętek
  5. Chłopiec pomaga niewidomemu jelonkowi. Bez niego zginąłby z głodu
  6. Anna Lewandowska zachwyciła wszystkie Polki. Obłędny przepis na rosół, którego jeszcze nie jedliście, delicje

źródło: goodnewsnetwork.org

Następny artykuł