Jelonek został uratowany przez chłopca
reddit.com
Autor Kamila Krótka - 7 Lipca 2020

Chłopiec pomaga niewidomemu jelonkowi. Bez niego zginąłby z głodu

Jelonek dzięki wielkodusznemu chłopcu nie musi martwić się o znalezienie pożywienia. Niewidome zwierzę zamiast błąkać się po lesie i umierać z głodu, znalazło spokój i bezpieczeństwo.

Jelonek miał niebywałe szczęście. Trafił na chłopca, który miał dobre serce i był skłonny do poświęceń. 10-latek, nie oczekując niczego w zamian, postanowił pomóc niewidomemu zwierzęciu.

Kultowy sklep z Kultowy sklep z "Rancza" do tej pory sprzedaje słynne "Mamroty". Co słychać w Wilkowyjach po latach?Czytaj dalej

Jelonek i bohaterski chłopiec

Historia udostępniona przez użytkownika Bluecollarclassicist na portalu Reddit chwyta za serce. Pewien chłopiec bezinteresownie postanowił pomagać niewidomemu jelonkowi, rezygnując z czasu wolnego i swoich rozrywek.

Jelonek jako niewidome zwierzę nie dałoby sobie rady

Jeleń błądził po miejscowości w stanie Illinois i gdyby nie wsparcie chłopca, z pewnością nie poradziłby sobie w środowisku naturalnym. Niewidome osobniki zazwyczaj nie są w stanie znaleźć sobie pożywienia i umierają z głodu lub giną potrącone przez samochody, ewentualnie padają ofiarą drapieżników.

Wsparcie chłopca

Chłopiec każdego dnia znajdował jedzenie i samodzielnie prowadził jelonka do miejsca odpoczynku. Historią zainteresowała się lokalna organizacja działająca na rzecz potrzebujących zwierząt.

Dzisiaj grzeje:
1. Tysiące Polaków mogą ubiegać się o bezzwrotną dotację. Łatwo z niej skorzystać
2. Pracownik TVP3 Lublin zmanipulował materiał. Został zwolniony

Zwierzę trafiło pod opiekę grupy zajmującej się rehabilitacją dzikich zwierząt. Jelonek został przetransportowany do stanowego rezerwatu przyrody, gdzie ma zapewnione bezpieczeństwo, a poza tym znajduje się w towarzystwie innych zwierząt. Chłopiec nie chciał zatrzymać niewidomego jelonka. Pragnął jedynie pomóc mu w tym trudnym dla niego czasie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. W nieludzki sposób pozbawili życia koziołka. Obroża leżała 100 metrów od ciała
  2. Starlink oficjalnie rozpoczął działanie. Znamy pierwsze pomiary prędkości Internetu od Elona Muska
  3. Rozwiodła się po 44 latach małżeństwa i przeszła niezwykłą przemianę. Odmłodniała o 20 lat. Jak to zrobiła?
  4. Przeżyła śmierć kliniczną. Twierdzi, że widziała duchy. Teraz jest medium
  5. 3 razy przeżyła śmierć kliniczną. Wyznaje, co widziała po drugiej stronie
  6. Ewa Chodakowska podzieliła się z Polakami radosną informacją. Posypały się gratulacje, ogłosiła wszystko na Instagramie

źródło: Reddit

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł