Pies otrzymał tytuł doktora
Fot. facebook.com/news5wcyb
Autor Kamila Krótka - 7 Sierpnia 2020

Pies z doktoratem. Otrzymał tytuł za zasługi i osiągnięcia w pracy z ludźmi

Pies z tytułem doktora to nie żart, a bohater prawdziwej historii. Moose naprawdę otrzymał stopień naukowy po tym, jak poświęcił swoje życie po to, aby pomagać ludziom. To niewiarygodna historia czworonoga o wybitnych umiejętnościach.

Pies Moose mieszka w Stanach Zjednoczonych i pracuje w poradni zdrowia psychicznego. To niezwykły przypadek labradora, który w ciągu swojego życia wziął udział już w prawie 8 tys. sesjach terapeutycznych.

Odrzuciło ją 20 rodzin, a on adoptował. Dziewczynka z Zespołem Downa znalazła kochającą rodzinęOdrzuciło ją 20 rodzin, a on adoptował. Dziewczynka z Zespołem Downa znalazła kochającą rodzinęCzytaj dalej

Pies z doktoratem

Moose ma dopiero osiem lat, a już od drugiego roku życia wspiera osoby korzystające z pomocy poradni zdrowia psychicznego. Jak podaje National Geographic, opiekunem prawnym psa jest Trent Davis, licencjonowany terapeuta i koordynator terapii z udziałem zwierząt.

Mężczyzna był zaskoczony, a jednocześnie ogromnie szczęśliwy, gdy otrzymał wiadomość, że jego pies otrzyma tytuł naukowy, a przy tym zapas psich przekąsek. Tytuł doktora nadał psu wydział medycyny weterynaryjnej na uczelni Virginia Tech.

Wzajemna pomoc

Pies uczestnicząc w 7,5 tys. sesji terapeutycznych, sam w końcu zaczął potrzebować pomocy. W lutym okazało się, że Moose choruje na raka prostaty, dlatego wymagał wsparcia i opieki ze strony weterynarzy i najbliższych mu osób.

Dzisiaj grzeje:
1. Wnuczka zrobiła babci makijaż i odmłodziła ją o kilkadziesiąt lat. Niewiarygodna metamorfoza seniorki. Nagranie zwala z nóg
2. Ministerstwo zapowiada nowy wymóg dot. maseczek. Ekspert: “brak prawnego znaczenia”

Aby zwalczyć chorobę, pies potrzebował natychmiastowej chemioterapii. Na szczęście już na początku maja Moose mógł powrócić do miejsca swojego zamieszkania. Trzymamy kciuki za zdrowie tego wyjątkowo inteligentnego psiaka.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kot patrzy przez szybę błagając właściciela o pomoc. Do ogrodu wkradło się dzikie zwierze. Mężczyzna nie reagował
  2. Wiemy co dalej z Xbox Live Gold
  3. Uratowana puma znalazła nowy dom. Na nagraniu widać, że jest szczęśliwa
  4. Wielki powrót zakażeń? Jest na to sposób. 5 złotych rad lekarza, który kierował szpitalem w Wuhan
  5. Szwecja zadziwiła wszystkich swoim podejściem do pandemii. Jak na tym wyszła?
  6. Tragiczna wiadomość z samego rana. Kochana przez tysiące fanów legenda nie żyje. W wieku 61 lat zmarła na koronawirusa

źródło: biznesinfo.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł