Zdjęcie znalezione pod sklepem Tesco
Fot. smakosze.pl / instagram
Autor Olga Szmańda - 7 Sierpnia 2020

Pod Tesco znalazła stare zdjęcie pary i zaczęła jej szukać. Gdy wstawiła fotografię do internetu, szybko wyszło na jaw, kim są ci ludzie

Tesco okazuje się miejscem niesamowitych odkryć. Niezwykła przygoda, która spotkała klientkę z pewnością zapadnie jej w pamięć. Pewna kobieta wstawiła do Internetu zdjęcie znalezione przed sklepem. Wpis w mediach społecznościowych zachęcił internautów do szukania osób z fotografii. Po krótkim czasie znalazła poszukiwanych. Z pewnością każdy ich kojarzy.

Na myśl o supermarkecie Tesco, rzadko która osoba myśli o czymś innym niż o zakupach spożywczych. Tym razem było zupełnie inaczej, bo wyprawa kobiety do sklepu dała początek niesamowitej historii. Klientka znalazła fotografię, a potem sprawa potoczyła się w zupełnie nieoczekiwany sposób.

Wybudził się po 12 latach ze śpiączki. To, co powiedział, zdumiało wszystkichWybudził się po 12 latach ze śpiączki. To, co powiedział, zdumiało wszystkichCzytaj dalej

Tesco miejscem odkryć

Zdjęcie było bardzo stare, a na nim uwieczniono szczęśliwą parę w pięknych strojach. Było pewne, że teraz zakochani znajdujący się na zdjęciu, są już seniorami. Dlatego kobieta nie zwlekała z poszukiwaniem tych osób - chciała, aby pamiątka jak najszybciej trafiła w ręce właścicieli. Od razu udostępniła w swoich mediach społecznościowych post, w którym poinformowała o poszukiwaniach właścicieli znaleziska. Post kobiety został udostępniony ponad 12 tysięcy razy. Internauci szybko ustalili kim, jest para ze zdjęcia.

„Hej, czy ktoś może pomoc? Znalazłam zdjęcie koło Tesco. Na odwrocie jest napisane "Mama i Tata 1955". Chciałabym to zwrócić, bo wygląda na wartościową pamiątkę. Może sharujecie i tak znajdziemy właściciela?” - napisała użytkowniczka Facebooka.

Dzisiaj grzeje:
1. Wnuczka zrobiła babci makijaż i odmłodziła ją o kilkadziesiąt lat. Niewiarygodna metamorfoza seniorki. Nagranie zwala z nóg
2. Jakie maseczki są najbardziej skuteczne i czy przyłbica daje ochronę?

Na odzew ludzi w Internecie nie trzeba było długo czekać. Internauci szybko zauważyli, że na fotografii znajduje się para aktorów występujących w filmie „Powrót do przyszłości”. Zdjęcie okazało się żartem, który miał poruszyć media społecznościowe. Okazało się, że można je znaleźć w różnych zakamarkach Internetu z innymi opisami. Niejednokrotnie znalezione zostało nie tylko pod Tesco, ale i Biedronką czy Lidlem. Zgodnie z informacjami z portalu Onet, pomysłodawczynią przedsięwzięcia jest Ariela Plavnika z Izraela. Odpowiednik żartu można znaleźć we wpisach w mediach społecznościowych na całym świecie.

Zdjęcie znalezione pod Tesco

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kot godzinami ukrywał się pod kołyską dziecka. Wyszedł dopiero, gdy wszyscy zasnęli. Wszystko nagrała kamera
  2. Nadchodzi deszcz spadających gwiazd. Będą widoczne gołym okiem
  3. Uratowana puma znalazła nowy dom. Na nagraniu widać, że jest szczęśliwa
  4. Wielki powrót zakażeń? Jest na to sposób. 5 złotych rad lekarza, który kierował szpitalem w Wuhan
  5. Szwecja zadziwiła wszystkich swoim podejściem do pandemii. Jak na tym wyszła?
  6. Tragedia w trakcie meczu. Kibic wszedł z nożem i ranił trzy osoby, policja schwytała napastnika

źródło: smakosze.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł