Rodzina zaśpiewała przepiękny utwór w Brytyjskim "Mam Talent"
fot. YouTube - Britain's Got Talent
Autor Olga Szmańda - 17 Września 2020

Matka i córka zaśpiewały razem w Mam Talent, popłakały się w trakcie występu. Wideo porusza do łez

Rodzina, która się wspiera może przeżyć wiele i zajść bardzo daleko. Przykładem jest Honey i Sammy, gwiazdy brytyjskiego “Mam Talent”. Matka i córka postanowiły wystąpić w czternastej edycji show. Kobiety swoim śpiewem i talentem podbiły serca widzów. Na uczestniczki czekają teraz kolejne etapy.

Rodzina wspierająca dwie utalentowane kobiety może być z nich dumna. Honey i Sammy pojawiły się na castingach do czternastej edycji brytyjskiego “Mam Talent”. W trakcie castingów przed publicznością na żywo i jury programu, zachwyciły widzów i skradły serca bardzo zachowawczej komisji. Co ciekawe, ich śpiew powalił na kolana cały skład jurorski tak bardzo, że kobiety otrzymały od razu złoty bilet.

Korzystasz z bankomatu? Możesz się mocno zdziwić. Przygotuj się na sporą zmianę przy wypłatachKorzystasz z bankomatu? Możesz się mocno zdziwić. Przygotuj się na sporą zmianę przy wypłatachCzytaj dalej

Uhonorowanie ich złotym biletem poskutkowało automatycznym wejściem do finału programu. Tym samym matka i córka nie musiały przechodzić pośrednich castingów i występów na żywo. Ich talent został doceniony tak bardzo i wzbudził niemałe emocje w całej Wielkiej Brytanii.

Rodzina dała im siłę

Honey i Sammy wystąpiły w finale czternastej edycji brytyjskiego “Mam Talent”. Kobiety postanowiły w tym wyjątkowym odcinku zaśpiewać ważną dla nich piosenkę. Jeden z najpopularniejszych programów rozrywkowych w Wielkiej Brytanii przyjął ich występ ze wzruszeniem i szalejącymi emocjami. Format przedstawiający przeróżne osobowości obdarzone niespotykanym talentem jest trampoliną do świata show biznesu i to dla wszystkich tam występujących.

Miniony weekend pokazał matkę i córkę na scenie “Mam Talent” w zupełnie nowej odsłonie. Brytyjski półfinał opiewał w przeróżne uzdolnione osoby, jednak to Honey i Sammy skradły serca wszystkich. Wideo z ich występu obiegło świat i jest oglądane przez miliony widzów z różnych części globu. Matka i córka zaśpiewały w swoim repertuarze piosenkę "You Are The Reason" Caluma Scotta. Wzruszający utwór wywołał falę łez u jurorów. Honey i Sammy również biły się z emocjami w trakcie śpiewania tak wzruszającego utworu. Podczas wcześniejszego występu, kiedy obie dostały złoty bilet, jedna z jurorek Alesha Dixon głośno wyrażała swoje słowa podziwu i wzruszenia.

Dzisiaj grzeje:
1. Piotr Machalica przez lata związany był z Edytą Olszówką. Teraz ponownie się żeni. Kim jest wybranka?
2. Shiba inu nie cierpi chodzić do weterynarza. Nagranie rozkłada na łopatki
3. Jerzy Stuhr z synem i wnukiem wybrali się na górską wycieczkę. Fani są pod wrażeniem ich wspólnego zdjęcia

- Marzę, żeby zaśpiewać kiedyś w ten sposób ze swoją córką. To piękne doświadczenie, które dzielicie wspólnie. Bardzo mi się podobało - skomentowała jurorka i piosenkarka Alesha Dixon.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Psy zakradły się do pokoiku niemowlaka. Ukryta kamera uchwyciła, co zrobiły, rodzice nie mogli się otrząsnać
  2. 3 śliczne pieski odwiedziły dom królowej Elżbiety. Chwilę później zwijały się w niewyobrażalnych cierpieniach
  3. Jeszcze niedawno był wart 20 zł. Teraz za jeden wyjątkowy banknot dostaniesz kilka tys. złotych
  4. Bezdomny trafił do szpitala. Wkrótce lekarze zorientowali się, że mężczyzna nie jest sam
  5. Adoptowali ją, gdy miała 8 miesięcy. Teraz szczera radość dziewczynki z zespołem Downa podbija serca internautów
  6. Wielki sekret Japonii ujawniony. Minister obrony powiedział prawdę. Chodzi o UFO

Źródło: radiozet.pl

Następny artykuł