Dziewczynka z zespołem Downa śmieje się w uroczy sposób
fot. Facebook - National Down Syndrome Adoption Network
Autor Olga Szmańda - 6 Października 2020

Została adoptowana, gdy miała 8 miesięcy. Internauci są zachwyceni szczerą radością dziewczynki z zespołem Downa, jest wideo

Dziewczynka z zespołem Downa została nagrana przez swoją przybraną mamę. Mała pociecha uśmiecha się na filmiku w rozczulający sposób. Jeden z najsłodszych uśmiechów świata należy właśnie do niej. Wideo uroczej dziewczynki krąży po sieci i zbiera liczne pozytywne komentarze. Uśmiech, którym obdarza swoją mamę jest uniwersalnym znakiem miłości i życzliwości. Niesamowite nagranie rozczuli najtwardsze serce.

Dziewczynka z zespołem Downa podbił serca milionów ludzi! Mała dziewczynka uśmiechnęła się do swojej przybranej mamy i na szczęście jej matka uchwyciła to na aparacie! Po udostępnieniu przez National Down Syndrome Adoption Network super-uroczego wideo z podpisem „Nowe uśmiechy to najlepsze uśmiechy!”. Obejrzało go ponad 21 milionów ludzi i zebrało ponad 311 tysięcy reakcji i ponad 36 tysięcy komentarzy!

Kalina Jędrusik gwiazdą PRL-u. Wspominamy polską Marilyn MonroeKalina Jędrusik gwiazdą PRL-u. Wspominamy polską Marilyn MonroeCzytaj dalej

Dziecko, nazywane „Baby H” w czasie, gdy jej rodzice adopcyjni przechodzili przez procedurę adopcyjną, miało wtedy zaledwie osiem miesięcy. Kiedy dziecko leżało na kocu w ich domu w Teksasie, ciesząc się chwilą na brzuszku, matka zapytała ją, jak mija jej dzień. Następnie maleństwo rozjaśniło dzień milionów ludzi! Matka wyjaśniła, że ​​Baby H właśnie tego dnia obudziła się z nowym, całkowicie idealnym uśmiechem.

- Zauważyliśmy to kilka razy i zdaliśmy sobie sprawę, że pokazuje nam tandetny uśmiech - śmialiśmy się i śmialiśmy za każdym razem, gdy to robiła, a ona po prostu uwielbiała tę uwagę. - powiedziała matka Baby H.

Dziewczynka, która rozweseliła cały świat

- Po moim śmiechu widać, jak bardzo uwielbiamy ten uśmiech, a ona tak naprawdę uśmiechała się tylko przez kilka tygodni, więc ten film jest dla nas skarbem. - powiedziała mama dziewczynki.

Przeżyła śmierć kliniczną, potem nie pamiętała nawet swojej córki. Niewiarygodne, co potem zrobiłaPrzeżyła śmierć kliniczną, potem nie pamiętała nawet swojej córki. Niewiarygodne, co potem zrobiłaCzytaj dalej

Dzisiaj grzeje:
1. Na Mazurach odkrył skarb sprzed wieków. Nawet się nie spodziewał, że przedmiot może być wyjątkowo cenny
2. Policjanci eskortowali auto mknące po ulicach. Pasażerkę ukąsił jadowity insekt
3. 65-latka poślubiła 24-latka. Nie do wiary, co wydarzyło się rok wcześniej

- Mamy nadzieję, że wszyscy widzowie zobaczą piękno tkwiące w osobach z zespołem Downa. Chociaż diagnoza zespołu Downa może być przerażająca, w rzeczywistości Twoje dziecko ma cel i będzie mogło wieść pełne i szczęśliwe życie - dodaje kobieta.

Pies, który potrafi szczekać szeptem. Niewiarygodne nagranie skradnie serce każdemuPies, który potrafi szczekać szeptem. Niewiarygodne nagranie skradnie serce każdemuCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pies załatwił się w domu. Mężczyzna zrobił wstrząsającą rzecz, nie mieści się w głowie
  2. Mops i chihuahua zostali rodzicami. Szczeniaki są nieziemskie, ich widok aż zapiera dech
  3. Mając 18 lat przez 8 miesięcy jadła po trzy jabłka dziennie. W końcu pokonała chorobę, teraz wygląda zniewalająco
  4. Chłopiec płakał bo nie dostał słodyczy. Reakcja psa zaskoczyła wszystkich
  5. Od dzieciństwa mówili jej, że jest brzydka. Teraz codziennie publikuje nowe selfie na Instagramie
  6. Kuriozalne sceny na wizji podczas programu "Jeden z dziesięciu". Odcinek, który przejdzie do historii?

Źródło: healthyfoodhouse.com

Następny artykuł