Rolnik postanowił przebiec Ironmana
fot. Facebook - Ryszard Kałaczyński
Autor Olga Szmańda - 6 Października 2020

Pan Ryszard codziennie przez rok przebiegał dystans 42 km dziennie. Teraz maratończyk przygotowuje się do Ironmana

Rolnik Ryszard Kałaczyński został maratończykiem. Mieszkaniec Wituni znajdującej się nieopodal Więcborka postanowił sprawić, że sport będzie jego sposobem na zdrowie. Od kilku lat czynnie zajmuje się bieganiem teraz jednak przygotowuje się do pokonania Ironmana. Na swoim koncie ma również rekord, który polegał na pokonywaniu trasy 42 km każdego dnia w okresie 366 dni. Niebywały mężczyzna nie poddaje się i dalej pnie w górę w swoich sportowych osiągnięciach.

Rolnik całkowicie zmienił swoje życie dzięki zajmowaniu się sportem. Ryszard Kałaczyński jest maratończykiem. Mężczyzna pochodzi z Wituni obok Więcborka. Wyczyny sportowe są dla niego podstawą doskonałym sposobem na zachowanie zdrowego organizmu. Mężczyzna uważa, że to właśnie dzięki temu nie choruje. Jego kolejnym wyzwaniem na liście jest pokonanie popularnego Ironmana.

Agnieszka Kotońska z “Googlebox. Przed telewizorem” przeszła ogromną metamorfozę. Fani są pod wrażeniemAgnieszka Kotońska z “Googlebox. Przed telewizorem” przeszła ogromną metamorfozę. Fani są pod wrażeniemCzytaj dalej

Ironman z pewnością będzie dla mężczyzny nie lada wyzwaniem. Sportowa konkurencja polega na pokonaniu triathlonu. By przygotować się do niego odpowiednio należy poświęcić wiele miesięcy na przygotowania i poprawę jakości swojej kondycji. Ironman polega na pokonaniu trzech różnych tras tj. przepłynięcie wyznaczonego odcinka w wodzie, przejechanie trasy na rowerze i pokonanie fragmentu na nogach biegnąc. Wyścig obejmuje przepłynięcie 3.86 km, jazdy na rowerze przez 180.2 km oraz przebiegnięcia dystansu 42.195 km. Ryszard uważa, że takie wyzwanie będzie dla niego pestką. Czuje się niezwykle pewnie w swojej skórze i wie, że da sobie radę. Mężczyzna uważa wręcz, że mógłby “pokonać Ironmana sto razy z rzędu” co ciekawe już udało mu się zrobić tą trasę dwa razy pod rząd w jednym roku.

Zaproponowano mu fortunę za sprzedaż niezwykłego kota. Odpowiedział jednoznacznieZaproponowano mu fortunę za sprzedaż niezwykłego kota. Odpowiedział jednoznacznieCzytaj dalej

Rolnik z Wituni łamie stereotypy

Mężczyzna uważa, że ogromny zapał dotyczący sportowych osiągnięć ma na celu wypromowanie wsi, w której mieszka. Dodatkowo chciałby zarazić innych swoim stylem życia. Dlatego też nie chce poprzestawać na jednych osiągnięciach i dalej zajmuje się sportem. Jego zdaniem każdy powinien uprawiać jakąś aktywność fizyczną i cieszyć się z małych osiągnięć. Zainspirowani sąsiadem mieszkańcy postanowili robić równie dużo co mężczyzna. Niektórzy z nich co prawda nie pokonują dziennie 42 km, natomiast relaksują się na rowerze czy w trakcie codziennego spaceru. Zachowanie Ryszarda Kałaczyńskiego z pewnością wniosło wiele do jego miejscowości.

Dzisiaj grzeje:
1. Na Mazurach odkrył skarb sprzed wieków. Nawet się nie spodziewał, że przedmiot może być wyjątkowo cenny
2. Właściciel wytrzeszczył oczy, gdy zobaczył, co niesie golden retriever w pysku. Musiał natychmiast zareagować
3. 65-latka poślubiła 24-latka. Nie do wiary, co wydarzyło się rok wcześniej

- Zależy mi na tym, aby wieś nie była od sklepu, przy alkoholu, tylko na sportowo, tak jak panie starsze seniorki chodzą na ćwiczenia, a młodzież gra tutaj w piłkę, a ja będę chciał swoim przykładem, i tu właśnie przykładem innych, którzy przyjeżdżają do Wituni z całej Polski biegać, na ten zdrowy tryb życia - podkreśla Ryszard Kałaczyński.

Pan młody wybiegł z własnego wesela. Gdy goście poznali powód ucieczki, osłupieli ze zdumieniaPan młody wybiegł z własnego wesela. Gdy goście poznali powód ucieczki, osłupieli ze zdumieniaCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pies załatwił się w domu. Mężczyzna zrobił wstrząsającą rzecz, nie mieści się w głowie
  2. Mops i chihuahua zostali rodzicami. Szczeniaki są nieziemskie, ich widok aż zapiera dech
  3. Mając 18 lat przez 8 miesięcy jadła po trzy jabłka dziennie. W końcu pokonała chorobę, teraz wygląda zniewalająco
  4. Chłopiec płakał bo nie dostał słodyczy. Reakcja psa zaskoczyła wszystkich
  5. Od dzieciństwa mówili jej, że jest brzydka. Teraz codziennie publikuje nowe selfie na Instagramie
  6. Naukowcy przecierali oczy ze zdumienia. Niezwykłe odkrycie dotyczące Księżyca

Źródło: dobrewiadomosci.net

Następny artykuł