Kot mógł sprzedany za ogromną kwotę
Fot. YouTube/ Калининград.Ru — новости Калининграда
Autor Kamila Krótka - 6 Października 2020

Zaproponowano mu fortunę za sprzedaż niezwykłego kota. Odpowiedział jednoznacznie

Kot o imieniu Leva mógł być sprzedany za nieprawdopodobną kwotę - pół miliona rubli. Właścicielowi dodatkowo zaproponowano samochód w zamian za to niezwykłe zwierzę. Odpowiedź mężczyzny wciąż się jednak nie zmieniała. Jak brzmiała? Leva nie jest na sprzedaż.

Kot przyszedł na świat w Mongolii, jednak już od początku swojego życia nie mógł liczyć na szczęście. Zwierzę spotkało się z okrucieństwem, jakim była praktyka topienia maleńkich kotków. Robi się tak w przypadku, gdy rodziny nie stać na wykarmienie nowo narodzonych kociąt. Właściciele Levy zdecydowało się jednak pozostawić ją przy życiu ze względu na to, że była ona najpiękniejsza spośród wszystkich kociąt.

Agnieszka Kotońska z “Googlebox. Przed telewizorem” przeszła ogromną metamorfozę. Fani są pod wrażeniemAgnieszka Kotońska z “Googlebox. Przed telewizorem” przeszła ogromną metamorfozę. Fani są pod wrażeniemCzytaj dalej

Kot warty pół miliona rubli

Kotka ze swoją matką postanowiły uciec z domu, gdzie dochodziło do tych okrutnych praktyk. Na początku mieszkały na ulicy, potem dotarły do najbliższej bazy wojskowej, gdzie trafiły na właściwego człowieka. Jeden z żołnierzy zafascynował się Levą i postanowił przekazać ją swojemu dziadkowi, Petrowi Pietrowiczowi. Ten mieszkał w rodzinnym Kaliningradzie.

Były wojskowy zdecydował się przygarnąć kotkę, ucząc ją przy tym wyjątkowych rzeczy. Słynący z nietuzinkowej urody kot okazał się też wyjątkowo zdolny. Okazuje się, że Leva cierpliwie czeka na moment, gdy czerwone światło zamienia się w zielone. Chętnie spędza też czas na placu zabaw. Wszystko to sprawiło, że kot prawdziwie zasłynął.

Sanatorium Miłości: wzruszające wydarzenie w życiu uczestników. Nigdy nie jest za późno na miłośćSanatorium Miłości: wzruszające wydarzenie w życiu uczestników. Nigdy nie jest za późno na miłośćCzytaj dalej

Niezwykła propozycja

Właściciel kotki otrzymał w związku z tym wiele wyjątkowych ofert. Portal webniusy.com podał, że jedną z najciekawszych było zaoferowanie Pietrowiczowi ponad 450 tysięcy rubli, jak i samochodu. Były wojskowy mimo to nie zgodził się sprzedać kotki. Pokazuje to relację, jaka łączy mężczyznę z Levą.

Dzisiaj grzeje:
1. Na Mazurach odkrył skarb sprzed wieków. Nawet się nie spodziewał, że przedmiot może być wyjątkowo cenny
2. Dlaczego psy rasy chow chow mają niebieskie języki? Legenda głosi, że stoi za tym klątwa
3. 65-latka poślubiła 24-latka. Nie do wiary, co wydarzyło się rok wcześniej

Jeszcze większy rozgłos kot zyskał, chodząc po szczebelkach na placu zabaw czy jeżdżąc na karuzeli. Zwierzę wzbudza zainteresowanie zwłaszcza na rosyjskojęzycznych stronach internetowych.

kot

Możesz dostać nawet 32 tys. dopłaty. Wystarczy, że mieszkasz w odpowiednim miejscuMożesz dostać nawet 32 tys. dopłaty. Wystarczy, że mieszkasz w odpowiednim miejscuCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pies załatwił się w domu. Mężczyzna zrobił wstrząsającą rzecz, nie mieści się w głowie
  2. Mops i chihuahua zostali rodzicami. Szczeniaki są nieziemskie, ich widok aż zapiera dech
  3. Mając 18 lat przez 8 miesięcy jadła po trzy jabłka dziennie. W końcu pokonała chorobę, teraz wygląda zniewalająco
  4. Chłopiec płakał bo nie dostał słodyczy. Reakcja psa zaskoczyła wszystkich
  5. Od dzieciństwa mówili jej, że jest brzydka. Teraz codziennie publikuje nowe selfie na Instagramie
  6. Jedna z najważniejszych aktualizacji w historii. Spotify dostało rewolucyjną funkcję

źródło: wtv.pl

Następny artykuł